V hnízdě kolibříka

V hnízdě kolibříka https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174248/bmid_v-hnizde-kolibrika-SDT-174248.jpeg 3 43 16

Karolína má dvě zdravé děti, milujícího muže a společně vybudovanou vysněnou firmu. Co víc by si mohla ještě přát? To nečekaně zjistí, když bez varování spadne do víru vášně a prožije nezapomenutelnou noc – s cizím mužem! Jak vysokou cenu bude muset žena zaplatit za objevení tělesných slastí?

Madi
08.12.2023 odpad!

Blbost. Karolína mě strašně stvala. Bylo jí celkem jedno, že ten její nabíječ umřel, štvalo ji to jen z toho důvodu, že už ji to nikdy neudělá. Kráva. Pachatel těch vzkazů byl snad všem a hned jasný. Erotické scény nudné.

Svudna@Pusinka
04.07.2023 5 z 5

Stejně jako předchozí kniha autorky, je tato taky lehce čtivá. Tak doufá, že brzy napíše další, podobný román.

simviki
16.08.2020 1 z 5

Kniha má vysoké ambice stát se románem z červené knihovny. Bohužel mi spíše připadá, že je to velmi dobrý manuál k různým sexuálním pomůckám. Někdy bych skoro řekla: reklama na sex shop. Nemůžu upřít, že dějovou linku to má, nicméně dialogy se moc nepovedly. Na jednu stranu mluví postavy šroubovaně a spisovně, na druhou stranu neskutečně vulgárně a sprostě, což dohromady dává těžko uvěřitelný mišmaš. Hlavní aktérka je sama o sobě zvláštní a sebestředná ženská, takže jsem s ní nijak zvlášť nesoucítila, když jednou nebylo něco podle ní..ale to už by byl spojler. Jednu hvězdu dávám za sympatii s politickými názory, ovšem tady to vyznělo jak placená politická agitka, v příběhu to působilo násilně a nepřirozeně.

Ála1968
20.05.2020 3 z 5

Příběh byl vcelku hezký,ale ta politika a některé sexuální praktiky byly trochu přes čáru.Jinak by to byl příjemný román.

janina66
06.04.2020 3 z 5

Zajímavý erotický příběh začal slibně. Pak se to přehouplo do vydírání. Politika ke konci byla úplně zbytečná. Ale je pravda ne každá žena zažije orgasmus.

markéta88
16.09.2019 3 z 5

Pekne pohodove poctenicko.
Hvezda dolu za politicke nesmysli, co podle me do tohoto zanru nepatri.

JanaJane
31.07.2016 1 z 5

Nejprve se mi děj líbil a myslela jsem si, že konečně zajímavá erotická kniha. Ovšem pak nastal zvrat a místo erotiky jsem četla obšlehnutý návod z Googlu, jak se zaručeně sebeuspokojit. Když se do toho téměř na konci přidala politika o tom koho volit a proč, jestli Karla nebo Miloše, zvedl se mi žaludek. Škoda takového slibného příběhu.

kocourjulie
12.04.2016 1 z 5

Hmmm...tak nevím, dlouho jsem při čtení měla pocit, jako by autorka nejdřív začala psát příručku - jak dosáhnout orgasmu - v půlce si to rozmyslela a řekla si, že by to vlastně nebyl špatný román.
Spíše zklamání.

livana
12.07.2015 5 z 5

Knihu jsem precetla na jeden zatah. Moc se mi libila. Zapletka jako ze zivota. Takove pribehz moc rada ctu.

aknelka
20.02.2015 4 z 5

Četla jsem knihu až po Veverce..... která se mi líbila víc. Má sice i trošku detektivní zápletku, erotiky je tam dost s návody jak kterou "hračku" používat. Co mi vadilo byla politika - volba prezidenta 2013, to si mohla autorka nechat pro sebe.

Sonula25
22.01.2015 2 z 5

Mám ji už hodně dlouho rozečtenou a jaksi se nemůžu donutit ji dočíst :-) Takže nic moc..:-/

jarrmilla
09.12.2014 2 z 5

Oddychovka, nic víc nic míň...

evafort
05.11.2014 3 z 5

Porno se občas přečíst dá, ale víc než 3 hvězdičky knížce nedám, jako změna dobrý.

Petard
19.10.2014

Kniha se čte sama, je to takové oddychové čtení, u kterého čtenář nemusí tolik přemýšlet, dávat si věci do souvislostí apod. Děj jako takový mě až tak nezaujal. Obávala jsem se toho, že autorka bude chtít nějakým způsobem napodobit Padesát odstínů šedi ... kladně hodnotím zápletku na konci knížky, to bylo poměrně napínavé. I přes mou kritiku jsem dala šanci Desateru přikázání pro Veverku a objednala ji, tak jsem zvědavá.

Jindřich osmý
13.09.2014 4 z 5

Zajímavé čtení.

Mi-šu-le
05.08.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila, příběh poutavý, trochu mi vadily části, kde se řešily volby prezidenta v roce 2013, ale jelikož jsem se nemohla odtrhnout, dávám 4 hvězdy.

sex erotika erotické romány

Ana M.
česká, 1980
2013  60%V hnízdě kolibříka
2014  63%Desatero přikázání pro Veverku

Kniha V hnízdě kolibříka je v