likaf likaf komentáře u knih

Dcera čarodějnice Dcera čarodějnice Paula Brackston

Moc pěkně napsané. Krásně popsaná krajina. Nejsem velký příznivce nadpřirozena v knihách, ale i tak se mi kniha moc líbila. Doufám, že i další díl bude stejně čtivý.

24.12.2022 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Za mne úplně zbytečná kniha. O ničem....bez hvězdiček.

06.12.2022

Slavné vítězství Slavné vítězství Cynthia Harrod-Eagles

Tento díl byl velmi smutný. Ale nakonec všechno dobře dopadlo. A vzali se...Doporučuji.

03.12.2022 5 z 5

Rytmus roku s Hankou Zemanovou Rytmus roku s Hankou Zemanovou Hana Zemanová

Velmi dobrá kniha. Pročítala jsem ji tak jak šel čas ve skutečnosti i v knize. A protože je konec roku (na dohled), mám dočteno. Ale myslím si, že v lednu začnu znovu od začátku. Připomene mi kdy se mám na co zaměřit v přírodě :-)))

27.11.2022 5 z 5

Lucia Lucia Bernard Minier

Dobré počtení. Na vraha jsem měla podezření ještě před rozuzlením. Doporučuji

27.11.2022 5 z 5

Napoleon přichází Napoleon přichází Cynthia Harrod-Eagles

Opět super díl. Doporučuji.

24.11.2022 5 z 5

Divoká růže Divoká růže Cynthia Harrod-Eagles

Francouzská revoluce muselo být HROZNÉ období. Spojí zavrženou větev Morlendů se svoji rodinou v Anglii. Vše ale dopadne jinak, než by si většina členů rodiny přála... napínavé, čtivé. Doporučuji.

06.11.2022 5 z 5

Neklidné moře Neklidné moře Cynthia Harrod-Eagles

Ani tento díl nezklamal. Velmi čtivé. Doporučuji.

23.10.2022 5 z 5

Nečekané dědictví Nečekané dědictví Cynthia Harrod-Eagles

U tohoto dílu mě trochu mrzel ten "sladký" konec. Čekala jsem nějaké drama, třeba mord zhýralého manžela... Ale i tak se mi celkově díl moc líbil. Rozhodně doporučuji.

04.10.2022 5 z 5

Věrní kavalíři Věrní kavalíři Cynthia Harrod-Eagles

Zase skvělé. Neměli jednoduchý život, samé válčení a zabíjení a do toho nemoci. Doporučuji.

20.09.2022 5 z 5

Dlouhý stín Dlouhý stín Cynthia Harrod-Eagles

Annunciata byla neřízená střela. A o tom je vlastně tento díl. Perfektní, tak jako všechny předešlé. Doporučuji.

15.09.2022 5 z 5

Černá perla Černá perla Cynthia Harrod-Eagles

Skvělé, skvělé, skvělé.

02.09.2022 5 z 5

Talisman Talisman Cynthia Harrod-Eagles

Ze začátku jsem trošku nevěděla kdo kam patří a o jaký čas jsme se posunuli. Ale časem jsem se zorientovala. Opět moc pěkné. I když v tomto válečném dílu umřelo moc lidí... Doporučuji.

26.08.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Cynthia Harrod-Eagles

I tento díl je skvělý. Rozhodně doporučuji a jdu na díl č. 4

23.08.2022 5 z 5

Dvorní dáma Dvorní dáma Cynthia Harrod-Eagles

Skvělé čtení. Z rodinného zázemí i od královského dvora. Rozhodně doporučuji. A už se vrhám na třetí díl.

12.08.2022 5 z 5

Zakladatelka rodu Zakladatelka rodu Cynthia Harrod-Eagles

Poslouchala jsem audioknihu. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Příběh Eleanory a její rodiny. Na pozadí skutečných historických událostí. Doporučuji.

04.08.2022 5 z 5

Muslimská pomsta Muslimská pomsta Iva Karlíková

Druhý díl jsem přečetla spíš proto, že jsem zvyklá dočíst celou sérii. Vůbec nechápu jak se může někdo dobrovolně vrátit k takovému tyranu a navíc do toho zatahovat dítě! Obsahově velmi slabé, občas nějaká ta hrubka....jak jsem psala u prvního dílu - lze použít snad jako varování pro vdavek chtivé dívky.

30.07.2022 1 z 5

Dávám knize 3 hvězdy, protože si myslím, že i když je to celkem "slátanina" měla by si ji přečíst všechna děvčata, která se chtějí provdat za muslima.

30.07.2022 3 z 5

Panenky z ráje Panenky z ráje Barbara Wood

Kniha se četla vcelku dobře. Nijak mě ale neuchvátila. Taková červená knihovna z muslimského světa.

26.07.2022 3 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Ještě že je to zatím poslední díl...tolik násilí, další díl má vyjít v listopadu. Tak do té doby se snad oklepu. Jinak Joona opět jako superhrdina, ale proto to čteme, že? Doporučuji.

19.07.2022 5 z 5