Temný Říman ekniha

Temný Říman je poslední díl fantasy trilogie. Opět se setkáváme s Raven, florentským princem a ostatními upíry, Gabrielem a Julií. William vede válku proti jiným upírům i Kurii, Raven bojuje o život své sestry i o svou tajemnou lásku.

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341873/big_temny-riman-SEX-341873.png 4.3178

Florentská trilogie 3.

Vydáno: (ekniha), XYZ (ČR)

The Roman

Kniha Temný Říman

dooky

Trilogie byla výborná. Tento díl byl možná o chloupek horší než předchozí, ale celkově hodnotím celý soubor 5-ti hvězdami. O upírech apod. jsem četla naposledy před hodně dávnou dobou a toto mě dostalo. Asi se budu muset poohlédnout po něčem podobném :-)

nikca3976
25.08.2021

Jsem celkem sad z toho , že už jsem tuto sérii dočetla..naprosto mě nadchla...Wiliam s Raven mi budou chybět ️️ jednou se k četbě téhle teologie určitě vrátím ️ U toho dílu jsem nejednou brečela..strašně jsem si ho užila a nečekala jsem teda takový konec

annes
01.06.2021

Třetí díl jsem četla s odstupem, nicméně i tak mě zajímalo jak to bude s Raven a to jsem se také dozvěděla a Williamem. Za mě celkem zajímavý konec :-)

Aherlow
12.02.2021

přečeteno ihned po vydání... a vždy jsem vydanou knihu hned kopila, četla a nadávala co jim tak dlouho trvá na vydání dalšího dílu.... propletení s "nadpřirozenem" je skvělý.. dokonce bych i řekla že se mi to četlo líp než "jen" Gabriel :)

suzanne1997
03.08.2020

Do čtení závěru série jsem se musela nutit, už to prostě není ono. Moc se mi líbí, že autor opět využil Florencii jako hlavní místo dění, ale přeci jenom mi na tom popisu něco chybělo. Příběh byl na mě už plytší, takový povrchnější a méně zajímavý. Kdybych netoužila vědět, jak to s těmi dvěma dopadne, nejspíš bych knihu odložila. Konec mi přišel takový neúplný, nedotáhnutý. Jistě, líbí se mi šťastně až do smrti a všechno se vyřeší, ale tady to prostě chtělo kapitolu navíc, možná by tomu příběhu pomohla.
Tato série rozhodně nemá na Hříšné odstíny vášně, ty v sobě na rozdíl od tohoto příběhu mají jisté kouzlo a energii, se kterou se tato série nemůže rovnat.

Šíša
11.07.2020

Závěř celé série je povedený, jen mám z toho konce asi trochu rozpačité pocity.
K znovupřečtení se nejspíš ještě vrátím, i kdyby jen kvůli té lásce mezi Williamem a Raven (ale spíš bych si potřebovala znovu už od začátku říkat, jak to bylo s Ibarrou, Maxmilianem, Aiobhe a se všemi ostatními :D).
A kdybych měla srovnat Hříšné odstíny vášně a Florentskou trilogii, tak se mi víc líbily ty Hříšné odstíny vášně. Ale nedělám to ráda, tuhle sérii beru jako navazující příběh na ten první.

Pavla79
28.11.2019

Hodnotím celou sérii velmi kladně.., určitě to pro mě nebyl ztracený čas, i když konec bych si uměla představit jiný... :)

TerezaMondeková
21.10.2019

Myslím, že je to dobré ukončení série. V knize opět nechybí boje, překvapení, napětí a romantika. Skvělé popisování míst, měst a bojů. A přidání dalších zajímavých nápadů. Ale trošku mě zklamalo to, co vymyslel autor na konec... to s hlavním hrdinou. Nejvíc se mi na něm líbilo, že je to upír a nakonec tohle... konec jsem čekala jiný. Ale asi si tuhle sérii znovu nepřečtu.