koki.veru koki.veru komentáře u knih

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Opět super thriller, napínavý příběh a nečekané odhalení vraha.

27.02.2022 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Opět super napínavý thriller. Skvělá série s Bergmanem. Okamžitě se jdu vrhnout na další díl. Líbí se mi, že v podstatě do poslední chvíle netuším, kdo je vrah. I tady to bylo velice překvapivé.

19.02.2022 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Opět další díl z této série, opět přečteno během pár dnů a super. Za mě super série, propracovaný příběhy, a překvapivý konce. Autorku jsem si moc oblíbila a určitě budu pokračovat.

13.02.2022 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Super česká detektivka. Pěkná zápletka. Knížka se mi moc líbila a určitě budu v této sérii pokračovat.

07.02.2022 5 z 5

Tajná manželka Tajná manželka Steve Robinson

Spíše takové oddechové čtení. Příběh pěkný, zajímavý, ale chvilkama jsem se trošku nudila, některé kapitoly byly zdlouhavé a nudné. A závěr byl sice překvapivý, ale za mě přitažený za vlasy.

03.02.2022 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Neskutečný příběh. Mám velmi ráda knížky z tohoto období a tahle byla jedna z nejlepších, co jsem zatím četla. Čte se opravdu krásně. Několikrát jsem měla i slzy v očích, zvlášť v částech, kde byli zmiňovány děti (jelikož mám čtyřměsíční holčičku a nedovedu si představit, co bych v uvedených situacích dělala).

29.01.2022 5 z 5

Výtah Výtah Linwood Barclay

Mně se knížka líbila, proto mě překvapilo, že má tak poměrně nízké hodnocení. Za mě povedený thriller, zajímavá a neobvyklá zápletka a téma výtahů mě docela bavilo.

26.01.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Konečně další díl této super série. A opět super thriller. Mám moc ráda jak Kate tak Tristana a jejich vyšetřování. Těším se na pokračování.

11.01.2022 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Knihu jsem už četla na střední jako povinnou četbu. Nyní jsem se k tomu vrátila v rámci čtenářské výzvy. Knížku mám moc ráda, jen ten konec je docela smutný.

10.01.2022 4 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Druhý díl super, stejně jako první. Napínavé, zajímavá zápletka, a postava Frosta je úžasná. Těším se až se dostanu k dalšímu dílu.

01.01.2022 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Super další díl s Joonou. Opět skvělý thriller plný napětí a nečekaných zvratů.

26.12.2021 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Pěkná oddychovka. Knížka se četla velice dobře, jako ostatně i další knihy (které jsem měla zatím možnost přečíst) od této autorky. Zajímavý a romantický příběh.

07.11.2021 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Asi nejslabší díl z této série, ale i přesto pěkný, čtivý a docela zajímavý thriller.

26.10.2021 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Za mě super knížka, nádherný thriller. Napínavé od začátku do konce a velice zajímavé téma. Jsem ráda že jsem objevila tuhle sérii a jdu se hned pustit do dalšího dílu.

01.10.2021 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

Zajímavá a pěkně napsána kniha. Četla se velice dobře a konec byl docela překvapivý, nečekala jsem, že to takhle dopadne.

30.09.2021 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Druhý díl stejně dobrý, jako ten první. Nádherně se čte a člověk se dozví opět něco nového z historie.

26.09.2021 5 z 5

Ať řekneš cokoli Ať řekneš cokoli Gillian McAllister

Velice zvláštní, ale zajímavá knížka. Líbilo se mi, že je kniha psaná že dvou úhlů pohledu. Je vidět, jak jedno rozhodnutí, jeden okamžik, změní člověku život. Chybělo mi ale v knize nějaké napětí, nějaké překvapení..

24.09.2021 4 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

Takový pohodový průměrný thriller. Četlo se to velice dobře, ale nic co by mě nějak extra nadchlo.

17.09.2021 4 z 5

Cizí žena Cizí žena Danielle Steel

Nádherný romantický příběh.

10.09.2021 5 z 5

Smršť Smršť Jozef Karika

Tato knížka se mi líbila více, než kniha Tma od tohoto autora. Průběh knihy byl super, napínavý a tajemný. Jen mi vadil konec a místy pasáže, kde rozebírali různé ty nadpřirozené věci, to bylo pro mě nezajímavé.

06.09.2021 4 z 5