Pan Smraďoch

Další humorný příběh pro mladé čtenáře od autora knihy Babička drsňačka. Kouzelně neuctivý a zároveň dojemný příběh vypráví o tajemstvích, přátelství i docela obyčejném životě. Pan Smraďoch patří do kategorie hodně divných románových hrdinů. Žije na lavičce v parku a svému jménu dělá opravdu čest. Je to ten nejsmradlavější smraďoch pod sluncem. Dvanáctileté Chloe to ale rozhodně nebrání v tom, aby se s ním spřátelila. Jasně, páchne, ale na druhou stranu nikdy na ni nikdo nebyl tak milý jako on. A tak se Chloe rozhodne, že milého bezdomovce tajně ubytuje v kůlně na zahradě svých rodičů. Jenže schovejte takového smraďocha! Chloe brzy pozná, že některá tajemství můžou být velmi nebezpečná a od katastrofy je dělí jen malinký krůček....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140683/big_pan-smradoch-9lQ-140683.jpg 4.4253
Literatura světová, Pro děti a mládež, Příběhy

Vydáno: , Argo

Mr Stink, 2010

Kniha Pan Smraďoch

hellena1523

Velice milý příběh plný humoru a laskavosti.

JankaV80

Nejen vánoční příběh o Chloe, která je ve své vlastní rodině a ve škole nešťastná a o panu Smraďochovi, který ji pomůže změnit hromadu věcí okolo ní. No a jak už to tak bývá, každý bezdomovec má svůj příběh, tedy i pan Smraďoch a čtenář se ho také dozví.
Pěkná knížka s krásným poselstvím o tom, jak by měla fungovat rodina. První knížka, kterou jsem od autora četla, druhá, která se mi moc líbila. Tu druhou - Dědečkův velký útěk - máme doma jako audioknihu a máme ji se synem moc rádi. Knihu i autora doporučuji :-)

bea.mari
20.05.2021

Je zvláštní, že pan Smraďoch byl lord, když se myl ve špinavém jezírku a řasy používal jako mýdlo. Ale byl hodný a skamarádil s Chloe a o Vánocích jí dal kancelářskou soupravu se želvami Ninja. Knížka byla vtipná i smutná.

KajkaMicinka
17.04.2021

krásná knížka, hlavně srandovní

Nelajza
22.02.2021

Sice jsem knížku četla už před pár lety, když jsem byla mladší, ale přesto na ni vzpomínám v dobrém. Knížka byla vtipná a něco mi dala. Asi si ji znovu přečtu.

Doporučuji všema deseti.

Boku
18.02.2021

Krásná, vtipná a na konci skoro až dojímavá knížka! Velká spokojenost,Walliams ještě nikdy nezklamal.

Anička2011
15.02.2021

Super kniha

Abukšákul
14.02.2021

Zatím jako ostatní knihy od autra, které jsme četli se nám náramně líbila. Walliamsovy knihy nás vždy večer donutí si udělat společný rodinný večer s knihou a jediný problém je, že je máme rychle přečtené =) Opět dojemný příběh. Příběh rodiny a tuláka =)