Kukicka Kukicka komentáře u knih

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Za me rozhodne jeji nejlepsi kniha. Je to ten typ knihy, ktery se skoro nedal odlozit. Rikala jsem si, musim si jit umyt hlavu a pak, ono to jeste den vydrzi. Musim jit umyt koupelnu a pak, tak to necham az po tom myti hlavy. Vite, ze deti budou kolem seste vzhuru a stejne je jedna hodina rano a vy si reknete, tak jeste jednu kapitolu :-D

23.05.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak tohle bylo husty. Colleen je fenomenalni spisovatelka a jedina z meho repertoaru ve me dokaze vyvolat to, ze je mi uplne zle od zaludku, tecou mi slzy proudem nebo v tomto pripade i to, ze jsem se na jednu stranu nemohla od knihy odtrhnout, ale na druhou stranu jsem se uplne bala cist dal. Detektivek a trilleru jsem cetla par a moc me nikdy neoslovily i kdyz jsem se snazila vybirat ty s hodne vysokym hodnocenim, abych tomu prisla na chut a pak si prectu tohle a udela to semnou presne to, co asi ma. Uz bych si ale knihu znovu neprecetla, protoze brrr a hlavne ten konec... Priste poprosim nejakou hodne velkou romantiku, protoze tohle budu chvili rozdychavat

04.06.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Nekdy si rikam, ze jsem v hodnoceni moc prisna, kdyz dobrym kniham davam 3 hvezdy a pak si prectu knihu jako tato a vim, ze to delam proto, ze ty ostatni jsou jen dobre. V tomto zanru uz me pribeh tezko prekvapi, ne vzdy jde ale jen o pribeh, ale take o dar pribeh podat a zprostredkovat. 70% knihy bylo neuveritelne vtipne. Moc jsem se bavila. Jejich slovni prestrelky a potouchlost hlavni hrdinky me, ne jedenkrat, donutilo smat se nahlas. Ke konci uz prislo i na tezsi temata, ale bez toho by byl konec asi klasicky fadni. Za me tento duet autorek je jistota skveleho cteni

28.11.2019 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Tak tohle bylo super. Oddychovka paradni. Chtelo to ale nejaky poradny epilog a rozhodne lepsi obalku. Culila jsem se, smala, byla dojata, intimni sceny mely jiskru, byl tam vtip, cetlo se to samo, takze spokojenost

17.07.2021 4 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

To bylo dost necekane :-D. U nekterych knih je v anotaci napsano sokujici, strhujici, eroticke a Vy si to prectete a reknete si, ze proc to tam je, ale tahle kniha by si tedy mensi varovani zaslouzila :-D. Z anotace jsem si predstavovala romantiku s milostnym trojuhelnikem a stastnym koncem s vyvolenym a ono bum :-D. Musim se priznat, ze nekde za pulkou byla scena, kdy jsem si rikala, jestli bych to vubec jako pocestna matka a manzelka mela cist a kam se hrabe 50 odstinu... :-D. Autorce ale musim nechat, ze to bylo neuveritelne ctive

12.06.2020

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Colleen, Colleen, co mi to delas. V prvni rade musim rict, ze tohle neni odpocinkova kniha. Je to tak realne, pravdive a tak ze zivota. Ta kniha me uplne rozebrala. Ve chvili, kdy Graham rekl slovo "Andrea" mi bylo uplne zle od zaludku. Manzela bych nemenila, ale kdybych musela, tak by to bylo za Grahama, protoze ten dopis, to bylo tedy neco a vypotrebovala jsem balicek kapesniku. Konec uz je takovy pohadkovy, ale kdyby mi autorka alespon tohle nedoprala, tak bych ji to mela asi malinko za zle.

12.12.2019 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Co se tyce trojuhelniku, tak bomba. Nikdy jsem o takove variante neuvazovala, neprislo mi to prirozeny, ale autorka to tak popsala a dala tomu takove kladne svetlo, ze boze, najdete mi 2 takove chlapy a budu o tom uvazovat :-D. Co se tyce zbytku deje, tak to si necham hodnoceni az na dalsi dil/y, jelikoz zatim mi to nedava uplne smysl

16.06.2022 4 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Prvni kniha byl prumer, ale tohle bylo o level uplne nekde jinde. Uz dlouho jsem se u knihy nesmala tak, ze by mi tekly slzy. Seznameni Tristana s "kluky" byl tedy zazitek. Nekdy i dojetim slzicka ukapla, cetlo se to krasne. Bylo to vazne vtipne, melo to jiskru, emoce, pribeh. Neni to cistych 5, ale 4,5* na 100% a muzu doporucit

18.08.2021 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Série Off - Campus byla moje srdcovka a i přesto, že tato kniha, nové, navazující série mě bavila o chloupek méně, tak to stejně nemění nic na tom, že bych nešla třeba vůbec spát, jen abych to dočetla :-D. I přesto, že si myslím, že knihy jsou spíše určeny mladším čtenářům a k náctiletým má blíž můj tříletý syn, než já, tak mě to prostě hrozně baví. Baví mě to hokejové prostředí, vysoká škola, fešáci a hlavně autorky styl psaní. Už teď se těším na Risk a příběh Brenny a i když v ukázce nebylo odhaleno moc, tak mi tušení říká, že to bude Connelly a nebo že by přeci jen Hollis :-D

04.05.2019 4 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Ja tedy nevim, ale musim jit proti proudu. Kniha mi prisla o nicem. Vlastne o necem byla a to bylo jen to jedno :-D. Nejak toho na me bylo moc. Prokousavala jsem se tim nekolik dni. Poslednich par stran me ale zaujalo a jsem zvedava, co se stalo, takze minimalne zacatek dalsi knihy si prectu

15.08.2021 2 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Mam Torre rada, protoze jeji knihy jsou jine. Nerikam, ze je tam vzdy logika, ale kniha me dokaze trochu prekvapit. Neni to klasicky koncept, on potkal ji, ona jeho, jsou stastny, pak prijde nejaky konflikt, jdou od sebe, jsou si ale celou dobu verni a nakonec happy end

08.06.2021 4 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Tomu rikam vtipne, sladce a dobre napsana odpocinkova kniha. Tresnickou na dortu je poradny epilog

20.05.2021 4 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Ajajaj, ja jsem zklamana. Tuto knihu jsem mela dlouho v hledacku a cekala na datum vydani. Zacalo to slibne, moc jsem se bavila, jejich seznameni, jejich slovni potycky a ja si rikala, super, drzim 5* knihu a najednou to klesalo a klesalo. Od pulky uz jsem mela pocit, ze presne takovy pribeh uz jsem cetla, radky uz mi tak neodsypaly a poslednich 20% knihy uz jsem si i rikala, ze by mohl byt konec. Zitra asi ani nebudu vedet o cem kniha byla. Drzy kravatak byl pro me nakonec moc cukrkandl a ta preslazenost se mi k nemu nehodila

15.04.2021 2 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Do knih od Kennedy se uz poustim s usmevem na tvari. Bavilo me to hrozne moc. Vse pusobilo realne. Cela kniha je skvele a vkusne napsana a i kdyz by to semnou vlastne nemelo nic delat, tak houby. Bylo to vtipne, vzrusujici, sexy a hltala jsem kazde slovo

11.02.2021 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Uz u Svatby naoko jsem se mela poucit, ze knihy od teto autorky neni vhodne cist na verejnosti :-D. Venku mezi lidma jsem se dnes smala tak, ze jsem se lamala v pase a nejhorsi bylo, ze jsem nedokazala prestat. Normalne se po me lidi divne divali, takze prosim Vas, ctete jeji knihy jen doma :-D. Za me oddechovka paradni

02.02.2021 4 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Cim vice knih od autorky ctu, tim ji mam radeji a doufam, ze budou i preklady dalsich jejich knih. Pribeh dvou nejlepsich kamaradu me bavil moc. Melo to jiskru i vtip. Jejich hlasky a hastereni nemely chybu

05.11.2020 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Musim rict, ze jsem neskutecne rada, ze to mam za sebou. Opravdu me stalo dost usili tu knihu neodlozit a nezacit cist neco jineho a takove myslenky, u knihy na kterou se clovek tesi, nikdo mit nechce, takze neco bylo vazne spatne. Z nametu profesor a studentka mohl vzniknout pekny pribeh, obzvlaste v podani tak dobre spisovatelky jako Mona, ale hlavni hrdinka mi lezla na nervy. Byla to uknourana slecinka, jejiz myslenkove pochody jsem casto vubec nechapala. Cele se to tahlo a moje myslenky stale smerovaly k tomu, at uz je hlavne konec

03.10.2020 1 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Co se teto knize neda uprit je humor. Bez skrupuli priznavam, ze jsem se chvilema rechtala jak blazen, prihlouple se culila v mhd a parkrat vyprskla smichy. Chris a Annie Anne jsou povedena dvojka

29.09.2020 4 z 5

Poslední Vánoce v Paříži Poslední Vánoce v Paříži Hazel Gaynor

Tohle bylo tak jine od knih, ktere normalne ctu a tak krasne. Trochu jsem se bala, zda kniha nebude ve forme dopisu nudna a jednotvarna, ale nebyla ani jedno

19.01.2020 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Na knihu jsem narazila úplně náhodou v doporučených knihách jednoho uživatele Databáze knih a jsem za to moc ráda. Někdy si přečtete knihu a okamžitě ji vypouštíte z hlavy a druhý den už si skoro nevzpomenete o čem byla, ale tato kniha je jiná. Myslím na ní od té doby, co jsem ji přečetla, přehrávám si určité části a monology. Je to taková jednohubka, kterou dáte za odpoledne, ale myslíte na ní ještě několik dní poté

29.03.2019 5 z 5