Pan Smraďoch

Další humorný příběh pro mladé čtenáře od autora knihy Babička drsňačka. Kouzelně neuctivý a zároveň dojemný příběh vypráví o tajemstvích, přátelství i docela obyčejném životě. Pan Smraďoch patří do kategorie hodně divných románových hrdinů. Žije na lavičce v parku a svému jménu dělá opravdu čest. Je to ten nejsmradlavější smraďoch pod sluncem. Dvanáctileté Chloe to ale rozhodně nebrání v tom, aby se s ním spřátelila. Jasně, páchne, ale na druhou stranu nikdy na ni nikdo nebyl tak milý jako on. A tak se Chloe rozhodne, že milého bezdomovce tajně ubytuje v kůlně na zahradě svých rodičů. Jenže schovejte takového smraďocha! Chloe brzy pozná, že některá tajemství můžou být velmi nebezpečná a od katastrofy je dělí jen malinký krůček....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/140683/pan-smradoch-9lQ-140683.jpg 4.4171
Dobrodružné, Humor, Pro děti a mládež
Vydáno:, Argo

Mr Stink (2010)

Kniha Pan Smraďoch

klotylda.ln

Kniha je moc krásně napsaná, poučná, čte se sama :-) Četla jsem ji s 8-mi letou dcerou, obě jsme byly nadšené.

medlovice

Moc pěkné, veselé čtení s ponaučením, že rodina je víc než kariéra a že jsou jiné hodnoty než bohatství , závidím dětem takové knížky. Vtipné ilustrace.

Madli

Moc pěkná, vtipná a veselá knížka. Líbí se mi. :-)

Měňavka

Co dodat, moje druhá kniha od tohoto autora a nezklamal! Opět nadšení z příběhu, který odhaluje hodnoty lidí, přátelství, jejich tajemství, starosti i obyčejné radosti. Velice se mi líbil závěr knihy, kdy spisovatel příběh zakončil netypickým happyendem. Moc doporučuji! Určitě si poslechnu i audioknihu.

helusa2

Opět úžasné!!! Posloucháno jako audiokniha - Jiří Lábus by měl dostat Nobelovu cenu!!! :-D

kačka1011

Není to špatná kniha , ale mně se moc nelíbila.

lenamor
09.12.2018

Styl Davida Walliamse je opravdu obdivuhodný, čtivý příběh o panu Smraďochovi není výjimkou. Poučné, vtipné a zábavné

DracoMalfoy
30.05.2018

Rozhodně lepší z knih, které Walliams vydal. Ale pořád to nebylo nic extra.

David Walliams
anglická, 1971