Pan Smraďoch

Další humorný příběh pro mladé čtenáře od autora knihy Babička drsňačka. Kouzelně neuctivý a zároveň dojemný příběh vypráví o tajemstvích, přátelství i docela obyčejném životě. Pan Smraďoch patří do kategorie hodně divných románových hrdinů. Žije na lavičce v parku a svému jménu dělá opravdu čest. Je to ten nejsmradlavější smraďoch pod sluncem. Dvanáctileté Chloe to ale rozhodně nebrání v tom, aby se s ním spřátelila. Jasně, páchne, ale na druhou stranu nikdy na ni nikdo nebyl tak milý jako on. A tak se Chloe rozhodne, že milého bezdomovce tajně ubytuje v kůlně na zahradě svých rodičů. Jenže schovejte takového smraďocha! Chloe brzy pozná, že některá tajemství můžou být velmi nebezpečná a od katastrofy je dělí jen malinký krůček....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140683/pan-smradoch-9lQ-140683.jpg 4.4201
Dobrodružné, Humor, Pro děti a mládež
Vydáno, Argo

Mr Stink, 2010

Kniha Pan Smraďoch

bafometamendes

Knížku jsem četla asi před 4 lety, děj si už úplně nepamatuji: dvanáctiletá holka, škola byla hrůzou a jediný kdo za ní stál byl otec (který se neopovažoval promluvit před svou manželkou, která měla vždycky slovo), Rádž, pan Smraďocha a jeho fenka :). Ale byla to kniha, která mi nastartovala cestu po Williamsových dalších (humoristických) knihách. V té době mě čtení nebavilo a tady ta kniha mi to taky moc neusnadnila. I přesto jsem ráda, že jsem byla donucena si tu knihu přečíst, protože bez toho bych asi teď ani nečetla.

pablito

Humorný vhled do maloměšťáctví "velkého" světa. Bavil jsem se od začátku až do konce. Pravda z velké části na tom měl zásluhu Jiří Lábus (poslouchal jsem jako audioknihu), který ji úžasně namluvil. Knížku mi doporučila moje vnučka, z čehož usuzuji, že se autorovi podařilo oslovit cílovou skupinu 10 - 100 let, klobouk dolů.

TynaC6

Knihu mi vybral jeden můj žáček ve školní knihovně. Sám ji ještě nečetl, ale teď mu ji můžu doporučit. Kniha je to moc pěkná. Smutná a vtipná zároveň. Čtenář v ní najde poučení.

happy-smile
30.08.2019

Opravdu moc pěkná dětská knížka. Poslouchala jsem jako audioknihu a mohu vřele doporučit. V podání pana Lábuse určitě kniha stoupla ještě o stupínek výše. Kniha je vtipná i smutná. Poučná. Příběh je moc pěkný. Prostě vše, co by dětská kniha měla mít.

klotylda.ln
06.08.2019

Kniha je moc krásně napsaná, poučná, čte se sama :-) Četla jsem ji s 8-mi letou dcerou, obě jsme byly nadšené.

medlovice
30.07.2019

Moc pěkné, veselé čtení s ponaučením, že rodina je víc než kariéra a že jsou jiné hodnoty než bohatství , závidím dětem takové knížky. Vtipné ilustrace.

Madli
27.07.2019

Moc pěkná, vtipná a veselá knížka. Líbí se mi. :-)

Měňavka
15.03.2019

Co dodat, moje druhá kniha od tohoto autora a nezklamal! Opět nadšení z příběhu, který odhaluje hodnoty lidí, přátelství, jejich tajemství, starosti i obyčejné radosti. Velice se mi líbil závěr knihy, kdy spisovatel příběh zakončil netypickým happyendem. Moc doporučuji! Určitě si poslechnu i audioknihu.

Babička drsňačka
Babička drsňačka