lenamor lenamor komentáře u knih

Tkaničky Tkaničky Domenico Starnone

Dramatická a netradiční kniha s poněkud překvapivým koncem. Přečteno jedním dechem

29.06.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla, úžasný příběh, který vás donutí se zamyslet na tím, v jakém svobodném státě teď žijeme. Přečteno jedním dechem

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Krásně napsaná kniha plná vlastních zkušeností ale i rad, jak se ničeho nebát a jít si za svým

16.09.2017 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Brown opět nezklamala, sice je příběh poněkud pozvolný oproti jeho jiným dílům ale jednoznačně doporučuji

Kouzelný prst Kouzelný prst Roald Dahl

Roald Dahl má naprosto úžasnou představivost a tato kniha není výjimkou, čtivý příběh i pro dospělého

09.12.2018 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Krásná pohádková knížka, vhodná pro děti i dospělé. Napínavý děj a úžasná představivost autora. Jednoznačně stojí za to přečíst.

29.01.2018 5 z 5

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Úžasná knížka, která mě naprosto pohltila. Nejdřív jsem měla pocit, že se nic pořádně neděje přitom se toho dělo strašně moc. Krásný čtení

31.07.2017 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Zajimavy pribeh, ve kterem autor vytvoril vlastni svet. Velmi me nadchl i vytvorenim nekolika jazyku. Kniha se snadno cte a je velice poutava. Tuto knihu psal autor ve svych 15ti letech. Skvela kniha

26.06.2016 5 z 5

Probudím se na Šibuji Probudím se na Šibuji Anna Cima

Výborná kniha, úžasný příběh a konec, který je otevřený a tudíž vás nechá přemýšlet, jak to asi může dooadnout

Příšerná teta Příšerná teta David Walliams

Napínavý a čtivý příběh plný vtipu a originality

Pan Smraďoch Pan Smraďoch David Walliams

Styl Davida Walliamse je opravdu obdivuhodný, čtivý příběh o panu Smraďochovi není výjimkou. Poučné, vtipné a zábavné

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Naprosto skvěle napsaná detektivka

17.01.2018 5 z 5

Příběh nového jména Příběh nového jména Elena Ferrante

Naprosto úžasné pokračování které mě uplně pohltilo. Autorka dokáže člověka naprosto nenápadně nadchnout a okouzlit příběhem, který začal tak nenápadně

16.09.2017 5 z 5

Danny, mistr světa Danny, mistr světa Roald Dahl

Roald Dahl je naprosto úžasný spisovatel s obrovskou představivostí a tahle knížka jen potvrzuje jeho talent. Super knížka nejen pro děti

31.07.2017 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Vlažný začátek, super obsah a vlažný nečekaný konec. Kniha, kterou začnete žít a nemůžete přestat, dokud ji nedočtete ale zároveň jste nešťastný, že je konec. Výborná kniha

30.07.2016 5 z 5

Tanec s draky Tanec s draky George R. R. Martin

Nejhorší na této knize je, že budu muset čekat minimálně dva roky na pokračování a přemýšlet, co si Martin vymyslí za strhující pokračování. Perfektní kniha

09.06.2016 5 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Vtipně napsaná kniha, kterou jsem přečetla za jedno odpoledne. Odpočinková četba u které víte, jak příběh dopadne..

21.04.2016 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Hartl opět nezklamal, krásná oddychová kniha o příbezích z normálního života. Pobaví, překvapí i rozesmutní.

06.01.2019 5 z 5

Užasné pokračování, skvěle napsaná detektivna která vás naprosto vtáhne do děje, plná akce. Knihu kterou musíte ale zároveň nechcete dočíst

17.01.2018 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Z první knihy jsem byla naprosto nadšená, druhý předčil mé očekávání. Naprosto skvěle napsaná kniha

29.10.2017 5 z 5