LaBobule LaBobule komentáře u knih

Co to sakra bylo? Ctu uz druhy dil. Dohromady storo 1000 stranek a absolutne o nicem a zaroven o vsem. Proste jsem to musela docist. A uz pokukuji po 3. dile. Na tolika strankach je popsano pouze par mesicu!!! Co je uplne top - je obalka, je dokonala. Neni to nic co bych si pamatovala dlouho, ale cetlo se to hezky. Trochu mi vadila az neskutecne dokonala a bezchybna rodina Daniela. Byl to mozna az moc pan bozsky. Asi to k tomu ale patri.

30.01.2021 3 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Krasny cestopis, vtipne psany. Na knize jsem obdivovala obalku a celkove grafickou stranku. Dva dny jsem se pouze kochala knihou. Co mi v knize chybelo, jsou fotografie. Sice jsem si je pak dohledala ale chybely tam. Bez nich mi to Turecko prislo dost nebezpecne, kdybych u textu videla smejici se lidi, tak by to bylo veselejsi????. Co me totalne dostalo byl prvni odstavec 8. den. Tak krasne recene....
Ackoli to muselo byt velke dobrodruzstvi (mistama mi to prislo jako putovani od benzinky k benzince), tak ja bych denne 50km nedala. A navic vydat se do valcici zeme, mi nepripada moc zodpovedne. Nastesti to vsechno dobre dopadne. Rict to snad mohu a neni to spoiler, jelikoz pote vysly dalsi dily, takze putovani pokracuje.

23.01.2021 4 z 5

Irská kráska Irská kráska Ann Moore

Skvela kniha, mela vse - romantiku, dobrodruzstvi, napeti. Postava Grace byla dokonala.

23.01.2021 5 z 5

Kvůli tobě i zhubnu Kvůli tobě i zhubnu Ellen Berg

takova jednohubka.... bylo to vtipne a musim rict, jsem do posledni chvile porad byla na vazkach jak se hlavni hrdinka rozhodne a zda konec nebude ve stylu, ze se manzel chytne za nos a najednou bude dokonaly. Toto byla prvni kniha, co jsem od autorky cetla a nebylo to zadne wau a ani na zadek jsem si z toho nesedla. Takovy průmer - prectu a jdu dal.

16.01.2021 4 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Tak toto byla třetí kniha, kterou jsem četla od autorky. Špatné to nebylo, četlo se to samo. Bylo to pohadka pro ženy - moderní popelka. Řekla bych, že to byla sladka blbina, ale proste jsem to přečíst musela :) Hlavní hrdinka mi občas lezla na nezvy, pan božský byl fakt z pohádkového světa. Mám ráda nenaročné romantické oddechové knihy a tahle byla přesně taková. Topem ale zůstává hořící měsíc - ta byla vtipná, dobrodružná. U této knihy mi chyběl humor a pohyb - vše se tak nějak točilo na stejném místě.

16.01.2021 4 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Po horicim mesici jsem hned sahla po teto knize. Obe mne bavily stejne, lehke, snadne cteni. Je to prvoplanova romantika, ale bavilo me to. Uzasny oddych. Ackoli je jasne jak to cele dopadne, presto jsem chtela cist a vedet co a jak se delo. Prvni dil horici mesic me bavil o fous vic, prisel mi vic akcnejsi a dobrodruznejsi.

30.12.2020 5 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Knihu jsem si uzila, byla zabavna, vesela, plna romantiky a dobre se cetla. Pred vanoci mi neskutecne sedla, chtela jsem neco uplne oddechoveho a tato kniha to splnila skvele. Navic za dva vecery precteno. Uz se tesim na dalsi knihy od autorky. Lilly hlavni hrdinka byla neuveritelna, jeden zmatek za druhym a presto potkala Damiena. Ale jo, uverila bych ze je to takovy ,,loverboy". Bylo to preslazene, ale vubec mi to nevadilo.

21.12.2020 5 z 5

Precteno behem jednoho dne, tak me to dostalo. Krasna i kdyz desne smutna. Hlavni hrdinka bojuje jak muze. To vecne koureni bych klidne vynechala... kdyz je ji tezko - kouri, kdyz je ji dobre - kouri. Edward... no, nevim. Chvili bych rekla ze byl nezny, mily, ale vetsinou pusobi jak kalabus. Moc sympaticky mi teda nebyl. Takovy nerozhodny neknuba. Rada si prectu i druhy dil. Tahle kniha se cetla sama.

24.10.2020 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Vseho jsem nechala a hned se pustila do cteni. Knihy od Caplinove miluju vsechny. Hotylek byl take moc mily, ale presto jsem knihu nehltala jako predesle. Nevim co se stalo... ackoli to melo vsechno, tak mi to uplne nesedlo. Asi tim, ze skoro cely dej se odehrava jen v hotelu, nebyt par vyletu tak jen v hotelu. Cetlo se to pekne, ale nezaujala mne jako ostatni. I tak davam 4 hvezdy.

24.10.2020 4 z 5

Léto u jezera Léto u jezera Hannah McKinnon

Konecne po dlouhe dobe kniha, co mne zaujala a proste jsem musela cist a cist. Kniha vypravi o lasce, nevere, rodine, navratu do detstvi a celkove o zivote dvou sester. Ackoli to neni nijak narocne cteni a predem se da vytusit konec, stejne si to musite precist. Kniha se mi libila.

27.09.2020 4 z 5

Ty letní noci Ty letní noci Mandy Baggot

Tato kniha byla prvnim setkanim s autorkou. Cekala jsem nenarocnou oddychovou cetbu a to jsem take dostala. Dej se odehrava na krasnem reckem ostrove Korfu, takze pro romantiku jak delane. Je to kniha nejen o lasce ale take vztazich v rodine, premysleni o zivote a snaze byt lepsi clovek. Presto vsechno jsem se do cteni trochu nutila. Cetlo se to pekne, ale neco mi tam chybelo. Mozna neco dramatickeho, nejaky veliky zlom.... nevim.... pro mne to nebude kniha, kterou bych si pamatovala dlouho. Kazdopadne mi dala chut cestovat a navic se dej toci kolem restaurace a to mam rada.

23.09.2020 3 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Krasna nenarocna knizka o lasce a rodinnem tajemstvi. Cetla se lehce. Bohuzel mne to prilis nezasahlo, nebyla to takova wau knih co si budu pamatovat i za nekolik mesicu. Presto stoji za precteni, v lete na dovolene ideal.

08.09.2020 4 z 5

Léto s vůní čerstvého chleba Léto s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Po precteni recenzi se mi do druheho dilu moc nechtelo. Zacatek knihy byl takovy kostrbaty, prislo mi ze autorka nevi jak navazat na prvni dil, takze vse bylo vysvetlovano. Pak se to nastesti rozjelo a i se mi to libilo. Hlavne ocenuji konec ze mel rychli spad, zadne vleknuti jako u prvniho dilu. Takze v celku se mi kniha libila, ale znovu to cist nemusim. Prvni dil se mi libil vic.

01.09.2020 4 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Prave mam docteno a mam z toho rozporuplne pocity. Je to ma prvni kniha od Sparkse a nejak nevim, zda jsem sahla po slabsi knize nebo mi to nesedlo. Cetlo se to pekne, ctu hodne romantickych knih. Co mi tu chybelo byla nejaka akce, dej. Delo se toho dost a vlastne nic. Nejvic mne zaujala slova autora v uvodu a v zaveru. Kniha je spise o dialozich hlavnich postav. Libil se mi namet s postovni schrankou. Jinak si z knihy nic nevezmu. Dokonce ani v zaveru mne nic uz nesokovalo (ackoli mohlo), jen jsem ji chtela docist. Dam si od Sparkse ted oddych a treba casem zase neco zkusim. Po tolika uzasnych recenzich se divim, ze mne to nedostalo ????

22.07.2020 3 z 5

Láska po řecku Láska po řecku Kat French

Letni romanticka kniha. Tri kamaradky objevuji zivot na reckem ostrove, to musi byt parada. Hned bych se pridala. Kniha se cte sama, je to sladarna.

11.07.2020 4 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Opet skvela kniha. Tahle navic navazuje na cukrarnu v Parizi. Jedina nevyhoda knih Caplinove je ta, ze ma malo stranek a hned je to prectene.????

01.06.2020 5 z 5

Ostrov s vůní čerstvého chleba Ostrov s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Prave jsem docetla. Dlouho jsem otalela s koupi knihy, moji prvni od autorky. Precetla jsem si recenze, ktere byly takove neutralni. Moc jsem tedy od knihy neocekavala. Jedna z recenzi rikala ze kniha je zdlouhava a nudna... nic z toho jsem nepocitovala. Pribeh se cetl snadno, byl plny emoci. Dej mne natolik vzal ze jsem si i parkrat pobrecela. Nadchl mne pribeh z pekarskeho prostredi. Urcite si koupim i dalsi dily.

28.05.2020 4 z 5

Hluboká modř moře Hluboká modř moře Marie Lamballe (p)

Jednim slovem wau. S chuti jsem hltala cely zivot Margot, byl odvazny,smutny, neuveritelny. Tato kniha mne zaujala vic jak Hortenziova zahrada.

16.05.2020 5 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Opet krasna ctiva kniha plna romantiky. Nenarocna ale mila.

03.05.2020 5 z 5

Devatenáct dopisů Devatenáct dopisů Jodi Perry

Prave docteno. Snadne nenarocne cteni plne romantiky, bohuzel az moc. Porad se to tak nejak toci porad dokola.

26.04.2020 3 z 5