LadyElisa LadyElisa komentáře u knih

Mister Mister E. L. James (p)

Přečteno za dva dny. Čtivá oddechová romantika, jen konec se mi zdál poněkud narychlo spíchnutý horkou jehlou. Příběh Alessie a Maxima přímo volá po pokračování. :)

31.10.2019 4 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Ach, to byla krása. West a Phoebe se dočkali nádherného příběhu, teď už jen čekat na Severina s Cassandrou, mám dojem, že v této knize si Lisa připravuje půdu pro další knihy :)

31.08.2019 5 z 5

Slib Slib Lisa Kleypas

Co dodat, Lisa Kleypas je úžasná autorka. Byla to velice krásná chuťovka - stačilo na ni pouze jedno odpoledne.V předchozí knize o Loganovi a Madeline jsem Andrewa moc ráda neměla, ale tady jsem se do něj zamilovala. Vřele doporučuji :)

25.10.2018 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Kniha mě naprosto pohltila, děj je zasazen do atraktivních lokací, chemie mezi Matthewem a Dianou je přímo elektrizující. Přečteno za tři dny a vrhám se rovnou na další díl. Seriál je úžasný :)

24.09.2018 5 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Zcela určitě nejslabší díl série. Arylin byla až moc alternativní hrdinka, na druhou stranu Stone se k ní dokonale hodil, jejich špičkování bylo jiskřivé a živé. Pinky a Robert - správná dvojka :)

18.08.2018 4 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Opravdu povedené zakončení celé série, knihu jsem přečetla za dva dny, měla rychlý spád i kouzlo. Doporučuji :-)

15.08.2018 5 z 5

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Lisa Klepas je skvělá spisovatelka, příběh Ethana a Garrett má vechno, napětí, lásku a vášeň . Moc se těším na další díl, který bude patřit Westovi :)

12.08.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Trefa do černého. Kniha plná vtipného jiskření. Těším se na další knihy od této autorky :-)

11.04.2018 4 z 5

Maestra Maestra L.S. Hilton

V polovině knihy jsem skončila, pokračovat ve čtení jsem už nedokázala. Zatím nejhorší čtenářský zážitek tohoto roku.

28.03.2018 odpad!

Beta Beta Jasinda Wilder

Alfa se mi velmi líbila, ale co autorka předvedla v této knize, je přitažené za vlasy. Za mě tedy ne, mám strach čeho se dočkáme v dalším díle.

09.02.2018 2 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Rozhodně jedna z top knížek ve svém žánru tohoto roku. Jakmile se do knihy začtete, tak ji nedokážete odložit. Doufám, že od Whitney G. v českém překladu vyjde více jejích poutavých příběhů. Vřele doporučuji :-)

07.10.2017 5 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Svatba s Winterbornem naprosto předčila veškerá očekávání, knihu jsem zvládla přelouskat za odpoledne. Může být tahle série ještě lepší? Pevně doufám, že Ďábel na jaře bude nejlepším příběhem z Ravenelů. Pro milovnice L. Kleypas, rozhodně si knížku přečtěte, nebudete litovat. :)

05.07.2017 5 z 5

Temný Říman Temný Říman Sylvain Reynard

Florentská trilogie je za námi, je mi z toho konce docela smutno. Ale už teď mohu říci, že příběh Williama a Raven a také Gabriela s Julií se pro mě stal srdcovou záležitostí a moc ráda se k němu budu vracet. Skládám panu Reynardovi poklonu za tak neuvěřitelně úžasné knihy.

09.05.2017 5 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Lisa Kleypas se vrátila k historickým romancím a to ve velkém stylu. Příběh Kathleen a Devona byl krásně vyprávěn, postupná proměna ničemy s chladným srdcem k muži, který se dokáže změnit. Moc se těším na příběh Helen a Rhyse Winterbourna :)

05.05.2017 4 z 5

Madisonské mosty Madisonské mosty Robert James Waller

Jeden z mnoha příběhů, který mě skutečně dojal a ještě dlouho mi po přečtení zůstal v hlavě. Opravdu nádherný příběh nenaplněné lásky dvou lidí. Vřele doporučuji.

05.02.2017 5 z 5

Asi jsem čekala něco úplně jiného. Moc mi nesedl styl psaní autorky. Některá slovní spojení jsou kostrbatá a obhroublá. Na další díly nemám sílu.

31.12.2016 odpad!

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Úžasné, dechberoucí a jiskřivé od prvních stránek. Jako odpočinková četba pro letní večery naprosto vyhovující. Kniha se mi líbila i přesto, že některé situace byly malinko přitažené za vlasy a některé výrazy se do celkového kontextu děje vůbec nehodily. Nicméně, pro milovnice tohoto druhu knížek je Alfa nutností, protože i přes své chybky je Valentine bůh :-)

P.S. playlist, který je přiložen na konci knihy krásně podkresluje celý příběh :)

20.07.2016 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Woow, tohle spisovatelské duo mě neskutečně baví a opět mistrně zaválelo :D Ansel a Mia - skvělá chemie a samotný příběh BOŽÍÍÍÍ :D Takže, pokud se vám líbil Bastard tak Svůdníka si určitě také zamilujete :)

09.02.2015 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Nádhera, prostě nemám slov a celý ten příběh jsem hltala se zatajeným dechem. Jojo Moyes nezklamala a těším se další knihu. :)

26.01.2015 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Tedy všechna čest Colleen Hoover - prvotina a naprosto prvotřídní :) Sakra, její knihy jsou těžce návykové :D Moc se těším se další knížky :)

15.12.2014 5 z 5