Linda007 Linda007 komentáře u knih

Ty letní noci Ty letní noci Mandy Baggot

Nějak se mi nechce věřit, ze se všichni a všechno změní za týden.

11.07.2021 3 z 5

Sestry ve zbrani a písni Sestry ve zbrani a písni Rebecca Ross

Taková průměrná YA.

11.07.2021 4 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Skvělé, čekám na další díl.

17.06.2021 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Skvělý za mne nejlepší díl série.

17.06.2021 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Bylo to vážně dobré. Těším se na další díl.

27.05.2021 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Moc se mi to líbilo. Takové nenáročné, vtipné

25.05.2021

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Páni, tak Nimbus byl mnohem lepší než Smrtka. Moc se mi líbily nové postavy a úvahy Nimba. A konec byl prostě pecka.

17.05.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Musím říct, ze po delší době dobrý psycho thriller. Možná je to tím, že jsem předním četla hodně slabý Kruh, ale líbilo se mi to, bylo to napínavé, trochu zvracené, trochu předvídatelné.

08.05.2021 4 z 5

Povolání: Zaklínačka Povolání: Zaklínačka Olga Gromyko

Zábavné a výhodu vidím, že to má jen pár stránek. Hezky rozpracovány svět.

06.05.2021 5 z 5

Kruh Kruh Rona Halsall

(SPOILER) Líbilo se mi téma, ikdyž škoda, že to nebyla jejich pravá matka, bylo by to zajímavější. Ale jinak se mi to moc nelíbilo. Nudilo mě to, bylo to předvídatelné, žádné twist, šoky, nic. Nepřišlo mi to ani napínavé a hlavně jsem jim to nevěřila. A nějak jsem ani nepostřehla, proč se to jmenuje kruh.

04.05.2021 2 z 5

Časy se mění Časy se mění Anne Jacobs

Moc se mi to líbilo, celá série je krásná. Líbí se mi i vykreslení postav, kdy například paní baronka je sympatická, ale opravdu kouká na lidi trochu zvrchu. Bylo mi líto Kacpara, kdyby chvíli počkal, tak se mohl dočkat, ale možná by byl stejně nešťastný.

02.05.2021 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Moc se mi to líbilo. Je to milounké a roztomilé. Pořídila jsem po přečtení i domů.

29.04.2021 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Bohužel hodně předvídatelné.

24.04.2021 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Nebylo to vyloženě špatný, ale ani skvělý.

19.04.2021 4 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Je pravda, že každým dalším dílem je to lepší. Líbily se mi všechny dějové linky. Bylo to dojemné, nečekané. Těším se na další díly.

19.04.2021 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Některé myšlenky se mi moc líbily. Chvílemi to byla nuda. Nechápu proč náš překlad tam dal vykání. Vůbec se to do děje nehodilo. Na takových cestách si hned potýkáte, navíc angličtina nemá vykání a křestními jmény si říkali. Docela mi to tu milou atmosféru kazilo. Měli se tak rádi, ale ani si netykali, divné. Navíc mi neseděl moc postava Evu, mně to přišlo spíše arogantní, že ona ví vždy lépe, jak se zachovat.

10.04.2021 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Milounká kniha.

07.04.2021 5 z 5

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

(SPOILER) Vzhledem k nic moc hodnocení na Databázi knih jsem neměla vysoká očekávání. Kniha se mi líbila. Konec bych více rozpracovala. Zajímalo by mě třeba proč Dan svoji ženu tak zradil. Přece jen bezdůvodně vám tohle manžel neudělá. Chtěla bych více vysvětlit psychickou poruchu Lucy. Imaginární přítel, který se po traumatu (nebo potom co možná zlomila vaz Teddymu) změnil časem v rozdvojenou osobnost?
Chtěla bych vědět více o vztahu Sashy s manželem atd..
Přemýšlím teď o názvu knihy, možná se mi ani moc k ději nehodí.

05.04.2021 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Lepší 4*. Moc mě to bavilo a skvěle se to čte. Rozhodně to bylo lepší než první díl. Ale pro mě tam bylo pár věcí, co mi nepřišlo logické.***Spoiler*** Je zde ukázáno, že Calaena je schopná zabít kohokoli, tak proč prostě nezabije krále, vládl by pak hodný princ Dorian a svět by byl zachráněn. Rozkol mezi Calaenou a Chaolem mi přišel dost přitažený za vlasy. Nic hrozného neudělal. Kdo ve skutečnosti Calaena je, je asi všem od začátku jasné, jen mě překvapilo, že o tom ví. Jinak kniha nabitá akcí a konečně zde začíná být magie.

03.04.2021 4 z 5

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Je to hezké, určitě stojí za přečtení.

27.03.2021 5 z 5