kocourjulie kocourjulie komentáře u knih

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Hezký, napínavý příběh středoškolačky, která postupně nachází ztracenou paměť. Škoda, že to vyvrcholení není víc propracované. Knihu bych doporučila spíš čtenářům do dvaceti let.

28.04.2016 4 z 5

Mě na téhle knize nejvíc fascovala lehkost, s jakou může člověk celý život sahat po nejvyšších postech ať už soukromého nebo veřejného života ... a stačí krok a všechno po čem užuž sahal je pryč. Nenávratně. A on musí s důsledky svých rozhodnutí žít. Jako všichni.
Naprosto jedinečná kniha.

22.04.2016 5 z 5

V hnízdě kolibříka V hnízdě kolibříka Ana M.

Hmmm...tak nevím, dlouho jsem při čtení měla pocit, jako by autorka nejdřív začala psát příručku - jak dosáhnout orgasmu - v půlce si to rozmyslela a řekla si, že by to vlastně nebyl špatný román.
Spíše zklamání.

12.04.2016 1 z 5

Porodní bába Porodní bába Katja Kettu

Tak tohle je jedna z nejsilněji působících knih, které jsem četla.

31.03.2016 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Mám ráda knihy Roberta Merleho, je v nich tolik látky k přemýšlení o lidstvu a lidech... a fanatismu.
Přitom jsou napsané tak mistrně, že lehounce, nenásilně vtáhnou do děje a jste chycení do pavučiny, která vám nedá spát. A z které se už nikdy nevymotáte, protože ta hrůza zaleze do morku kostí. Protože tohle se opravdu stalo a nepochybuju, že se to kdykoliv může stát znovu.

29.03.2016 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Když padne chandra, když se třeba jenom chci cítit líp, když potřebuju pohladit ... sáhnu po Hostiteli.

24.02.2016 5 z 5

Spratek Spratek Steven Erikson (p)

Je to jasné. Erikson se nechal pohltit kapitánem Kirkem a žene nás nekonečným vesmírem bezhlavě vpřed, jenom vpřed, bez chvilky oddechu.
Trošku nestíhám :-)

25.01.2016 2 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Smála jsem se a smála a smála. Asi nejlepší Claytonovic knížka.

05.11.2015 5 z 5

Vášnivé radosti Vášnivé radosti Bertrice Small

Ano, ten nápad s Kanálem vůbec není k zahození.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Moc se mi líbila, asi ze všech autorčiných knih nejvíc.

05.11.2015 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Jako odpočinková kniha to jde. Nenáročné čtení, ale na odreagování je dobrá. "Božští" byli lepší :-)

05.11.2015 3 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Líbí, i druhý díl.

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Tak bohužel, tohle nešlo. Nedočetla jsem ani do půlky a vzdala, kniha nezaujala vůbec ničím.

05.11.2015 odpad!

Polibek stínů Polibek stínů Laurell K. Hamilton

Ani tahle série nezklamala, je v ní všechno, co jsem od Hamiltonové čekala, čte se jedním dechem.

Šepoty ze záhrobí Šepoty ze záhrobí Charlaine Harris

Na rozdíl od Pravé krve si mě tahle série chytila hned. Koupila jsem si všechny čtyři díly a už kolují po rodině. Na oddychové čtení, třeba na dovolenou doporučuju.

04.11.2015 5 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Nádhera, perfektní na odreagování, Daryndu a její trička miluju :-).

04.11.2015 5 z 5

Juliette Society Juliette Society Sasha Grey

Zklamání, hluboké zklamání. Rozvleklé úvahy a děj se nějak vypařil...

04.11.2015 odpad!

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Na tyhle tři bichle jsem se moc těšila, ale po přečtení prvního dílu už jsem se nedonutila pokračovat. Děj na mě působí nereálně, uvažování hlavních postav i jejich chování je hodně nezralé, tak nějak nedotažené, takže přestože jsem čtenář fanatik, Gabriel mě zklamal.

16.06.2015