Muslimská pomsta přehled

Muslimská pomsta
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391298/bmid_muslimska-pomsta-PtY-391298.jpg 4 90 90

Muslimské peklo série

< 2. díl

Kniha Ivy Karlíkové je pokračováním autobiografického románu Muslimské peklo, který se setkal s velkým čtenářským ohlasem. Příběh ovšem neskončil. A my se opět vracíme do muslimské části Bosny, kde nezřídka platí pravidla, která jsou pro lidi z civilizované Evropy nepochopitelná. Iva Karlíková svoji knihu uvádí slovy: „Senad byl bosenský muslim. Když jsem si ho vybrala za partnera, netušila jsem nic zlého. Jenže jakmile se nám narodila dcera Denny, z milého a galantního muže se stal tyran. V Německu, kde jsme nejprve žili, to ještě šlo, ale pak nás Senad donutil přestěhovat se k němu domů, do Bosny, a tam se naplno ukázalo, co je zač. Několikrát mě málem připravil o život a nakonec se mě pokusil připravit o dceru. Svůj příběh jsem zaznamenala v knize Muslimské peklo, kterou uzavírá smutný happyend: Senad putoval za mříže a já se s dcerkou usadila v Čechách. Jenže tím to celé neskončilo. Když už jsem si myslela, že já a malá Denny máme všechny útrapy za sebou, přišla nabídka, abych se vrátila do Bosny. Jako tlumočnice pracující pro české vojenské jednotky, které dohlížely na obnovu válkou zničené země. Neměla jsem to dělat. Mohla jsem tušit, že Senad zjistí, kde mě najít, a jednoho dne mě v Bosně skutečně vyhledá. A bude mít připravený ďábelský plán na pomstu. Kvůli své naivitě jsem se znovu nechala vtáhnout do jeho života. Opět jsem musela začít bojovat o svoji budoucnost i o dceru...“... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Muslimská pomsta. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (40)

Mayaotzin
předevčírem

"Jenže jakmile se nám narodila dcera Denny, z milého a galantního muže se stal tyran." Tak já vám nevím, v minulé knize psala, jak ji mlátil, když otěhotněla, jak ji těhotnou kopal do břicha apod. A tady byl najednou galantní až do narození dcery?

Kdo ji nutil stěhovat se s takovým magorem do Bosny? Nikdo.
Kdo ji nutil se vracet?

Neuvěřitelně hloupá ženská.

DominaCZ
31.05.2024 odpad!

Rejžování o totémž podruhé aneb jak píše Pavlína... autorka je prostě blbá...anebo se příliš nechala ovládnout jeho kolíkem nevím.


KnihomolkaKatka
18.03.2024 5 z 5

Je to strašné, ale obě knihy jsem četla jedním dechem. Nemohla jsem přestat. Nicméně, jsem ráda, že je mám už za sebou a se Senadem se stejně jako Iva už nesetkám.
Ale oba díly hodně rychle ubíhaly, to zase jo. Moc jsem si oblíbila malou Denisku, už v jedničce. Díky ní jediné jsem se dokázala u knihy trošku usmát. Díky ní a díky babičce Ivy. Obě byly, jsou a budou skvělé. Vždycky.
Stejně jako první dílm by mohla posloužit jako varování. Holky - tyran se nemění!

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Muslimská pomsta v seznamech

v Právě čtených1x
v Přečtených135x
ve Čtenářské výzvě11x
v Doporučených5x
v Knihotéce89x
v Chystám se číst39x
v Chci si koupit15x
v dalších seznamech3x