Poslední manželka

Od autorky mezinárodního bestselleru Dokonalá přítelkyně. Kdybyste mohli mít poslední přání, komu byste jej svěřili? Dvě ženy. Přání na smrtelné posteli. Spleť lží, pod jejíž tíhou se jim zbortí svět. Nina a Marie byly nejlepší přítelkyně – dokud Nině nediagnostikovali smrtelnou nemoc. Než zemřela, požádala Marii, aby jí splnila několik posledních přání. Jedním z nich bylo, aby se kamarádka postarala o její rodinu – syna, dceru a manžela Stuarta. Mýlila se však, když si myslela, že Marie je někdo, komu může věřit. Nina totiž netušila, že vším, po čem Marie kdy toužila, byl Ninin úžasný život, a že má Marie vlastní plány. A udělá cokoli, aby dostala, co chce. Marie má za to, že slib vůči rodině nejlepší přítelkyně může dodržet za vlastních podmínek. Po Ninině smrti převezme její roli a nastěhuje se k její rodině do impozantního venkovského domu. Ačkoli má Marie nyní vše, po čem toužila, neustále ji sžírá pocit viny. Zanedlouho pak do schránky začnou chodit znepokojivé výhružné vzkazy od neznámého odesílatele. Když se navíc po letech na scéně objeví Camilla, jejich společná přítelkyně ze studií, začnou se Mariiny plány postupně hroutit a pojme podezření, že za Camilliným návratem stojí temné úmysly. Neví však, že i Nina skrývala vlastní šokující tajemství, jež úzce souvisí i s Mariinou minulostí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470687/big_posledni-manzelka-3NL-470687.png 3.510
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Vendeta

The Last Wife, 2020

Kniha Poslední manželka

alnahu
včera

Sice se mi tentokrát příběh Marie v této knize, líbil méně než Dokonalá přítelkyně od této autorky. Dávám tři hvězdičky, ale nebyla to žádná jízda-chvílemi docela nuda a tak člověka nutí i nějaké stránky přeskočit.

Hope80
včera

Přemýšlela jsem, jestli dát 2 nebo 3 hvězdičky, musím se přiznat, že mě kniha skoro nebavila, pár vět jsem očima i přeskočila, pořád jsem čekala co z toho bude, kdy se to rozjede, ale děj se pořád táhl a já si přála už v půlce, aby radši skončil...

Leena

Tak pro mne velké zklamání, pořád jsem očekávala, co šokujícího autorka nabídne, jaké tajemství o Marii vypluje na povrch.
Zatím ale Marie se jen "vezla" ve stínu svých kamarádek a ke konci už to bylo spíše nudné, žádný šokující zvrat.

Pípasek

Pro mne super psychothriller, od začátku až do konce.

Misa.K1

Knížka byla celkem zajímavá, ale nějak tomu chyběl spád, něco, co by mě nutilo číst dál a dál.