LaBobule LaBobule komentáře u knih

Pomerančový háj Pomerančový háj Rosanna Ley

Knihu jsem si vybrala kvuli prostredi. Spanelsko miluji. Vypravi o Holly a jejich rodicich. Takovy mily, pomaly romanticky pribeh, ktery se toci kolem pomerancu. Navic rozkryva rodinne tajemstvi. Popisu mista a dejin tu je dost, ale nijak mi to nevadilo.

07.08.2022 4 z 5

Hudba z vedlejšího kupé Hudba z vedlejšího kupé M. K. Hardy

Mila oddechovka, ale knihomolka se mi libila vic.

23.07.2022 3 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Mile romanticke cteni, ktere se mi libilo. Precteno za dva vecery. I kdyz nejsem uz cilova skupina, nekdy je fajn si precist neco odpocinkoveho. Urcite kouknu i po dalsich knizjach od autorky.

15.07.2022 5 z 5

Prázdniny za trest Prázdniny za trest Petra Langová

Davno nejsem cilova skupina, ale i tak jsem to zkusila precist. Musim rict, ze se mi to libilo. Hlavni hrdinka je nekdy pekne otravna a desne naivni, ale to k jejimu veku proste patri.
Byla to takova jednohubka pro odreagovani.

12.07.2022 5 z 5

S láskou z Říma S láskou z Říma Jules Wake (p)

Pekne oddychova romantika. Hezky se cte. Hodnotim o fous lepe nez Pozdrav z Italie.

08.07.2022 5 z 5

Citronová vůně a jemné polibky Citronová vůně a jemné polibky Lotte Römer

Krásné odpočinkové letní čtení. Nic náročného. Příběh se mi líbil především tím, že se odehrával u Lago di Garda. Hlavní hrdinka mi byla chvílemi nesympatická (stále do všech vkládala své předsudky).

28.06.2022 4 z 5

Alex, léto a já Alex, léto a já Emily Henry

Krasna vztahova knizka. Sice to nebude moje top, ale cetlo se to dobre. Je to letni odpocinkove cteni.

25.06.2022 4 z 5

Umění žít Umění žít Katie Fforde

Knihu jsem cetla uz pred lety a nyni jsem se k ni znovu vratila. Prvni cast, kdy je Julie na lodi se mi libila. Ta druha cast uz byla slabsi. Vadilo mi chovani Julie - na jednu stranu ufnukana a na drhou hrdinka, co vse zvladne, jen nevi jak. A ten zaver... lasku jsem v tom moc nevidela, spis mi prislo ze Ferguse vzala na milost.

04.06.2022 3 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Jako vzdy prima odpocinkove cteni.

04.06.2022 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Ducharinu nectu, ale po tolika pozitivnich ohlasech jsem udelala vyjimku. Byla jsem nadsena.. Bylo to akorat dlouhe, dej pekne plynul, zadna divocina, nic z ceho bych v noci nemohla usnout. Urcite si prectu i dalsi dily.

27.03.2022 5 z 5

Slunečné dny a mořský vánek Slunečné dny a mořský vánek Carole Matthews

Knizka na me mela hodne pomaly rozjezd. Nejde v ni uplne o akci, ale spise o problemy, kterymi si prochazi hlavni hrdinka. Necekaji ji lehke casy... puvodne jsem chtela knizku odlozit, ale nakonec jsem se zacetla a pribeh se mi libil - tedy spise prostredi, kde si chce hrdinka vycistit hlavu. Problemy hrdinky jsou uplne realne, par slz mi ukaplo. Oproti predchozi knize Cokoladovy klub, tohle byla pecka.

16.03.2022 4 z 5

Tajemství sídla Bellefontaine - nový začátek s vůní levandule a špetkou prokletí Tajemství sídla Bellefontaine - nový začátek s vůní levandule a špetkou prokletí Marie Laval

To byla naprosto skvela kniha! Prectena jednim dechem. Nechybi zde napeti, odkryvani tajemstvi, laska.. proste pecka, moc doporucuji. Klidne bych dala 10 hvezdicek

07.03.2022 5 z 5

Blázzznivé námluvy Blázzznivé námluvy Robyn Neeley

Knizka se mi moc libila, cetlo se to uplne samo. Pohlazeni po dusi. Proste oddychova romanticka knizka.

05.03.2022 5 z 5

Hotel Winterhouse Hotel Winterhouse Ben Guterson

Ikdyz uz davno nejsem cilova skupina, kniha se mi stejne libila. Byla ctiva, pro mladsi ctrnare uctite napinava. Obsahuje krasne ilustrace.

09.02.2022 5 z 5

Čokoládový klub Čokoládový klub Carole Matthews

Nebudu lhat, knihu jsem vzala kvuli naprosto nadherne obalce! Kniha se cte pekne, na kazde strance se hlavni hrdinka a jeji kamosky cpou cokoladou, susenkami, pralinkami...az toho bylo moc. Kniha vypravi o zivotech 4 kamaradek, kazda ma jine problemy, jine moznosti. Patrne hlavni hrdinka Lucy mi lezla na nervy. To jeji chovani .... co to jako bylo, takova tragetka. Ani usmevne mi to neprislo. Jedine co jsem ocenila byl zatah na zlodeje a celou dobu jsem si rikala, boze, at to Lucy nepos.re.
Mam rada oddechove cteni, ale v tehle knize mi prislo, ze se hromadi az moc veci a jedna trumfuje druhou. Pusobilo to na me, jako ze je to tlacene na silu. Asi jsem cekala neco na zpusob Julie Caplin.

02.02.2022 3 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Kniha se cetla uplne sama, je to nenarocne romanticke cteni o dvou sestrach - jedna na lasku veri a druha ne. Pan romantik se snazi z kazde zeny udelat vyjimecnou... jak to asi dopadne

11.01.2022 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Precteno jednim dechem. Cte se to uplne samo... opet krasny pribeh.

30.12.2021 4 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Skoda ze jsem drive videla serial... kniha byla takovou rekapitulaci. Alespon jsem poucena a dalsi dily zacnu urcite knihou. Cetlo se to uplne samo. Nenarocny dej, ktery jen tak plyne.

28.12.2021 4 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Krasna vanocni knizka plna romantiky. Ac je vse hned jasne od zacatku, nechala jsem se pribehem nest. Zpocatku knihy jsem si musela zvyknout na autorky styl, prisel mi chaoticky - skace mezi postavama a byla jsem zmatena, neco jsem cetla i dvakrat abych vedela o co jde. Pak jsem si zvykla a byla to fajn knizka.

19.12.2021 5 z 5

Čmeláci v srdci Čmeláci v srdci Petra Hülsmann

Opet nezklamala! Sice jsem tuto knihu cetla jako posledni ze serie, ale vubec to nevadilo. Jedine co mi vadi, je ze vysla u jineho nakladatelstvi a ma jiny format oproti ostatnim dilum. Jedna z mych oblibenych autorek.

04.12.2021 5 z 5