Leni.S89 Leni.S89 komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Můžu číst stále dokola..tohle je srdcovka.

31.07.2017

Mráz Mráz Bernard Minier

Ze začátku mě odrazoval počet stran a vůbec se mi do ní nechtělo i na úkor kladnému hodnocení..Jsem ráda, že jsem se donutila a knihu otevřela. Hlavního představitele Servaze jsem si hned oblíbila a stránky rychle utíkaly, až byl konec :) Kniha má spád a mrazivé napětí. Po dočtení jsem si musela dokoupit další díly. Doporučuju

22.05.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Jsem sice zhýčkáná Ch.Carterem, ale tohle byla naprostá pecka!! Přečteno jedním dechem, doporučuji všem, kteří mají rádi detektivky..napětí až do konce.

10.05.2017 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

co dodat, prostě geniální! Carter mě nikdy nezklame a stále jen překvapuje! jako vždy 5*

29.05.2017 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Jeden z mých nejoblíbenějších autorů..nikdy nezklame...Od první stránky vtáhne do děje a už nepustí...jen tak dál!

07.08.2017 5 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Závidím všem, kteří se na knížku teprve chystají. Tohle se čte samo...perfektní zápletka a děj, od kterého se nemůžete odtrhnout. I přes počáteční nesympatie s hlavní postavou dávám 5*..Poslední stránka mě úplně položila. Doporučuju, čtěte to! :)

05.08.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Oddechovka na jedno odpoledne. Jednoduchý styl psaní, krátké kapitoly, zajímavé rozuzlení. Líbilo! Stojí za přečtení.

25.06.2017 4 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Miluju knížky, od kterých se nemůžu odtrhnout, a to se mi stalo právě u téhle. Přečtená byla asi za dva dny. Vůbec mi nevadil styl psaní ani přeskakování v dějích, snadno se v nich orientuje. I přesto, že jsem dobře odhadla hlavního vraha, mě kniha velice zaujala a bavila. Snad se podaří i druhé volné pokračování.. :)

10.06.2017 5 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Velice prošpikovaný děj od začátku do konce, který šlape jako hodinky :) Série s Lincolnem a Amélií mě nepřestanou bavit, vedle oblíbené Iluze zatím top knížka, kterou jsem od Deavera četla.

18.05.2017 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Celou dobu jsem si tak nějak myslela, že vím o co jde a jak to dopadne..no..naivka :) poslední stránky jsem musela přečíst několikrát, abych to všechno vstřebala...tato knížka má opravdu nepředvídatelný konec, což mám nejradši. Stojí to za to a nevěřte této knize ;)

09.08.2017 5 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Jediné, co se mi na knížce líbilo, byla její obálka. Sice mi nevadí více dějových linek, kniha se četla dobře, ale chybělo mi proč a jak k tomu došlo a co k tomu vraha vedlo..škoda.

24.07.2017 2 z 5

Maestra Maestra L.S. Hilton

uff..."Thriller, který Vás bude šokovat"...takovou nálepku bych této knížce rozhodně nedávala..Autorka si neodpustila zařadit všechny módní značky, laciný humor a "důmyslné" vraždy, které jen tak procházejí...Začátek byl celkem fajn a dal se číst, ale za polovinou už jsem se nedokázala soustředit ani začíst a posledních asi 50-60 stran jsem jen v rychlosti prolítla :/ ...Jdu si spravit chuť..

08.06.2017 1 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Po skvělé Zmizelé jsem se těšila na další knížku od autorky, ale bohužel mě děj nenadchnul na tolik, kolik jsem od něj čekala a musím souhlasit s komentářem od Lucik87. Tolik přebytečných nudných kapitol a omáček kolem..vůbec se mi nedařilo pořádně se začíst a málem jsem knihu nedočetla...doufala jsem, že to zachrání konec, ale to se také nepovedlo..

01.06.2017 1 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Ze začátku byl děj jako na horské dráze, dost se mi pletla jména a příběhy a trochu jsem se v tom ztrácela, naštěstí všechno do sebe zapadlo jako do skládačky a vznikl z toho perfektní celek..konec mě dost překvapil..a tak to má být. Doporučuji!

24.06.2017 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Velmi zajímavý příběh s několika dějovými linkami, o které se postará "Cizinec". Tato kniha mě už od začátku zaujala a nenechala mě přestat číst...a konec? z toho mám tak rozpolcené pocity...
ach Corinne..

15.06.2017 5 z 5

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Přečteno za den..co dodat..jen to, že mě víc dostal vedlejší děj s Rathem - uff tak nečekaný a strhující konec!

11.06.2017 4 z 5

Hlouběji do podzemí Hlouběji do podzemí Roderick Gordon

Nevím, jestli se mi víc líbilo dobrodružství v Podzemí nebo v Hlubině..každopádně tento svět se mi stále víc a víc zamlouvá a už se těším na další pokračování.

05.06.2017 4 z 5

Poslední hra Poslední hra Federico Axat

Tolik zvratů jsem v knížce ještě nezažila, tolik otoček a kliček až do posledních stránek. Velmi zajímavý děj, u kterého nevíte, co je realita a co je sen/iluze...Jediné, co mě trochu mrzelo, byl utnutý konec..Na to, jak je knížka dobře napsaná, by si konec zasloužil víc..

22.05.2017 4 z 5

Všechno mi řekni Všechno mi řekni Lisa Jackson

Moje první knížka od autorky a docela zklamání, do čtení jsem se musela nutit, zbytečně zdlouhavé, děj pro mě neměl žádný spád..Dám šanci ještě jiné knížce od autorky.

18.05.2017 1 z 5