Den, kdy jsem zahlídla lásku

Laurie si je jistá, že člověk se na první pohled zamilovat prostě nemůže. Život přece není scéna z romantického filmu, že? Ale jednoho šedivého prosincového dne si z okna londýnského autobusu všimne muže. A on si všimne jí... Ten magický moment, kdy se jeden druhému podívají do očí… A vzápětí autobus i s Laurie ze zastávky odjíždí. Je jí jasné, že toho blonďáka se zelenomodrýma očima už nikdy neuvidí. Přesto jej po celý další rok hledá na každé zastávce a v každé kavárně v Londýně. Ale marně. Co na tom záleží? Jenže na vánočním večírku jí její nejlepší kamarádka Sarah představí svého nového partnera Jacka. Prý je to láska jejího života. Jack ovšem není nikdo jiný než „blonďák ze zastávky“. Laurie se rozhodne jít Sarah z cesty a žít si svůj vlastní život. Ale co když má osud jiné plány? Následuje deset let plných přátelství, lásky, zlomených srdcí, promarněných příležitostí a nečekaných rozhodnutí. Osud si s Laurie, Sarah i Jackem zahrává a vede je po klikatých cestičkách, které však nakonec možná povedou ke štěstí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/422810/den-kdy-jsem-zahlidla-lasku-PGF-422810.jpg 3.940
Romány, Pro ženy
Vydáno, Cosmopolis

One Day in December, 2018

Kniha Den, kdy jsem zahlídla lásku

jahlina
předevčírem

Love story, která mě dokázala rozbrečet. Čtení jsem si užila.

JanaDor
02. prosince

Můžete tušit jak to asi dopadne, když je to romance. Ale je to moc pěkné. Není to přeslazené a po pomalejším rozjezdu na začátku knihy, mě druhá půlka uběhla jako voda. Sice mi to připadalo chvílemi zdlouhavé, že se pořád míjeli a přitom se měli rádi. Ale na začátku jsem to chápala. Taky bych nechtěla ublížit kamarádce, když je zamilovaná. Laurie mi byla moc sympatická. Je to hodná holka, která je chápavá, tolerantní a bere ohledy na své přátelé. Jako celek se mi to líbilo a ke čtení v předvánočním čase pro romantiky doporučuji.

Malinche128
07. listopadu

Kniha je veľmi pekná a aj keď na prvý dojem pôsobí ako klišé vôbec to tak nieje. Do samého konca som naozaj nevedela ako to dopadne. Krásne čítanie :)

mariva
06. listopadu

Knížka se docela dobře četla díky krátkým kapitolám, ale příběh mi přišel zbytečně moc protahovaný a nad chováním postav jsem často kroutila hlavou. Námět se mi líbil, konec byl očekávaný, takže jako odpočinkové čtení docela dobré.

nani_nka

Prvýkrát som čítala takýto typ knihy, kedy hlavním hrdinom trvá až 10 rokov kým konečne spolu zostanú. Knižka sama o sebe nebola zlá, ale mne osobne sa takýto druh knihy neľúbil. To ako počas celej knihy boli Laurie i Jack v iných vzťahoch ma nepresvedčilo o tom, že chcem aby spolu na konci zostali. K tomu sa celou knihou tiahla taká pochmúrna atmosféra, žiaden humor, vtip, hlavný hrdina mi nebol veľmi sympatický a všetky postavy trpeli alkoholizmom (aspoň podľa mňa - slovo víno je v tejto knihe spomenuté minimálne 100krát).

Jajibloguje

Veľmi krásny príbeh plný lásky, očakávania, sklamania, neuveriteľných nedorozumení. Ak by som spojila Jeden deň, S láskou, Rosie a Niečo požičané, dostala by som super mix v podobe tejto knihy. Číta sa jednoducho (skutočne, strávila som pri nej iba jeden večer). Veľmi sa mi páči zmena pohľadov a taktiež Jackov detailne vytvorený charakter.

Ewellyn
26.12.2018

Popravde čakala som asi trošku viac...možno trochu viac napätia, alebo spádu v celom príbehu a vzťahu medzi hlavnými postavami? Celkovo sa to však nečítalo zle, romantická oddychovka u ktorej čakáte, že sa to neskončí inak ako happy endom :)

keiko33
21.11.2018

Taka obycajna oddychovka. Zabavi vas na chvilu, no po case si uz na nu nespomeniete, iba ze bola dost dlha. Kludne by mohla kniha mat o 100 stran menej. Dost mi to pripomynalo film S laskou Rosie. Tak trocha to zachranil koniec. Ten sa vydaril.

romantika láska pro ženy

Autor knihy

Josie Silver
anglická

Kniha Den, kdy jsem zahlídla lásku je v

Právě čtených4x