Linda007 Linda007 komentáře u knih

Deset tisíc nebí nad tebou Deset tisíc nebí nad tebou Claudia Gray (p)

Druhý díl se mi zatím líbil nejvíce. Hlavní hrdinka je mi sympatická, dimenze jsou zajímavé.

12.03.2021 5 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Předvídatelné, ale i tak se mi to líbilo. Hlavně Ruská dimenze.

05.03.2021 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Prvních stran nebylo nic moc, ale pak se mi kniha moc líbila.

03.03.2021 5 z 5

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Pro mě obrovská nuda, povrchní, nezajímavé a všeobecně o ničem.

12.02.2021 1 z 5

Kniha ztracených přátel Kniha ztracených přátel Lisa Wingate

Krásná kniha, moc se mi líbila. Tohle téma mám ráda. Jedna z nejhezčích knih, co jsem za poslední dobu četla.

11.02.2021 5 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Depresivní, ale nezdálo se mi, že by měli tak zle muže, jak je zde prezentováno. Nicméně se mi kniha líbila.

09.02.2021 5 z 5

Malíř vzpomínek Malíř vzpomínek Gwendolyn Womack

Zajímavé, ale hlavní zvrat jsem tušila, ale na ty menší jsem nepřišla. Od knihy jsem čekala trochu něco jiného, ale i tak se mi moc líbila.

09.02.2021 4 z 5

Tenhle díl byl slabší.

29.01.2021 3 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Nevím proč, jsem si myslela, že je to humorná kniha. No není.. osobně doufám, že takový lidé nejsou. Bylo to velmi depresivní čtení, ale k zamyšlení.

25.01.2021 4 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Mám konečně dočteno! Hurá! Ústav se mi líbil, osobně bych to malinko zkrátila a Carrie mi to nakonec připomínalo trošku víc . Četlo se mi to výborně, taky je to pan autor .

23.01.2021 4 z 5

Pár stránek navíc Pár stránek navíc Lin Rina

Myslela jsem, že to bude zbytečný, ale nakonec se mi to líbilo. U Kroniky mi přišlo, že byl konec rychlý a useknutý. Tady se to hezky doplnilo a dovysvětlilo to postavy.

15.01.2021 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Druhý díl se mi líbil více.

15.01.2021 5 z 5

Do tmy Do tmy Anna Bolavá (p)

Bylo to temné a bolavé. Velmi zvláštní, nevím, zda jsem vše pochopila, ale vtáhlo mě to. Není to kniha pro každého.

09.01.2021 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Skvělá kniha, ikdyž bych měla pár připomínek ke kosení. Nechápu, proč tak vyspělá civilizace nemá jenom jeden druh kosení, nějaký bezbolestný. Jinak se mi kniha líbila, je nepředvídatelná. Další díly si určitě přečtu.

05.01.2021 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Takový průměr, překvapilo mě, že to nemá děj.

01.01.2021 3 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Krásná, vánočně naladěná kniha.

27.12.2020 5 z 5

Vánoce po francouzsku Vánoce po francouzsku Fiona Valpy

Lehce nadprůměrná kniha. Vánoční atmosféru z ní nenačerpáte, ale ukáže Vám o čem Vánoce jsou. Líbí se mi, že kniha zpracovává téma o ztrátě dítěte. Jako plus vidím rady kam se obrátit v případě potíží.

02.12.2020 4 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Konečně dotčeno. Další z mnoha knih o Osvětimi.. Neurazí, nenadchne. Velká část knihy je napsána dost necitelně. Hodnotím slabší 3*.

26.11.2020 3 z 5

Můj příběh Můj příběh Michelle Obama

Uf. Konečně dotčeno. Bylo to čtivé a já se vždy těšila, až si zalezu do postele a budu si číst.

26.11.2020 5 z 5

Vánoce s vůní čerstvého chleba Vánoce s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Miluju tuhle sérii je má nejoblíbenější. Doufala jsem, že na mě dýchne atmosféra Vánoc, což se bohužel nestalo. Polly je spíš z Vánoc nervózní a v knize se řeší spíše vážná témata. I tak se mi kniha líbila, ale vánoční sezónu nezahájila.

06.11.2020 5 z 5