kocourjulie kocourjulie komentáře u knih

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Není špatná, ale HG se mi líbily víc. I tak se na další díl těším.

25.01.2017 3 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Zlatý Bastard!
S takovou chutí jsem vzala tuhle knížku do ruky ... a nic. Úplné nic, roztahaná kniha o ničem. Opravdu se snažím dát každé knížce, kterou začnu číst, šanci, ale tady jsem vydržela do půlky a kniha letěla. Nedá se.

23.01.2017 odpad!

Společnice Společnice Lesley Pearse

No, čekala jsem víc. Spíše zklamání. Autorčin styl psaní mi vůbec nesedí.

18.11.2016 2 z 5

Snoubení tmou Snoubení tmou Leona Škodová

První půlka knihy se mi zdá zbytečně zdlouhavá, zato ta druhá vše vynahrazuje. Doufám, že ten otevřený konec znamená, že bude nějaké pokračování, protože otázek, které by chtěly své odpovědi, je v celé knize hodně.

09.11.2016 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Možná škoda, že jsem nejdřív četla Dvůr. Ten se mi zdá vyzrálejší. Ale i tak, je to hezké čtení na podzimní večery. Už se těším na další dily.

27.10.2016 3 z 5

Mstitelky Mstitelky Fern Michaels (p)

Asi jsem se neměla tak těšit, to téma mě nadchlo, ale tím větší zklámání přišlo, když jsem začala číst. Ploché, nedotažené, nereálné ... až nesmyslné. Hluboké zklamání.

27.10.2016 1 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Tak tohle ano. Jakoby J. R. Wardová chytila druhý dech. Kniha má všechno, co jsem od ní čekala a připadá mi to vše krásně vyvážené - děj má svou logiku, spád, nic zbytečně rozvláčného, ale na druhou stranu se dozvíme všechno, co je důležité - a hlavně se krásně čte. Plný počet.

17.10.2016 5 z 5

Poutníci Poutníci Kathleen Winsor

Kam se hrabe Ambra

Medojedky Medojedky Robert Ruark

Kouzelné, nádherné, o životě ...

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Krásný příběh, čte se jedním dechem, moc se těším na pokračování.

Mosty přes propast času Mosty přes propast času Ludmila Vaňková

Nádhera! Téma, jeho zpracování a samozřejmě autorčin úžasný styl psaní, to miluju.

10.10.2016 5 z 5

Milostné rošády Milostné rošády Roald Dahl

Jedna z nejoddychovějších knih, které jsem četla. Nádhera :-)

04.10.2016 5 z 5

Výlučná vlastnost člověka Výlučná vlastnost člověka Robert Merle

Další kniha, kterou už z hlavy nedostanete. Otevírá tolik závažných otázek a je jedno, že je to už dvacet let co vyšla, na tyhle otázky jsme nenašli uspokojivé odpovědi dodnes. Asi ta nejtěžší pravda, která z knihy přímo řve je, že to MY jsme zodpovědní za vše, co se s pokusnými zvířaty děje, co prožívají. Ona se nás o nic neprosila.

28.07.2016 5 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Klasická letní oddychovka, jenom si pořád říkám, že je škoda, velká škoda, že je ta knížečka tak tenká. Mohl to být krásný román o lidech, psech a hledání sama sebe ...

25.07.2016 3 z 5

Objetí mrazu Objetí mrazu Laurell K. Hamilton

Božstva plodnosti dokážou převrátit naruby i Temné království :-) Opravdu jsem zvědavá na další díl.

Magie změny Magie změny Ilona Andrews

Nádhera! Další díl plný fantazie, napětí. Jenom by měly vycházet častěji .. a včetně těch nepřeložených povídek, to je věčná škoda. Currana jsem našla a jeho pohled na klíčové události je opravdu zajímavý. Zaslouženě plný počet.

19.07.2016 5 z 5

Volání sirén Volání sirén Amanda Quick (p)

Souhlasím, tenhle cyklus by měl vycházet daleko častěji. Prachoví králíčci jsou těžce návykoví.

Rodinná msta Rodinná msta Jayne Ann Krentz

Čekala jsem daleko víc. Škoda.

19.07.2016 3 z 5

Jak jsem vyhrál válku Jak jsem vyhrál válku Patrick Ryan

Nádherná, úžasná vážně-nevážná kniha! Fujbodyho miluju :-)

12.07.2016 5 z 5

Proč jsme se rozešli Proč jsme se rozešli Daniel Handler

Pro děti od 12 let? Ani náhodou.
Spíš mi to připadá jako vzpomínky zahořklé stárnoucí ženy.

02.05.2016 1 z 5