Linda007 Linda007 komentáře u knih

Agnes Agnes Hannah Kent

3* jen za to, že se to rychle čte. Knížka absolutně bez děje. Je zde hezky popsán tehdejší život na Islandu. Agnes mi nebylo vůbec líto, vlastně mi je Agnes dost ukradená. Nějak celkově jsou postavy napsány , tak že Vám nepřirostou k srdci. Dle recenzí, jsem čekala, nějakou pořádnou zápletku, proč se vražda stala, ale tohle je výsměch. Čekala jsem důvod, který by Vás ani nenapadl a vy jste si řekli, jo chudák holka nemohla za to , nebo naopak super je tak prohnaná, ale tohle... Nedivím se, že kniha byla v levných knihách.

04.04.2017 3 z 5

Sen o Somersetu Sen o Somersetu Leila Meacham

Úžasná kniha :)

30.03.2017 5 z 5

Dcery ohně Dcery ohně Barbara Erskine

Zatím se mi líbily všechny knihy od autorky, tahle není výjimkou.

12.03.2017 4 z 5

Bohatá čínská přítelkyně Bohatá čínská přítelkyně Kevin Kwan

O něco horší, než první díl. Kniha se dobře a rychle čte. Komu se líbil první díl, tak doporučuji přečíst i druhý díl, ať víte, jak to s postavami dopadlo.

05.01.2017 4 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Chvílemi napínavé, docela povedené. Odpočinkové čtení.

25.10.2016 3 z 5

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

Skvělá série. Tady se vysvětlí dost věcí, ale spousta věcí je pořád nedořešena.

21.10.2016 4 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Přijde mi, že se v knize postavy chovají hodně nelogicky a věří všemu a všem. Je to ale čtivé a zajímavé. Kostra příběhu stejná jako vždy. Robert, pohledná žena, málo času a musí zachránit svět :).

19.10.2016 4 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Začátek knihy se mi vůbec nelíbil a nemohla jsem se začíst. V půlce se to zlomilo a nakonec se mi kniha poměrně líbila. Bohužel všechny knihy od autora jsou skoro stejné.

12.10.2016 4 z 5

Dědictví minulosti Dědictví minulosti Barbara Erskine

Super, zatím se mi líbili všechny knihy od autorky. Tahle bych řekla, že je jedna z jejích lepších. Moc se mi libily obě dějové linky.

12.10.2016 5 z 5

Spadla klec Spadla klec Sara Shepard

Čekala jsem nějaký lepší motiv k vraždě, ale i tak se mi poslední díl líbil. Vraha jsem uhodla hned v prvním díle, ale na sérii se mi líbí odkrývání tajemství.

22.09.2016 5 z 5

Na mou duši Na mou duši Sara Shepard

Je to hodně lehký čtení a už nejsem ani cílová skupina. Všem je asi jasný, že v prvních 5 knihách se vraha nedozvíme. Docela mě baví odkrývání tajemství. Od začátku je můj tip na vraha Ethan. Jen zatím nevím proč, to udělal.

18.09.2016 5 z 5

Poselství růží Poselství růží Leila Meacham

Moc hezká rodinná sága. Už se těším na druhý díl.

18.09.2016 5 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Za mě nejslabší díl série, ale i tak se to dalo číst.

05.09.2016 5 z 5

Z rodinné kroniky Lady Fuckingham Z rodinné kroniky Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Za mě super, pobavilo.

05.09.2016 5 z 5

Murakami ... úžasný jako vždy...

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

Knížka je docela dobrá, ale nechápu, jak u ní mohl někdo brečet, za mě to skončilo dobře :) Žila jsem již před staletími se mi líbilo více.

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Moc hezká smutná knížka, neznám nikoho, komu by se nelíbila.

Nikdy v životě Nikdy v životě Sara Shepard

Další fajn díl. Zatím asi nejvíce napínavý. Příjemné k oddechovému čtení.

06.01.2016 4 z 5

Samurajova žena Samurajova žena Laura Joh Rowland

Sérii o Sanovi miluji, tohle je jeden z lepších dílů. Jen mě trochu mrzí vysvětlení toho, jak vrah přišel ke svým schopnostem. U toho jsem čekala trochu víc. Taktéž vyřešení ostatních záhad v poslední kapitole, mi přišlo odfláklé.

01.12.2015 4 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Nejsem už cílová skupina, ale miluju Pll. Ani Hra Lží není špatná, ale krásky jsou lepší. Nicméně příjemná oddychovka.

01.12.2015 4 z 5