LaBobule LaBobule komentáře u knih

Jak být šťastný Jak být šťastný Eva Woods (p)

Uz dlouho jsem si u knihy tolik nepobrecela. Styl psani mi moc nesedl, vety nekdy nedavaly smysl. Presto byl pribeh plny vseho - tragedie, smutku ale i odhodlani bojovat, zvednout se a jit dal. Proste kniha o zivote.

16.04.2020 4 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Kniha prectena jednim dechem. Krasna, dojemna a zaver strhujici. Sice to nebyla kniha jez si budu pamatovat porad, ale nelituji, ze jsem ji cetla.

11.04.2020 5 z 5

Kdyby to bylo tak snadné, dělal by to každý Kdyby to bylo tak snadné, dělal by to každý Petra Hülsmann

Kniha se mi libila, byla plna emoci,cetla se jednim dechem. Od teto autorky jsem cetla prvni knihu a urcite ne posledni.

07.04.2020 5 z 5

Den, kdy jsem zahlídla lásku Den, kdy jsem zahlídla lásku Josie Silver

Kniha se mi libila, nasmala jsem se i dojala. Romantika z ni srsi z kazde stranky.

31.03.2020 4 z 5

Den, kdy jsem zahlídla lásku Den, kdy jsem zahlídla lásku Josie Silver

Kniha se mi libila. Laska si s hlavnimi hrdinami pekne pohrala, ze to bude trvat tak dlouho jsem necekaka.

31.03.2020 4 z 5

Hortenziová zahrada Hortenziová zahrada Marie Lamballe (p)

Krasna kniha, dobre se cte. Vice se mi libila historicka linka.

26.03.2020 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Skvela kniha!!!

18.03.2020 5 z 5

Poslední Vánoce v Paříži Poslední Vánoce v Paříži Hazel Gaynor

Krasna kniha, ale uplne wau pro mne nebyla. Cetla se pekne.

18.03.2020 4 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Skvela kniha, stejne jako autorky dalsi knizky.

29.02.2020 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Uzasna oddechova knizka

24.02.2020 5 z 5

Takoví jsme byli Takoví jsme byli Juliet Ashton

Dost obtizne se mi cetla. Spousta slov mi prisla zbytecna. Dej dlouhou dobu preskakoval od jedne veci k druhe. Vzdy se objevila nova postava a proste tam byla. Vse mi prislo chaoticke. Docetla jsem ji jen proto, ze jsem si rekla ze to bude vyzva.

20.02.2020 1 z 5

Culinaria Španělsko Culinaria Španělsko Marion Trutter

Uzasna kniha, ktera provede celym Spanelskem a hlavne gastronomii.

26.01.2020 5 z 5