Český ráj přehled

Český ráj
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390980/bmid_cesky-raj-DOM-390980.jpg 4 485 485

Parta chlapů se pravidelně schází ve staré sauně za městem. Potí svoje těla i duše. Nemají jména, jen staré indiánské přezdívky. Tady je nikdo neruší, tady se cítí svobodní a mohou být těmi, kým doopravdy jsou. Jejich sebestředný svět rámují tragikomické vzpomínky na minulost i nejistota z vlastní budoucnosti. Radost a smutek mezi kapkami vody. Novela o současných mužích, jejichž touhy a sny se soustředí na tajemný svět za vysokou zdí, který možná obývají ženy…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Český ráj. Přihlašte se a napište ho.

J&B
29.05.2024 4 z 5

V podstatě kniha o ničem, ale hodně dobré, vtipné. Některé úvahy mužů scházejících se v sauně, opravdu stojí za to :)

Veronika13
01.04.2024 3 z 5

Po dlouhé době jsem četla “Rudišovku a jsem trošku zklamaná. Nebyla vyloženě špatná a ke konci to všechno začalo dávat smysl, ale prostě to nebylo úplně ono. Pravda, jsem žena, a když na to přijde, radši si dám radegast než plzeň, tak asi nejsem úplně cílová skupina :))))

anmaride
19.02.2024 5 z 5

Krátká jednohubka, rozhovory mužů v sauně, příběhy, zamyšlení, životy. Četlo se mi to trochu hůř, asi jsem na to neměla tolik spěchat, ale i tak opět super rudišovka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Český ráj (2002)