Citronová vůně a jemné polibky přehled

Citronová vůně a jemné polibky https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493523/bmid_citronova-vune-a-jemne-polibky-uPK-493523.jpg 4 54 54

Konečně přišel velký den, na který Kim tak dlouho čekala. Roky byla milenkou ženatého šéfa a usilovně mu pomáhala dokončit významnou zakázku, aby už nebyl závislý na své ženě a mohl se rozvést. Pak ale na závěrečné prezentaci veřejně ohlásil radostnou novinku – jeho manželka je těhotná. Zklamaná Kim opustila svůj dosavadní život a se zlomeným srdcem odjela do malého hotýlku u Gardského jezera, aby vymyslela, co bude dělat dál. Může ale zůstat smutná, když slunce svítí, voda v jezeře jiskří jako drahokamy, kolem omamně voní oleandry a citroníky, žízeň zahnala čerstvě vymačkanou pomerančovou šťávou a na stole má skvělé kapučíno? Navíc potkala sportovního instruktora Lucu, kterého nedokáže dostat z hlavy…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Zitronenduft und zarte Küsse , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Citronová vůně a jemné polibky. Přihlašte se a napište ho.

Zelený.úval
06.03.2023 4 z 5

Taková fajn oddechovka. Neurazí, ale ani nenadchne. Kim mě trochu štvala se svými unáhlenými závěry, které si dělala snad u každého.

Aranel15
01.03.2023 3 z 5

Oddechovka, ale chybělo mi tam něco, co by knize dodalo větší náboj. Jeden výlet, jedna noc a už druhý den víš, že je to obrovská láska, alespoň kdyby spolu byli po celou dovolenou, ale takhle to vyznívá divně i na červenou knihovnu

Kristulda
13.01.2023 3 z 5

Odpočinková kniha,to ano, ale něco mi tam chybělo. Pokud hledáte dovolenkové čtení tak s tímto vedle určitě nešlápnete

Město v oblacích, Území vlků a další knižní novinky (18. týden)

01.05.2022

Kniha Citronová vůně a jemné polibky v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x

přátelství jóga káva láska rodina Itálie malování, kreslení těhotenství dobrodružství LGBT, queer, LGBT+

Autorovy knížky

Lotte Römer