KydlochMoris KydlochMoris komentáře u knih

Jádro Jádro Peter V. Brett

(SPOILER) Poslední díl byl rozhodně nejdrsnější. Zklamalo mě, že se ale táhl děj ohledně cesty do Jádra. V podstatě celou knihu, což je škoda. Myšlenky ze strany démona mě moc nebavily... A ten konec byl moc rychlý. Celou dobu se všude drsně bojuje a najednou nic. A osudy všech co přežili namačkal do půl kapitoly. To si myslím, že mohlo být delší a vymazat třeba jednu kapitolu s cestou do Jádra... Celkově bych ale sérii ohodnotila kladně. Postavy mě bavily a nápad s démony a chranami je taky dobrý...

04.06.2020 3 z 5

Trůn lebek Trůn lebek Peter V. Brett

Musím říct, že mě kniha mile překvapila! Oproti třetímu dílu byl akčnější, děj nebyl roztahaný a ten závěr! To jsem fakt nečekala! Za mě super! Hned jsem se vrhla na poslední díl :-)

23.04.2020 5 z 5

Láska s chutí makronky Láska s chutí makronky Sarah Vaughan

Líbilo se mi, že byl příběh z minulosti a i ze současnosti. A když je tam víc postav, je to úplně nejlepší. Pěkně napsaná kniha.

21.04.2020 4 z 5

Jsem zpět Jsem zpět Brenda Novak

Noo tak tento díl se mi líbil o hodně víc, než první! Napínavé od začátku do konce. Nenudila jsem se... Myslím si, že další pokračování bude ještě lepší a už teď se těším!

26.01.2020 4 z 5

Navždy po francouzsku Navždy po francouzsku Fiona Valpy

Krásná oddechovka s romantikou... Líbilo se mi, že tam bylo víc příběhů a i když všechno ze svateb, bylo to velmi čtivé.

05.01.2020 3 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Srdcovka :-*

23.12.2019 5 z 5

Dcery strážce majáku Dcery strážce majáku Jean E. Pendziwol

Příběh této knihy mě dostal... Minulost z vyprávění a z deníku bylo pěkně napsané, mám takové knihy ráda.

21.12.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velmi krásná kniha... Jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Ten kdo tu dobu nezažil, si jen těžko může představit tu hrůzu a utrpení... V této knize je jen minimum toho, ale i tak to stačí... :-( Rozhodně doporučuji si ji přečíst!

20.08.2019 5 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Dobrá oddechovka :-) další díl si určitě přečtu.

14.08.2019 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tahle kniha mě dostala!! Nádherná! Nemám slov... Doporučuji všem.

06.08.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Hartl prostě nezklame :-). Opět čtivé a zábavné... Co dodat? Těším se na další knihu.

10.06.2019 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Kniha mě bavila, hezky se četla. Mám ráda knihy, kde se prolíná minulost a přítomnost - v tomto případě čtení deníku. Závěr super!

21.05.2019 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Nechápu, jak může někdo propracovat knihu tímto způsobem! Přečtěte jednu půlku a při čtení té druhé vám dílky do sebe krásně zapadají... Těším se na další knihu!

28.02.2019 5 z 5

A v ní stín A v ní stín Kateřina Hurtová

Jak už tady bylo řečeno, velmi čtivá kniha, zajímavé téma. Opravdu to mohlo být propracovanější. Těšila jsem se, čtu a najednou konec... Snažila jsem se víc vžít do postav, ale bohužel tam na to není prostor... Pokud bude další kniha od autorky, rozhodně si ji ale přečtu!

16.02.2019 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Opět jsem se nasmála, občas se mi chtělo plakat... Zamilovala jsem se do stylu jeho psaní. Těším se na další knihu :-)))

11.02.2019 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Mám ráda knihy, kde je víc postav a tato kniha není výjimkou :-) Určitě si přečtu další knihy od autora :-)

14.01.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Bohužel musím jednu hvězdu odebrat... SPOILER: Ani by mi tak nevadilo zmrtvýchvstání, jako to, že byl dotyčný tak trochu terminátor - nezničitelný... Tolik vycvičených lidí okolo něho, on s handicapem, starší a takhle hravě je zvládne? Bez boje? A potom se s ním stane na konci tohle a takhle snadno? Nevím nooo... Jinak samozřejmě čtivé a těším se na další díl :)

06.01.2019 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Jsem nadšená! Nemám slov! Opět perfektní děj, napínavé, čtivé... Prostě paráda a jedu další díl :-)))

23.11.2018 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Tenhle díl byl úžasný! Možná jsem ani nedýchala! Super od začátku do konce.

05.11.2018 5 z 5

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Hmm, musím tedy říct, že mě tenhle díl zklamal... Doufám, že to příště napraví :)

16.09.2018 3 z 5