Léňa2510 Léňa2510 komentáře u knih

Hraj & předstírej Hraj & předstírej Nena Tramountani

Tahle kniha, tenhle příběh me chytil za srdce. Myslím že si dam chvilku pauzu a nad vším se zamyslim....

13.12.2023 5 z 5

Země Země Eloy Moreno

Neskutečně skvělá kniha, konec byl šokující protože jsem si nemyslela, ze to tak skončí a nechapu jak mne to mohlo nenapadnou kapitoly jsou kratky takze se to čte rychle a na to ze ja scifi nečtu tak tehle knize davam 5 hvězd! (respektive 6)

15.09.2023 5 z 5

Dokonalá pohádka Dokonalá pohádka Elísabet Benavent

Tahle kniha mne hodne mile prekvapila, krasne se četla a hodne jsem se nasmala.... . I kdyz ta obalka moc nezaujme tak je to opravdu dobre napsane

15.08.2023 5 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Nevim tak úplně jak popsat tuhle knihu, ale asi jsem čekala vic. Začátek je desne dlouhy jenom dopisovani na internetu a konec je takovy nudny... Sice jsem se hodně nasmala, milovala jsem ty dve postavy avsak stejne jsem nejak zklamana...

02.04.2023 3 z 5

Všechno, co jsme ztratili Všechno, co jsme ztratili Jennifer Bright (p)

Kniha, ktera mne chytila za srdce.
Jsem tak hrozne moc rada, ze jsem ji přečetla. Mela jsem pocit ze citim to jejich jiskření, lasku, přátelství. Smála jsem se a taky brecela. Doporucuji

26.03.2023 5 z 5

Tri želania Tri želania Angela Marsons

NAJNUDNEJŠIA A NAJHORŠIA kniha aku som kedy čítala! No katastrofa, polovicu som ani nečítala, iba začiatok a koniec

25.08.2022 odpad!

Krutá pravda Krutá pravda Tina Seskis

Na tuhle novinku od spisovatelky knihy Líbánky jsem se těšila, protože se mi libila její prvitona. Avšak jsem trochu zklamaná, bylo to trochu slabší. Začátek a střed se četl dobře, ale pak jsem se pristihla přitom ze některé pasáže preskakuju.
Takze za mne 4 hvězdy....

06.08.2022 3 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Aaaaaaaaaccchhh!!!! Jedna z nejlepších knih, jake jsem kdy četla. Tolik jsem se nasmala a tolik jsem jim fandila!!! Úžasné

02.06.2022 5 z 5

Keď sa vrátiš Keď sa vrátiš Nicholas Sparks

No teda... Sparks má nádherné knihy, a preto ma nemilo prekvapilo, že tato se fakt neda čítať. Myslím že to vzdam

27.05.2022 2 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Tatko kniha ma prijemne prekvapila! Píše sa, ze je to triller, ale ja som sa skvelo bavila! Rychlo sa číta, nedokážete sa od nej odtrhnúť a kopec sa zasmejete.
Perfektna!

25.02.2022 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Tak za mne naprosta nuda! Poslouchala jsem audioknihu a většinu času jsem přemýšlela nad něčím uplne jiným, nez nad příběhem.... Hruza, Elsa mi přijde takova hloupá, arogantní a taky jsem si říkala kde je její máma, když se jeji dcera někde flaka...
Nic moc tohle...

24.02.2022 1 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Wow! Tenhle příběh mě chytil za srdce .... jsem naprosto v šoku, co se z toho vyklubalo.
V jeden moment (však vy vite) jsem zirala z otevřenou pusou a musela jsem to rozdychat. Moc moc krasny, silny příběh

06.11.2021 5 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Jeden z nejlepších trilleru jaky jsem kdy četla! Nevahejte a ponorte se do pribehu

01.11.2021 5 z 5

Poslední manželka Poslední manželka Karen Hamilton

Hrozne zdlouhava kniha, kopec zbytečných kapitol... Dočetla jsem ji jen silou

27.10.2021 2 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Tak u tohohle dilu jsem hodne brečela! Naprosto mne zasahla, dekuju Mona Kasten!

20.09.2021 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Na tehle knihe je nejúžasnější to, že vůbec nevite, kdo je vrah. Každý ma motiv! Moc doporučuji

06.08.2021 5 z 5

Pořád jsem tady Pořád jsem tady McGarvey Black

Miluju knihy od vydavatelství Katto. Pravidelně kontroluju jejich stranky a když nejaka kniha pribudne, nevaham!
Moc hezka a hodne napínavá, doporučuji

01.08.2021 5 z 5

Země divů Země divů Zoje Stage

Moc me to mrzi, ale tahle kniha me absolútne nezaujala... Tak moc jsem se na ni těšila, nemohla jsem se dočkat... Ze začátku to bylo dobry, četla se rychle, avšak po čase nepadlo žádné napětí... Na to, ze je to horor, je to moc moc slabe... Velka skoda

26.07.2021 2 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Neskutečné! Miluju kdyz mne kniha dokáže ohromit! Chci další dil!

01.06.2021 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Šílene moc jsem se těšila na knihu a byla fakt báječná. Tolik lasky je v ni. Nevahejte, ja se k ni jeste vratim, supr

17.04.2021 5 z 5