LenkaKa LenkaKa komentáře u knih

Pokojská Pokojská Nita Prose

No nakonec jsem to dočetla, na dlouho podzimní večery celkem dobré čtení.

02.11.2023 2 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

No trochu psycho....ale přečíst to jedním dechem je nutnost:). Dám si chvíli pauzu a pak budu ve čtení série pokračovat i když Sebastian mě často štve. Každopádně doporučuji číst postupně, já bohužel četla nejdříve poslední díl :(

24.10.2022 4 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Za mě skvělé čtení, jedním dechem od začátku až do konce. Najdu si další knihy od autorky.

06.10.2022 5 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

No za mě nic extra, ale přečetla jsem to.

06.09.2022 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Viděla jsem nejprve seriál, takže jsem se docela rychle zorientovala a některé věci věděla dopředu, ale i tak je to dobré čtení.

01.09.2022 4 z 5

Apatykář Apatykář Lucie Hlavinková

Docela zajímavá kniha. Trochu pomalejší rozjezd, ale nakonec se "záhady" objevily a vyřešily.

31.07.2022 3 z 5

Český ráj Český ráj Jaroslav Rudiš

Je to zvláštně napsaná kniha, ale nakonec se mi celkem líbila.

23.05.2022 3 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Za mě opět skvělá kniha, ponořila jsem se do ní a nepolevila, dokud jsem to nepřečetla. těch 15 let jsem s nimi prožila během pár dnů :)

10.01.2022 5 z 5

Skvělá úžasná kniha. Strašně zajímavé čtení.

08.11.2021 5 z 5

Pán hor 5 Pán hor 5 Hana Marie Körnerová (p)

Tenhle díl byl svižnější s detektivní zápletkou, tak už se těším na závěrečnou knihu.

02.11.2021 4 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Odpočinkové prázdninové čtení.

20.07.2021 3 z 5

Babička Babička Irena Obermannová

Ta kniha mi mluvila z duše. Líbila se mi. Četla jsem i jiné knihy od autorky, ale tahle se mi fakt líbila.

26.06.2021 4 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Moje první kniha od autorky. Zajímavé, čtivé, ale za mě to na 5 hvězdiček není.

27.04.2021 4 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Velká samota ......velký příběh. Vzbuzovalo to ve mě různé emoce, ze začátku hlavně vztek nad tím, že se nedokážou odpoutat od násilnického otce. Ale jako všechno v životě nic není černobílé. Každopádně jsem knihu hltala, ale za mě to je "jen" na čtyři hvězdičky.

23.02.2021 4 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Každý má svůj příběh....krásná kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem.

30.01.2021 5 z 5

Můj příběh Můj příběh Michelle Obama

Tahle kniha mě pohltila. Některé americké souvislosti asi nedokážu posoudit, ale když žena sedí za jednacím stolem mezi samými muži, to znám důvěrně :).
Je to strašně zajímavé čtení vřele doporučuji.

15.01.2021 5 z 5

Žízeň po životě Žízeň po životě Irving Stone (p)

Tuhle knihu jsem četla už před lety a znova se mi líbila. Často to tak je, že geniální umělec je vlastně "blázen" .

09.12.2020 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Přečetla jsem to za jeden den. Stále mě překvapuje, že se to v některých rodinách děje.

21.09.2020 4 z 5

Dům v nebi Dům v nebi Amanda Lindhout

Kniha mě pohltila a četla jsem ji jedním dechem. Stále si trochu myslím, že do takových oblastí nemají ženy jezdit, ale na druhou stranu obdivuju někoho, kdo to všechno vydržel. Myslím, že dobré východisko pro autorku z toho všeho je její humanitární činnost po návratu.

21.09.2020 4 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Třetí díl se mi četl dobře. Mám ráda rodinné příběhy.

08.07.2020 4 z 5