Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Tak tohle opravdu nebylo nic dobreho :(
Narazky, ktere odkazuji na buhvi co...rozhodne teda ne na to, co bylo v knizce.
Chvilema mate tendence preskakovat jen aby se uz sakrys nekam ten “dej” posunul.
Nacrtnuto spoustu dalsich linek a prd z toho.
Zaver v podstate zadny.

Davam jednu hvezdicku jen za to, jak byl Carter zavisej na kofeinu a co to s nim udelalo, kdyz ho nemel. To jedine se v knizce fakt povedlo.

12.01.2019 1 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

No paaaaani :) na jeden zatah. A to sem brecela asi jen poslednich cca padesat stranek :D
Miles byl skvelej. Teda ne ze by nebyl nekolikrat na kopanec do kouli, ale i presto...
A Tate jak se porad chudera nevzdavala. Tomu se rika laska :)
Za me teda zuzo labuzo :D

10.01.2019 5 z 5

King King T. M. Frazier

Mela bych dat tech hvezdicek min, protoze ten, kdo delal korekturu odvedl pochybnou praci. Chapu, ze sem tam se chybicka vloudi, proc ne, sama nejsem bez chyby, ale prelozit kapelu Lynyrd Skynyrd jako zenske jmeno a prilepit tam koncovku -ova, je fakt moc!!!

Ale vzhledem k tomu, ze me pribeh fakt zaujal, vyvolal nekolik otazek a navnadil na dalsi dil davam plnej pocet.
Jen me teda mrzi Preppy, to byl takovej magor, ze ho neslo nemilovat :)

07.01.2019 5 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Cekala jsem teda ponekud vetsi rozruch ke konci, prece jen to vyresili az moc rychle. Ale i tak jsem byla spokojena. Knizka prectena za jeden den, takze ctivost zarucena :)

01.01.2019 4 z 5

Sametové pouto Sametové pouto Teresa Medeiros

Knizku sem precetla v mziku. V podstate jsem se od ni nemohla odtrhnout, jak me zajimalo, jak to dopadne.
Ale jakmile jsem dorazila do konce a zpetne si prehrala cely pribeh, dorazilo zklamani a nutkave presvedceni, ze mi to vlastne ani nestalo za to, ze sem se nevyspala.
Zkratka v dobe cteni mi to prislo paradni a uzasne a kdybych knizku hodnotila behem te doby, tak ma plny pocet. Ale s odstupem casu mi to neprislo jako zrovna podarene dilo, zvlast kdyz to srovnam s knihami o bratrech Kaneovych.

16.12.2018 3 z 5

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

Byla jsem spokojenejsi nez u prvniho dilu. Mam tenhle typ knizek rada a cteni sem si uzila.

05.12.2018 4 z 5

Nevinná svůdkyně Nevinná svůdkyně Teresa Medeiros

Boze, tolik deti, tak si dobrovolne hodim masli :)
Na jednu stranu chapu Bannoruv slib, ale udelat mi tohle chlap a ja pri kazdem dalsim nalezenym prckovi videt soucit v ocich ostatnich....s tim bych se srovnat nedokazala. Takze smekam :)

02.12.2018 4 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Tak ja vam teda nevim....sem z tehle serie nejaka rozpolcena. Na jednu stranu velmi zajimavy namet s tim, jak lidi dokazou kvuli moci zmagorit, ale opravdu bylo nutne to podat tak, jak to podala sposovatelka? Zadna z postav nebyla normalni. Kdyz jsem si konecne nejakou oblibila (ackoliv to byl teda dobrej cvok), tak mi ji odstrihnou.
Ale jinak?
Madison-holka co neudrzi kalhotky nahore ackoliv se dusuje, jak je pro ni Bishop dulezitej. V podstate od startu serie pada na usta komukoliv, kdo ma ptaka.
Tatum-panna, ktera se zmeni v devku stoleti, hlavne kdyz si vrzne.
Tillie-chce jinyho, ale strasne ji zajima, co delal po jejim zmizeni ten, ktereho uz “asi” nechce
Bishop-tvrdej kral, kterej strasne vymekl, drsnost mu zustala jen v sexu a i po nem ma vycitky, ze ji zustaly na tele modriny.
Nate-zalezi mu na dvou holkach, ale pro formu opicha vsechno, co dycha.
.....mohla bych takhle pokracovat do nekonecna. Pro me teda postavy znacne neuspokojive.

Serie neni spatna, ale i prestoze jsem si rikala, ze rozumim tomu, ze to je podano tak, ze bohaci muzou vse, jsem musela velmi zavirat oci pred vulgaritou, brutalitou a mnohdy i debilitou postav, kterym melo byt 17-18. Mozna to melo byt zasazeno vekove trochu jinak.

22.11.2018 2 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Asi jsem uplne blba, ale tenhle dil mi v tom udelal jen daleko vetsi chaos a nerozumim vlastne uz ani tomu, proc to ctu....

21.11.2018 2 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Prvni ceho sem si vsimla? Ze musi mit sakra namakane prsty....kazdy normalni clovek by mel uz minimalne namozeny prostrednicek, kdyby hazel co chvili timto gestem :D

Nejak se taky nedokazu ztotoznit s nazory, ze jsou to Royalovi pres kopirak....podle me teda ne, ale mozna chapu celej pribeh blbe :D

Zaver: neni to spatne, ale stve me tam tolik veci, ze musim dat jen dve hvezdy

20.11.2018 2 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Cekala jsem, ze i ona prilozi tak rikajic ruku k dilu a misto toho v podstate “dolejzal” jen on. Teda ne, ze by se mi to nelibilo :) Rekneme si to uprimne, ktera by nechtela, aby po ni touzil nadhernej chlap, kterej je i chytrej a v posteli zvladne jak romantiku, tak prasecinky :)

Mimochodem nektere nazvy pro chlapskou masturbaci sem fakt neznala ....,, jako treba “dusit kure” :D

Hvezdicku strhavam za ten uplnej konec. To uz bylo i na me moc “preslazeny”.

12.11.2018 4 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Kniha byla super, ale jak uz tu bylo receno, chybelo mi nejake to propojeni s Remym a Brook a dalsimi.
Knizka z tohodle pohledu vypadala jako samostatna jednotka. K jejimuz cteni nepotrebujete znalosti predchozich knizek.

01.11.2018 4 z 5

Nenadálá láska Nenadálá láska Barbara Cartland

Nejsem si jista, ze me to az tak oslovilo. Pro me takovej letni prumer :-)

26.08.2018 3 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Tady mi vadila nejvic ta jeji zarlivost. Ocividne i Tyler zarlil, ale tak nejak "inteligentneji". Rozhodne se nechoval jak petilete decko, kteremu vadi, ze ten druhej jde koupit limetky. Za tu scenu sem mela chut zavrit knizku a vyhodit z okna s tim, ze v tomhle fakt pokracovat nebudu :-)
Ale nastesti sem ji docetla, abych se vzapeti mohla nas.at na nej :-)

22.08.2018 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Namet nevlastnich sourozencu jsem uz v par knizkach cetla a musim zkonstatovat, ze me zatim neomrzel :-)
Chovani hlavnich postav nejspis odpovidalo veku, i kdyz ja si fakt nepamatuju, ze bych se v sestnacti a sedmnacti mela tendence opijet :-D asi nova doba :-D

22.08.2018 5 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Vsechny tri dily prectene za dva dny a ten treti je nejlepsi :-)
Nejsem vekove cilena skupina, ale i presto nebo snad prave proto si dokazu uzit v letnim obdobi takovej peknej sladkej pribeh ;-)
A Tylerovi bych dala mozna ty facky i dve a zadnou omluvu za ne. Co si jako mysli? Roztoci takovej masakr, pak odejde na rok pryc, necha ji v tom placat a nakonec prijde s usmevem a jako "Zlato, sem doma. Proc nemas radost?" Trouba.... :-) V tu chvili jsem za ni byla tak nastvana, ze muze byt rad, ze tam byla ona a ne ja :-D

20.08.2018 5 z 5

Neslušná sázka Neslušná sázka Kieran Kramer

Me se to libilo a celkem sem se bavila :-) cekala jsem na konci trosku vetsi zvrat, ale i tak jsem moc spokojena.

08.08.2018 4 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Nektere historky me rozesmaly taky, tak ze bych i doma zavedla vetu "Rekni neco legracniho"? :-)

05.08.2018 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Ja byla moc spokojena. Akorat sem myslela, ze se tam trosko vyostri to, ze i ona potkala Eddieho a misto toho se to vpodstate preslo.
Ale jinak moc milej pribeh :-)

25.07.2018 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Ale jo, bylo to mile cteni :-)

22.07.2018 4 z 5