Linda007

Knihovnice z Troublesome CreekuKnihovnice z Troublesome CreekuKim Michele Richardson

Moc hezké a rozšířilo mi to obzory.

včera

Hobit aneb Cesta tam a zase zpátkyHobit aneb Cesta tam a zase zpátkyJ. R. R. Tolkien

Moc hezké.

Pláž v ChorvatskuPláž v ChorvatskuJulie Caplin

Zatím nejslabší díl.

včera

Já a ty, navždyJá a ty, navždyJo Watson

Tohle bylo super, moc se mi to líbilo. Kombinace humoru a dojemného tématu. Asi jsem nikdy nečetla podobnou knihu. Trochu mě mrzelo, že tam nebyla ta minulost více do hloubky, ale chápu bylo to hlavně o Becce. Určitě vyzkouším další knihy od autorky.

Pekárna s vůní skořicePekárna s vůní skořiceRuth Kvarnström-Jones

Moc se mi to líbilo. Hlavní hrdiny stíhá jedna katastrofa za druhou. Těším se na další díl.

Vikomt, který mě milovalVikomt, který mě milovalJulia Quinn

Moc mě to bavilo. Těším se na další díl.

Dům na samotěDům na samotěMichaela Klevisová

Vraha jsem neuhodla, takže spokojenost. Jako vždy krásné popsání přírody a lidských povah.

NávratNávratAnne Jacobs

Povedené jako předchozí díly, jen Leo mě štval. Že bude další díl je jasné.

Neděje se nic zvláštníhoNeděje se nic zvláštníhoKathryn Nicolai

Skvělá kniha. Četla jsem každý večer jeden příběh před spaním. Moc milé příběhy. Neznáte někdo podobnou knihu?

Zlodějka příběhůZlodějka příběhůMichaela Klevisová

Tenhle díl se mi zatím líbil nejvíce a to mě anotace vůbec nelákala. Skvěle se to četlo, měla jsem to rychle přečtené. Byla jsem napnutá a hlavně jsem nepřišla na to kdo je vrah.

9. listopad9. listopadColleen Hoover

Nevím pořád, co si o knize myslet. Ač Ben tvrdí, že ten nápad není ukradený, tak mně přijde, že to není moc originální ( Jeden den, S Láskou Rosie atd..). Další větší problém je, že já prostě nevěřím v tak velkou lásku, která by vznikla během pár hodin za x let. Myslím, že by to za ten rok bez kontaktu opadlo. Navíc i ta jejich dohoda mi přijde nesmyslná.
To rozuzlení s Benem se mi líbilo. Navíc to bylo skvěle napsané a chtěla jsem číst pořád dál. Dokonce jsem si po dlouhé době vzala čtečku do vany. Takže tak 3,5*

Paní jezeraPaní jezeraAndrzej Sapkowski

Tenhle díl mi přišel nejhorší. Ten začátek v jiném světě mi přišel úplně zbytečně matoucí. Vlastně ani nevíme, co bylo s Ciri a její sudbou dal.

PačinkoPačinkoMin Jin Lee

Skvělé. Určitě kvalitnější literatura. Zajímavý pohled do světa korejských přistěhovalců. Děj klidně plyne a pak najednou prásk a někoho to sejme.

Cukrárna v PařížiCukrárna v PařížiJulie Caplin

Kniha se mi celkem líbila, ale přišla mi zatím nejslabší ze série.

Maxipes Fík doma i na cestáchMaxipes Fík doma i na cestáchRudolf Čechura

Oceňuji, že zde je dost obrázků, ale ne vždy mi text přišel dobrý.

Kroky vrahaKroky vrahaMichaela Klevisová

Líbí se mi ta kombinace románu s detektivkou. Přijde mi, že autorka má něco proti zrzavým lidem. Také mě zaujalo, že všichni měli kožené tenisky. Nikdy jsem nikoho neviděla je nosit a tady je měli snad všichni :) . Jinak se mi zápletka líbila.

Chata ve ŠvýcarskuChata ve ŠvýcarskuJulie Caplin

Tenhle díl se mi zatím líbil nejvíce. Nebyl komplikovaný, byl klidný a plul na dokonale milé vlně. Přesně to, co teď člověk potřebuje. Oceňuji, že zde není žádný problém mezi hrdiny.

Princezna Sultana - Život pod závojemPrincezna Sultana - Život pod závojemJean Sasson

Zajímavý a smutný příběh.

Život, na který metr nestačíŽivot, na který metr nestačíKarolina Mikšíková

Mám ráda Karolíny fb. Ta mi i přijde o dost vtipnější. Tady mi to přijde někdy trochu na sílu. Kniha se mi moc líbí vzhledově i ilustrace jsou hezké. Líbí se mi, že příběhy jsou krátké.

Vrahova ženaVrahova ženaVictor Methos

Musím říct, že konec se mi fakt líbil. Ještě bych i vyzvedla, že tady je ten soud. To se mi líbilo, většinou dopadneme vraha a konec.

Šikmý kostel 2Šikmý kostel 2Karin Lednická

Skvělé, stejně jako první díl. Doufám, že bude i třetí díl.

BábovkyBábovkyRadka Třeštíková

Není to špatné, ale Praha není vesnice, aby se všichni takhle znali. Jinak se mi to líbilo.

Bývali jsme bratřiBývali jsme bratřiRonald H. Balson

Líbilo se mi, že byl v knize i proces, že to nebyl jenom příběh z války.

Pekárna v BrooklynuPekárna v BrooklynuJulie Caplin

Zatím mám přečtené tři díly ze série, tato byla zatím nejlepší.

Královna stínůKrálovna stínůSarah J. Maas

Zatím nejlepší díl. První díl byl taková pohádka, tohle už je drsnější.

Sama sebouSama sebouJojo Moyes

Pro mě nejhorší díl série. Horší 4* a to jen z nostalgie postav. Jsem ráda, že jsem po letech sérii dočetla. Byla to hezká série.

Drak spíDrak spíMichaela Klevisová

Moje první kniha od autorky. Líbila se mi, nějaké drobnosti mi tam neseděli, ale jsem spokojena. Bylo to napínavé a vraha jsem neuhodla.

VzdělanáVzdělanáTara Westover

Je hrozné, jak jsme celý život ovlivněný tím, co nám vtloukají do hlavy rodiče. V tomto případě, kdy matka i otec byli opravdu fanatici a magoři a přesto v nich láska byla. Děti chtějí tolik rodiče milovat. No.. Chudák Tara a její sourozenci. Jasný Shawn byl hrozný, ale říkám si, co taky z něho s takovou výchovou mohlo vyrůst. Vlastně docela klika, že ze sedmi sourozenců byl jen jeden násilník.
Trochu mi to i přiblížilo Mormony, vlastně jsem se o ně nikdy nezajímala, tak jsem vděčná, že jsem si mohla rozšířit obzory.

Povídání o pejskovi a kočičcePovídání o pejskovi a kočičceJosef Čapek

Hodí se mi do výzvy a navíc jsem to mohla číst dceři.

BelzebubovéBelzebubovéJP Ahonen

Vtipné a moc hezky nakreslené.