Den, kdy jsem zahlídla lásku

kniha od:

Den, kdy jsem zahlídla lásku obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Laurie si je jistá, že člověk se na první pohled zamilovat prostě nemůže. Život přece není scéna z romantického filmu, že? Ale jednoho šedivého prosincového dne si z okna londýnského autobusu všimne muže. A on si všimne jí... Ten magický moment, kdy se jeden druhému podívají do očí… A vzápětí autobus i s Laurie ze zastávky odjíždí. Je jí jasné, že toho blonďáka se zelenomodrýma očima už nikdy neuvidí. Přesto jej po celý další rok hledá na každé zastávce a v každé kavárně v Londýně. Ale marně. Co na tom záleží? Jenže na vánočním večírku jí její nejlepší kamarádka Sarah představí svého nového partnera Jacka. Prý je to láska jejího života. Jack ovšem není nikdo jiný než „blonďák ze zastávky“. Laurie se rozhodne jít Sarah z cesty a žít si svůj vlastní život. Ale co když má osud jiné plány? Následuje deset let plných přátelství, lásky, zlomených srdcí, promarněných příležitostí a nečekaných rozhodnutí. Osud si s Laurie, Sarah i Jackem zahrává a vede je po klikatých cestičkách, které však nakonec možná povedou ke štěstí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422810/den-kdy-jsem-zahlidla-lasku-PGF-422810.jpg 4166
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Cosmopolis
Orig. název

One Day in December, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (54)

Kniha Den, kdy jsem zahlídla lásku

Přidat komentář
Buchtičkajani
02. dubna

Do knížky jsem se nemohla začít, málem jsem ji odložila, ale na radu kamarádky jsem ji dala ještě šanci... No asi od poloviny se tam začalo trochu něco dít...

lucakuca
22. února

O lásce na první pohled, o lásce která přetrvává. Pro čistokrevné romantičky, které si tenhle sladký a zamilovaný hardcore lásky užijí.


veronika9761
21. února

Námět vic nez slibny, ale očekáváním knizka rozhodně nedostala.

Marfuška89
11. února

Lidi, tak to bylo něco teda... Ta autorka umí psát čtivě to ano, ale... Myšlenkové pochody autorky fakt nechápu...
Kniha mě bavila do té doby, než si hlavní hrdinové řekli, že o sobě vědí atd...
Pak už to nedavalo skoro smysl. Bylo to takové hodně nedotažene, uspěchané... když se tam konečně začalo něco dít, tak jsem se radovala, jenže skončí den, začne nový měsíc nebo rok a už tam v podstatě není dovysvětleno, co se v předchozí "kapitole" vlastně stalo, jak to s tou danou situaci šlo dal atd (třeba svatba). Přišlo mi, že autorka už nevěděla jak to rozvíjet, tak to radši utla a začala psát jinou situaci... Strašně mě štvaly hlavně mužské přístavy! Ti byli fakt na facku!
Ale konec to zase trošku vylepšil, ale můj celkový dojmem to nezměnilo... Jsem ráda, že už to mám za sebou! Už nikdy se k této knize nevrátím!

novakovaterka22
11. února

Tak u téhle knížky určitě budu vybočovat z řady. Nebyla jsem po jejím dočtení vůbec nadšená jak vše skončilo. Laurie i Jack mi vůbec nesedli a jejich chování mě mnohdy vytáčelo. Já nechápu to hodnocení, protože od půlky mě už vůbec nezajímalo jak to vše skončí. Přála jsem si jiný konec. Já jen doufám, že druhá kniha od autorky bude o hodně lepší, protože tohle byl za mě propadák. Autorka nedokončovala myšlenku, překakovala. Přišlo mi, že už nevěděla co by psala a tak to celé nedomyslela. Moc mě to mrzí, protože jsem knize věřila. Ale tak, stane se. Já bohužel hodnotím hodně podprůměrně. A doufám, že 2.kniha bude lepší. :)

lisell
04. února

Klasický romantický příběh s tématem lásky na první pohled. Máte-li rádi pomalé zamilované romány a chcete knížku, u které nemusíte přemýšlet, prostě jen číst, držíte tu správnou.
Za mě dávám plusové body dvojímu stylu vyprávění, jak z pohledu ženské tak mužské hlavní postavy. Tři hvězdičky dávám proto, že je dle mého hodně předvídatelný konec a musím přiznat, že místy jsem se u příběhu nudila a nutila se číst dál.

Blaufik
31. ledna

Josie Silverová měla opravdu skvělý námět na román. Dva lidé, kteří se potkali, aniž by spolu mluvili a cítí k sobě jakési spojení. Bohužel se jí však nepovedlo vytvořit atmosféru, která by mě nutila číst dál a dál a celý příběh si zamilovat.
Od románu jsem měla opravdu velká očekávání, která však autorka nedokázala naplnit a já jsem byla nakonec docela zklamaná.
Opravdu jsem četla romantický příběh s vánoční atmosférou?

rebciatko
07. ledna

krásna romanaca...! vianočná atmosféra a láska na prvý pohľad sú určite to pravé pre romantické duše, ktoré chcú uniknúť z tohto sveta do rozprávky... :) trošku mi vadilo, že to trvalo až toľko rokov, kým si priznali, že ona + on je to, čo potrebujú k šťastnému životu..

1