Tajná manželka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

UVĚZNĚNÁ. V OČÍCH SVĚTA MRTVÁ. DOKÁŽE ROSEN PŘEŽÍT MANŽELOVU KRUTOU HRU? Rosen Trevelyanová údajně zahynula při požáru svého venkovského sídla Crows-an-Wra v odlehlé části západního Cornwallu. Jenže ona nezemřela. Rosen se probouzí v neznámém zamčeném pokoji a nechápe, proč jí manžel Richard něco takového udělal. A co jejich dcerka Sophie? Skutečně uhořela, jak jí ostatní tvrdí? S příjezdem tajemné cizinky na panství Rosen konečně pochopí, proč ji Richard uvěznil, a také jí dojde, že se jí manžel bude potřebovat co nejdřív zbavit. Ale mohla by tahle zvěstovatelka Roseniny smrti být současně její spásou? Rosen nezbývá než přetrpět kruté zacházení manžela i jeho nenávistné matky Mariah v naději, že se jednoho dne znovu shledá s dcerou. Jenže jí dochází čas. Dokáže neznámá žena odhalit pravdu dřív, než bude pro obě pozdě? _____ Samostatný historický thriller od autora bestsellerové ságy s Jeffersonem Taytem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481934/big_tajna-manzelka-AwE-481934.jpg 4.125
Žánr:
Literatura světová, Thrillery, Historické romány

Vydáno: , Mystery Press
Originální název:

The Secret Wife, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Tajná manželka

GYROTOURBILLON
09. ledna

Další kniha SR. přečtena. Čtivá, ano tajemná, smutná ..
Přesně jak píše jenny46
Těším se na dívku z obrazu

wiana82
31.12.2021

Mě se kniha líbila moc, měla jsem potřebu číst dál a dál až jsem ji "zhltla" během dvou dní. Rozhodně mě udržela v napětí od začátku do konce, a to musím ocenit..


Evkae36
12.12.2021

První kniha od tohoto autora. Byla to příjemná oddechovka, 3,5*

petaSk
28.11.2021

Při čtení jsem si říkala, že příběh je variací na Mrtvou a živou, ve které Rebecca nezemřela a role a motivace všech jsou převrácené naruby. Pak jsem si přečetla ohlasy na obálce knihy a zjistila, že rozhodně nejsem jediná. Na rozdíl od díla Daphne du Maurier se ale nejedná o "vyšší" literaturu, ale o žánrovku, thriller z viktoriánského období. Kniha rychle odsýpá a přináší přesně tu dávku napětí, aby vás nutila číst dál a nenáviděli jste ty správné postavy. Autor u charakterů nejde nijak do hloubky a nad logikou jsem musela dost přivírat oči, ale byla jsem si vědoma toho, že kniha je spíše zábavným dílem bez velkých ambicí, takovou fajn jednohubku na dva večery.
Rozhodně se nenechte nachytat tím, že byste dostali kvalitu knih Pokoj nebo Mrtvá a živá, na které se odkazuje obálka. Společné mají jen téma,.
Čtení mě bavilo, ale myslím, že za měsíc už ani nebudu vědět, že jsem knihu četla.

Jenny46
12.11.2021

Spíš psychologický thriller - zajímavý příběh o lásce, zradě, žárlivosti a vraždě. Postavy v příběhu ukazují to nejlepší a nejhorší lidské chování...