Pan Smraďoch

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Další humorný příběh pro mladé čtenáře od autora knihy Babička drsňačka. Kouzelně neuctivý a zároveň dojemný příběh vypráví o tajemstvích, přátelství i docela obyčejném životě. Pan Smraďoch patří do kategorie hodně divných románových hrdinů. Žije na lavičce v parku a svému jménu dělá opravdu čest. Je to ten nejsmradlavější smraďoch pod sluncem. Dvanáctileté Chloe to ale rozhodně nebrání v tom, aby se s ním spřátelila. Jasně, páchne, ale na druhou stranu nikdy na ni nikdo nebyl tak milý jako on. A tak se Chloe rozhodne, že milého bezdomovce tajně ubytuje v kůlně na zahradě svých rodičů. Jenže schovejte takového smraďocha! Chloe brzy pozná, že některá tajemství můžou být velmi nebezpečná a od katastrofy je dělí jen malinký krůček....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140683/big_pan-smradoch-9lQ-140683.jpg 4.3304
Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež, Příběhy

Vydáno: , Argo
Originální název:

Mr Stink, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (56)

Kniha Pan Smraďoch

Ladislav73
14. března

Tato kniha páchne humorem. Audiokniha v podaní Jiříhoto Lábuse, který svými hlasy mistrně ztvárnil jednotlivé postavy je prostě skvělá.
Kniha se dotýká rodinných vztahů, odkrývá přetvářku ve společnosti, kariérismus, šikanu, lehce šije do politiky.
Děj je úsměvný, zároveň smutný a trochu také k zamyšlení nad některými lidskými osudy.
Doporučuji jak pro malé i velké čtenáře.

Ristridin
18.12.2022

Moc hezké čtení pro děti s přesahem o mezilidských vztazích a že není vždy správné každého hned škatulkovat.


Zuzvil
04.10.2022

Moje první dětská knížka od tohoto autora. Četla jsem ušima a hned mě nadchnulo, že ji namluvil pan Lábus, okamžitě jsem si vzpomněla na své kazety s první dílem Harryho Pottera :-) Bylo mi tedy hned jasné, že poslech bude úžasný a byl. Obsahově se mi knížka také líbila. Příjemný námět, kde nejistá holčička Chloe se spřátelí s bezdomovcem, který hrozně zapáchá a sám si říká Pan Smraďoch. Oba si vzájemně přinesou mnoho nového a mnoho prospěšného. Knížku určitě můžu doporučit, a nejen dětským čtenářům.

zaglo
31.08.2022

Kniha měla velký úspěch u syna (10) i dcery (7). Příběh je převážně humorný, ale ke konci hodně dojemný. Stejně jako Babička drsňačka je především o mezilidských vztazích, o přijímání druhých takových jaký jsou.

ujira
22.08.2022

Autor se nevyhýbá žádnému tématu a tak se hlavním hrdinou může stát i smradlavý bezdomovec, který svou laskavou moudrostí pomůže urovnat vztahy v navenek dokonalé, leč rozpadlé rodince. Zaujalo mne, jak autor ukazuje, že i v moderní společnosti vše stojí na empatii a komunikaci. Jedinou výhradou je samotný kamarádský vztah 11leté Chloe s bezdomovcem(kolik bezdomovců je bývalými lordy?)

Hermiona419
22.05.2022

perfektní kniha.

Štěpinambura
30.01.2022

Nádherně popsaný příběh - veselý, ale i soucitný.

hellena1523
02.01.2022

Velice milý příběh plný humoru a laskavosti.

1