LaBobule LaBobule komentáře u knih

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Kniha byla skvela. Cetla se jednim dechem. Byla plna emoci a ke konci jsem si pekne pobrecela. Skadleni hlavnich hrdinu bylo takove odlehceni v situacich, ktere byly emocne narocnejsi. Libilo se mi prostredi Aljasky, zase neco noveho oproti romanum odehrahajicim se ve slunne Italii, Francii..

23.03.2024 5 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Lauren Asher

Nejak se mi nedarilo zacist. 3x jsem knihu odlozila, abych ji nakonec tedy docetla. Bylo tam asi 50 stran, ktere me celkem bavily, ale jinak nic moc. Pritom ta kniha mela takovy potencial - prostredi zabavniho parku znelo tak dobre!

15.03.2024 3 z 5

Potopené lodě Potopené lodě Tami Fischer

Krasna, ctiva romantika. Ovsem na prvni dil to nemelo.

20.02.2024 4 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Az ted jsem knihu objevila a jsem za to rada. To byla jizda, precteni za dva vecery. Ma to vse co jsem potrebovala - napeti, romantiku, tajemstvi, sympaticke postavy i pro me celkem nove tema podsveti a mafie. Ke knize jsem byla trochu skepticka - nejsem uz cilova skupina. Ale skvela byla od zacatku do konce. Urcite prectu i dalsi dily.

08.02.2024 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Cassie Connor

No, ja nevim.. knihu jsem cetla asi mesic. Nemela jsem velika ocekavani i dej nebyl spatny, ale. Asi mi nesedla hlavni hrdinka. Kdyz pominu jeji sesnerovanost, tak ta kniha je jen o touzeni. Kdyz je s Hudsonem - sexy truhlar, tak jde o sex a kdyz s nim neni, tak na nej vzpomina. A tak porad dokola. Mozna jsem jen knihu necetla ve spravny cas nebo mi proste nesedla.

06.02.2024 3 z 5

Horké vafle a ledové koupele Horké vafle a ledové koupele Karin Härjegard

Podle nazvu a obalky jsem cekala nenarocnou romantiku. To se uplne nedostavilo. Ale zato to byla uzasna kniha. Je to sonda do zlomene zenske duse, ktera se musi vyrovnat s neverou. Nalady, pocity, utrpeni i radost prozivate spolecne s Helenou - hlavni hrdinkou. Sledujete postupnou promenu Heleny ze zenusky, ktera si poslusne prisvojuje prani a sny sveho manzela. Az pad na samotne dno ji otevre oci a zaroven dvere k novemu zivotu.

21.10.2023 5 z 5

Letní příběh Letní příběh Jen DeLuca

Na knížku jsem slyšela jen samou chválu tak jsem byla zvědavá. Krásné odpočinkové letní čtení. Tématem nepřináší nic nového - klasický scénář ona začíná od začátku. Co bylo v knize jiné oproti dalším yx romantickým knihám - téma budování sesterského vztahu a účast hlavní hrdinky na renesančních slavnostech. Děj se poté točí kolem příprav i samotné účasti hlavní hrdinky na této slavnosti. Kniha se četla úplně sama, milé odpočinkové čtení. Možná jen jedna malinkatá výtka - hlavní hrdinka si neustále vytvářela domněnky. Kdyby si Emily přečetla čtyři dohody byla by víc v pohodě :)

18.09.2023 4 z 5

Vůně španělských třešní Vůně španělských třešní Jo Thomas

Olééé.. krásna romantická knížka z prostředí Španělska. Je o flamengu, o rodině, hledání štěstí i sebe samotné, o odvaze a lásce. Stejně jako v knize pomerančový háj i zde je z každé stránky cítit hudba, taneční kroky, vášeň.. skrz slova autorky máte pocit, že též tančíte.
Mám ráda všechny knihy od autorky.

28.08.2023 4 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Na knihu jsem se velice tesila. Nemela jsem velika ocekavani. Bohuzel wau z knihy se nedostavilo. Je to prijemne cteni na leto. Kniha je misty az moc zdlouhava a poslednich 50 stran uz bylo narocne docist. Jakoby se hlavni hrdinka opakovala a porad stourala ve svem nitru. Takze kdyby kniha byla krapek kratsi a pribeh skoncil drive, bylo by to super

23.07.2023 3 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Letní milé odpočinkové čtení o hledání sama sebe, o přátelství i tom psím. Kniha se čte pěkně, ale od autorky znám i lepší.

06.07.2023 3 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Autorku mam rada. Jeji top kniha je podle me Srdcem proti zdi a bohuzel tato novinka k ni ma daleko. Je to mily pribeh, nevsedni prostredi - Aaron je vojak. Super byla forma knihy, kdy minimalne pulka byla psana formou emailu, zprav na whatsuppu. Diky tomu to bylo svizne a dej rychle utikal. Zase zde byl klasicky vzorec - ona utapla ale mila a on borec jak svin, ale se srdcem na pravem miste. Musim rict, ze to neustale knourani Ruby uz bylo otravne (co si o me pomysli ta a ta, ten a ten, nejsem hezka, nevim, co chci, co budu delat, libim se mu? boze libim se mu!) Konec mi prisel takovy nedotazeny. A nejvetsi komedie byla to, ze nejen Ruby nevi co se zivotem, nevi to ani Aaron. Oba navic ziji kazdy ve sve hlave misto aby se spolu o vsem bavili.

19.04.2023 3 z 5

S láskou z Paříže S láskou z Paříže Jules Wake (p)

Krasna oddychovka s vanocnim nabojem. Ze serie se mi rozhodne libila nejvice. Hlavni hrdinka, ackoli zije cely zivot v luxusu, neni zadne orezavatko. Umi se chopit otezi a kdyz prijde na vec, tak se i o sebe postarat. Pribeh mi trochu pripomina knizku Holka pres palubu, ktera se mi take libila.

02.02.2023 5 z 5

Královská vánoční pohádka Královská vánoční pohádka Karen Schaler

Tak tohle mi sedlo. Vanoce na kazde strance a pohadka jeste k tomu. Pribeh jsem si moc uzila. Paradni cteni v dobe vanoc. Je to ctive a tak krasne popsane, ze mate pocit jako byste tam byli.

11.01.2023 5 z 5

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

Krasny romanticky pribeh, ktery postupne rozpleta slozitou situaci. Je to o 3 sourozencich resp. 2, kdy kazdy si prochazi nelehkymi chvilkami. Oteviraji se stare rany, ktere ani cas nezahojil. Krasne je zde vykresleni, jak pomluvy, nespravedlnost a lidske domnenky dokazi znicit lidsky zivot. Cara - hlavni hrdinka byla skvele. Neverila klepum a dobre udelala. Jeji bratr Patrick tez prochazel tezkym rozhodovanim, nastesti poslechl hlas srdce. Knizka se cte uplne sama, ve strehu vas drzi rychly spad a dramaticke chvilky.

21.10.2022 5 z 5

Láska naslepo Láska naslepo Lauren Layne

Presne tohle jsem nyni potrebovala. Krasna mila pohadkova romantika. Hlavni hrdinka se snazi naJIt rovnovahu mezi realitou a svoji snovou vybajevou romantickou a pohadkovou verzi zivota. Ma to stesti, ze se ji krasne propoji pohadka s realitou. No, kdo o tomhle aspon nekdy nesnil? Precteno jednim dechem. Hlavni hrdince jsem naprosto rozumela.

17.10.2022 5 z 5

Vysněná kavárna na zámku Vysněná kavárna na zámku Caroline Roberts

(SPOILER) Tak nevim... zacatek knihy mi prisel celkem fajn. Zadna velka akce tu neni a ani jsem ji necekala. Uz podle obalky bylo jasne ze to bude pohodovy romanticky pribeh. Problem jsem mela s tim, ze jsem neverila lasku mezi hlavnimi hrdinami a to je spatny u romanticke knizky . Navic posledni dva ,,zvraty" na konci knihy .... 1. Vztah hrabete Henryho a manazera hotelu Joeyho (rikala jsem si jen to ne), 2. Vyhori kavarna - strih a svatba na konec. Rozsah skody v kavarne po pozaru a jak se s tim hrdinka poprala uz najednou neni dulezite, ackoli celou knihu resi finance a obavy jak prezije do dalsi sezony.

28.09.2022 3 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Ma druha kniha prectena od autorky a musim rict, ze vic se mi libila Srcem proti zdi. Kniha se cte dobre, ikdyz mistama se autorka hodne opakuje. Tim, ze uz vim co od autorky cekat, vzdy sahnu po knize kdyz na ni dozraje cas. Preci jen ty knihy tech 500 stran maji. Mistama se ctenar pekne zasmeje.. nenarocna, mila oddechovka. Jo, sedi mi to

17.09.2022 4 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Me prvni setkani s autorkou. Cetla jsem na jeji knihy jen same ody a musim rict, ze se uz nedivim. To byla tak krasna kniha. Vse melo svuj cas a na to kolik to melo stran jsem si to vychutnavala. Klidne to mohlo byt i delsi. Urcite se pustim i do dalsich knih.

28.08.2022 5 z 5

Svítání nad Safírovým zálivem Svítání nad Safírovým zálivem Holly Martin

Mily oddychovy roman, ktery vypravi o Arii a Noahovi. Oba nemeli lehke detstvi a nesou si sramy na dusi. Aria je mlada zena, ktera se klidne obetovana pro ostatni. Noah je zpocatku opravdovi obchodnik. Presto si k sobe zacnou hledat cestu. Dej se toci okolo hotelu, ktery zdedi Aria se sestrami a Noahem. Nutne potrebuje rekontrukci. Je to kniha o vztazich, zadne velke zvraty zde nejsou a ani nejsou treba. Typicke letni pohodove cteni. Rada bych si precetla dalsi dil..

25.08.2022 4 z 5

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Prima oddechova knizka. Libila se mi hlavni hrdinka Pipper. Na prvni pohled holka co zije v luxusu, jeji zivot je plny vecirku, zabavy, delani pruseru. Na druhou stranu je to holka co se neboji prace a vyzev. Brendan brucoun, rybar, ktery ma rad sve stereotypy jen do te doby nez pozna Pipper.
Krasny romanticky pribeh.

19.08.2022 4 z 5