Snoubení tmou ekniha

Není výjimečná. O nějakém zvláštním daru se dá pochybovat. A rozhodně nehrozí, že jako jediná zachrání svět. Což je dost mizerná kombinace pro začátek obrovského temného dobrodružství. Na druhou stranu, nestačí, že jsou snad v nepořádku všichni kolem ní? "Každý se snaží vdechnout svým příběhům život. Mně o to nejde. Já to jen potřebuju někomu říct. Být vypravěčem nutně neznamená dožít se konce. Některé věci tě změní. Jiné tě zabijou. Někdy v tom není žádný rozdíl. Jsem Claire Elliotová. A takhle nějak se to tehdy stalo."...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314629/snoubeni-tmou-ftX-314629.jpg 3.828
Pro ženy, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno (ekniha), Skleněný můstek

Kniha Snoubení tmou

Luciii4176
17.07.2018

Četla jsem brzy po Dvou zrcadlech a tohle tedy bylo úplně někde jinde. Někdy možná až příliš komplikovaný styl, ale ve výsledku je vidět ta detailní propracovanost. Jsem zvedavá, jak to bude s Tritanem a Claire dál. Snad se dočkám?

eraser9046
01.11.2017

To rozuzlení hlavní otázky, za použití kamarádky, bylo skvělé. Takhle nějak si umím představit, že by se to stalo, kdyby existovali upíři. Co se může pod*lat, se pod*lá ráz na ráz, když iž se zdá, že všechno míří na dobrou cestu. Pak už to byla jízda až do konce. Za mě palec nahoru.

LMFantasy
28.09.2017

Kniha nie je zlá, ale je to ako 50 odtieňov sivej bez toľkého sexu., možno to bolo tými menami :D

NovakKatarina
04.08.2017

Věřím, že kdo si potrpí na Meyerovou, Limrovou apod. a považuje jejich psaní za extra chytlavé a originální, může pro něj být tahle kniha moc velké sousto. Leona to vzala z jiného konce. Nejspíš ji už, stejně jako mě, unavovala ta záplava upírských romancí, kde není ani pořádná zápletka, a pro svou přímočarost ani prostor k zamyšlení. Za to dávám těch hvězdiček pět. Chtěla jsem dát původně čtyři, protože by mi pak nezbylo lepší hodnocení na další knížku, která tu laťku, věřím, zvedne.

lucy6581
14.07.2017odpad!

Co to proboha bylo za styl psaní? Nešlo se začíst a nedávalo to smysl. Horší knihu jsem nečetla...

Můstek
02.05.2017

V knize se mísí romantika, intriky, mystika, dobro i zlo. Křehká Clair v Londýně potká tajemného Tristana, kterého poznala v rodném městě. Jejich přátelství přejde v lásku, která jim ovšem způsobí značné potíže. Najdou se tací, kteří jim to nepřejí, například Tristanova rodina. A také na jeho bratrovi je cosi podivného, temného. Knihu mohu vřele doporučit ostatním.

bartule
17.01.2017

Prvních pár stran pro mě bylo bojem,kdy jsem jednou opravdu uvažovala,že to vzdám a to ne kvůli špatnému,nebo nezajímavému obsahu,ale kvůli stylu psaní,který mi přišel místy úplně nepochopitelný a některé věty,nebo slovní obraty jako by vůbec nedávaly smysl,ALE zakousla jsem se,protože obsah mě zajímal a četla jsem dál a musím říct,že jsem dobře udělala,protože jakmile jsem se začetla,tak stránky letěly úplně samy a za chvíli jsem byla na konci knihy.Shrnuto - velmi povedená knížka,která mě opravdu bavila a doufám,ze bude pokračování,protože je tam spousta nedořešeného a ten konec si o to opravdu říká :-)

kocourjulie
09.11.2016

První půlka knihy se mi zdá zbytečně zdlouhavá, zato ta druhá vše vynahrazuje. Doufám, že ten otevřený konec znamená, že bude nějaké pokračování, protože otázek, které by chtěly své odpovědi, je v celé knize hodně.