Šepoty ze záhrobí

Harper Connelyová bývala docela obyčejná dívka. V patnácti letech však po náhlém zásahu bleskem během bouřky získala nevšední schopnost – dokáže objevovat mrtvé a určovat, jak vypadaly poslední chvíle jejich života. Její nečekaně nabytý „dar“ ji zavede do malého městečka v Arkansasu, kde se v doprovodu nevlastního bratra Tollivera snaží odhalit okolnosti úmrtí jednoho místního děvčete. Přímo na místě Harper dochází k poznání, že dívčinu smrt obestírá tajemství, které se kdosi snaží uchránit za každou cenu – třeba i za cenu vraždy. Harper se ale nevzdává a je odhodlaná odpor a strach místních lidí zlomit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/117487/sepoty-ze-zahrobi-117487.jpg 3.8133

Harper Connelly Mysteries 1.

Detektivky, Horory, Romány
Vydáno, Baronet

Grave Sight, 2005

Kniha Šepoty ze záhrobí

Shimy
22. listopadu

Knihu jsem měla doma koupenou už dlouho a díky čtenářské výzvě jsem se konečně rozhodla si ji přečíst. Vzhledem ke komentářům zde, jsem ji začínala číst s rozpoluplnými pocity, ale překvapila mě. Není to sice žádný bestseller, ale četla se hezky rychle a určitě mě nezklamala a přečtu si ráda i další díl.

janelka2

Tak hodnotila bych tak na tři a půl hvězdičky. Úplně nevím jak hodnotit. Čekala jsem asi něco jiného ale nebylo to špatné. Jsem zvědavá na další díl. Jestli to nebude to samé nebo zda se série rozjede.

Paja7
21.02.2018

Až do úplného konce jsem nevěděla, kdo by za tím všem mohl stát. Avšak než jsem se k tomu konci dostala, musela jsem překonat ne málo nudný kapitol, kde si hlavní hrdinové pouze dávají večeři, nebo se jezdí kochat na hřbitov jen tak, bez důvodu... Aspoň ten konec stál za to.

moonula
10.12.2017

První díl není špatný.Kniha se mi líbila a sáhla jsem hned po dalším díle a nelituji..
Komentáře nic moc,ale já dávám na svou intuici a proto jsem se nenechala odradit.Knihu jsem četla s radostí.

Sarfias
05.09.2017

Upřímně řečeno..nevím nevím. Kniha se četla hezky, Charlaine Harris píše čtivě a příběh nebyl vyloženě špatný. Jen zápletka a rozuzlení mi přišlo poměrně předvídatelné. Možná trochu spoil.. Čekala jsem možná více fantasy. Ale jako detektivka docela dobré.

Romžiry
10.07.2017

Zajímavý námět, ale zbytečně dlouhá. Čekal jsem, že hlavní hrdinka bude víc používat své schopnosti a ne, že se z ní stane detektiv. Mno, nebylo to ono.

karavela
06.07.2017

Je to svižné,lehké a přiměřeně napínavé čtení.Rozhodně si chci přečíst i další díly.

Hufendy
07.02.2017

Když mi knížka přišla měla jsem hroznou radost. Bohužel po 2. kapitolách moje nadšení začalo slábnout až nakonec vyhořelo. Čekala jsem od ní víc obzvlášť s touto tématikou, kterou mám ráda. Byl to spíše jenom takový obyčejný příběh s hodně malým napětím. Skoro až nulovým. Tato kniha mě prostě zklamala.

Charlaine Harris
americká, 1951

všech 19 knih autora

Kniha Šepoty ze záhrobí je v

Právě čtených1x
dalších seznamech2x