limruska limruska komentáře u knih

Loutkář Loutkář Daniel Cole

No, já ani nevím, proč taková reklama na tuto knihu. Za mě ani ne průměrná detektivka. Připadalo mi, že autor to psal "rychlým perem na koleni" a snaha o spád a čtivost se prostě ztratila. Chvílemi jsem se ztrácela v ději i já. Dočetla jsem ji, ale doporučovat ji nebudu. Hadrový panák byl lepší.

26.10.2018 2 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Tak po Playground jsem byla opět nadšena! Dobrá kniha, chvílemi trochu děsivé, ale díky tomu, tak čtivé, že se nechce knihu odložit.

06.04.2018 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Co to bylo? Tento styl pojmutí pro mě prostě není ...ale po všech přečtených Keplerovkách mě to neodradilo a jdu na Králíky.

04.03.2018 1 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Tak v tomto případě to byli nejrychleji pročtené peníze, co kdy pamatuji a nelituji.
Opravdu skvělá kniha!
Mimo jiné je zde výstižně ukázáno, jak prostředí, ve kterém vyrůstáme, nás ovlivní.
Možnost volby není a v některých případech "bohužel".

09.10.2017 5 z 5

Zpovědník vrahů Zpovědník vrahů Slavomil Hubálek

Pan Hubálek byl pan s velkým P.
Nejen, že mě kniha obohatila, ale zahřálo mě, že se "ještě " i v této době, dají najít lidé s charakterem a lidskostí i na takových postech, které pan Hubálek zastával.
Povinná četba pro ně ostatní ?

03.09.2017 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

... zatím poslední, přečetla jsem všechny postupně a fakt se mi dostal pod kůži. Carter nebo Hunter !
Doporučuji všech 8.dílů.

03.09.2017 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

První přečtená kniha od Ch. Cartera. Skvělé čtení, do děje se člověk ponoří hned od začátku.
Opravdu napínavé a i s prvky humoru, hl. postavou je protřelý sympaťák, detektiv Hunter se svými neduhy (samotář, sklenka whisky, ,...)
Doporučuji,těm, kterým nevadí děsivost brutality, kterou je bohužel možné si představit. Čas s touto knihou opravdu neztratíte.

14.04.2017 5 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Napínavé čtení, chvílemi mě sice některé představy děsily. Každý, kdo má děti ví, o čem mluvím, ale musím říct, že tato kniha se skvělé Mo fakt povedla. I přes tu děsivost dokázala do knihy vnést i prostor pro naději a ten strhující konec... další +.

25.11.2016 5 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Trochu mazec.... Napínavé čtení, rychle se odvíjející děj, žádné zdlouhavé popisování. Sice trochu pocit německé syrovosti, ale thriller je to fakt dobrý. Dokážu si ho představit i ve filmové verzi.

16.11.2016 5 z 5

U této knihy jsem přesvědčena, že kdo má aspoň trochu zájem o historické romány, nebude určitě zklamán. Tak poutavý příběh, ... no prostě krásné čtení. Samochvála smrdí, ale Taita je prostě vyjímka.

16.11.2016 5 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Po Ptáčníkovi, Pečovateli a Rituálu tento 4.díl by pro mě nejslabší. Nakládání s tělem Kitsonové mi přišlo dost zvláštní a ten Blechy brácha .... . Jack trochu v pozadí. Některé pasáže by se dali přeskočit. Přesto mě to neodradilo a jdu na další díl. I když to bylo průměrné, věřím, že Unesená bude zase super.

13.11.2016 3 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Jeden z nejlepších historických románů, které jsem četla. Prostě who...

11.11.2016 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

První kniha přečtená od LK. Skvělá!!! Mrzí mě, že jsem nezačala od první.

11.11.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knihu jsem měla rychle přečtenou. Možná, abych ji měla rychle dočtenou? Přišlo mi, že se vše odvíjí v šedivosti. Děj, myšlenky ... Když jsem ji dočetla byla jsem sklíčená, místo toho, aby mě nabila energií jako jiné knihy, i když to jsou thrillery. Pro mě to tedy TOP bestseller určitě není.

11.11.2016 2 z 5

Pokud si chcete oddechnout od thrillerů a drasťáren jako já, tak dobrá volba.

04.11.2016 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Skvělé čtení. Tento díl se opravdu povedl. Sněhuláky, ale už asi stavět nebudu!

04.11.2016 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Nesbo se zdokonaluje a tento díl je toho důkazem.

04.11.2016 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Knihu jsem přečetla, nudná určitě není, ale nijak zvlášť nadšená jsem z ní nebyla. Ale doporučuji přečíst, pro posloupnost dalších ze série. Harry za to prostě stojí.

04.11.2016 3 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Kniha se mi líbila. Napínavý děj, žádné dlouhé pauzy "o ničem".
Doporučuji, jen fakt nezkoumat, nepřemýšlet o reálnosti.
Pak se bude Tuesday líbit.

02.11.2016 4 z 5