LadyElisa LadyElisa komentáře u knih

Ptáci v trní Ptáci v trní Colleen McCullough

Skvělá kniha, rodinná sága a osudy rodiny Clearyových nikdy nezestárnou. Ale v knize je to trochu jiné než v seriálu. A že to pořádná bichle :) Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-ptaci-v-trni-colleen.html

04.06.2014 5 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Krásné zakončení celé série :)

14.05.2014 5 z 5

Duhová ulice Duhová ulice Lisa Kleypas

Lisa Kleypas opět nezklamala :) Těším se na příběh Alexe :D Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-duhova-ulice-lisa-kleypas.html

05.05.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tak tahle knížka byla bomba. Zpočátku jsem byla skeptická, ale postupem času jsem knihu nemohla odložit. Četla se úplně sama :) Krásná kniha nabitá emocemi. Jsem zvědavá na příběh Holdera :D

03.05.2014 5 z 5

Sedm let hříchu Sedm let hříchu Sylvia Day

Průměr, neurazí ale ani nenadchne. Crossfire jasně vede :)

29.03.2014 3 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Jedním slovem - neuvěřitelný příběh, nemohla jsem se odtrhnout. Velmi čtivě napsaná knížka. Těším se na další díl :) Miluju Bradena :D Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/05/recenze-dublin-street-samantha-young.html

22.03.2014 5 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Druhý díl této série mě nezklamal. Krásné pokračování Gabrielova Inferna. Těším se na další díl :)
Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-gabrieluv-ocistec-sylvain.html

20.02.2014 5 z 5

Hlad jako žádný jiný Hlad jako žádný jiný Kresley Cole

Tak tohle byla moje premiéra paranormální romance. Bylo to překvapení, nic jsem od téhle knížky nečekala a přesto mě dostala. Určitě si přečtu i další díly :)

18.02.2014 5 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Ne, tak tohle teda ne. Lituji těch peněz, které jsem za to vyhodila. Větší kravinu už spisovatelka vymyslet nemohla.

10.02.2014 odpad!

Bianca Bianca Bertrice Small

Smallová opět nezklamala, Bianca je prostě romance kde nechybí láska, vášeň a napětí :) Těším se na další díly této série.

01.01.2014 5 z 5