Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

Noc odevzdání Noc odevzdání Tessa Dare

Velmi pekna oddechovka :-)
Bylo pekne si precist, na jakem miste bych skoncila, kdybych zila v te dobe :-D

28.09.2017 4 z 5

Jak najít lásku Jak najít lásku Cecelia Ahern

Cetla jsem ji v lete, kdy ma clovek chut cist sladkou oddechovku, ktera obsahuje jedno klise za druhym....za me splnila ocekavani a byla jsem spokojena :-)

Ale musim rict, ze filmove zpracovani stalo za starou backoru :-D

22.09.2017 4 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Chlamala jsem se celych pet hodin, co jsem to cetla. Chvilkama jsem musela opoustet mistnost, abych nevzbudila toho malyho pisisvora :-D
Hodnoceni jednim slovem: BOZSKY!!!!!!!!! :-*

14.09.2017 5 z 5

Bohatá nevěsta Bohatá nevěsta Barbara Cartland

Veeeeeeeelmi preslazeny a extremne urychleny pribeh. Takova jednohubka :-D

13.09.2017 3 z 5

Láska k nepříteli Láska k nepříteli Suzanne Enoch

Chvilkama sem se fakt zasmala :-) Bylo mile sledovat, jak do toho chlapec pada :-D
Cislo 28, jako jedna z moznosti jak zabit cloveka, bylo necekane a nadmiru originalni :-D

13.09.2017 3 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Tak ja tuhle knizku zrala. Pohltila me na dva vecery a ponorila jsem se do ni tak, ze jsem se pomalu stavala Joem a Beck milovala i nenavidela. Fakt jsem ten pribeh prozivala.
Za me naprosta parada (boze, snad nemam stejne vysinutou mysl jako Joe) :-) Po dlouhe rade dominantnich milionaru a poddajnych divek to byla velmi prijemna zmena :-D

08.08.2017 5 z 5

Pod kůží Pod kůží Julie Kenner

Tak opetovne cteni si rozhodne necham ujit.
To proste nebylo nic, co by me bavilo....

31.07.2017 2 z 5

Na kolenou Na kolenou Julie Kenner

No tak tahla se mi ta knizka. A fakt se mi nechce do posledniho dilu. Ale co...nerada nechavam veci nedoctene...

29.07.2017 2 z 5

Řekni mé jméno Řekni mé jméno Julie Kenner

No...toz takovy Stark v hoooooodne blede modre.
Ale kdyz uz sem se do toho vrhla, tak tu serii doctu

25.07.2017 3 z 5

V moci lásky V moci lásky Suzanne Enoch

Hezky jsem se bavila nad jejich spickovanim :-) nekdy si to rada zopakuju;-)

17.07.2017 4 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Ackoliv jsem cetla nejdrive druhy dil a k prvnimu se vracela, byla jsem i tak spokojena s pribehem.
Mam rada takove oddechovky a u more se cetla jedna basen :-)

07.07.2017 4 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

No.....co k tomu rict...tech oralnich maratonu tam bylo nejak moc. Teda ne,ze by mi tahle cinnost byla proti srsti, ale tady ji bylo opravdu az neuveritelne moc. Jen sem cekala, kdy sexualni masina Grace Jacka naprosto prevalcuje a on ji i pres sve mladi prestane stacit.
Nevim, jestli kvuli tomu do kolecka popisovanemu stejnemu "sexu" a nebo kvuli, pro me, dost divnym postavam sem se do cteni vylozene nutila.
Ani nevim, jestli se mi chce cist pokracovani. Mozna nekde u vody tomu dam sanci :-)

01.06.2017 3 z 5

Průvodce dámy nepřístojným chováním Průvodce dámy nepřístojným chováním Suzanne Enoch

Pro me trosku ctivejsi nez predchozi dil.

23.05.2017 3 z 5

Falešný vévoda Falešný vévoda Gayle Callen

Nektere casti pribehu bych vice rozvedla, nektere naopak trochu utlumila. Ale jinak se to cetlo dobre a byl to prijemne straveny cas.

21.05.2017 3 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tri tydny mi knizka lezela ve ctecce. Nejak me nelakala. Bylo hezky, ze tam byla zmena v chybejicim rozchodu, jako v predhozich dilech. Ala na druhou stranu, vzdyt ona se s nim rozchazela v kazde myslence. Sabrina mi proste nesedla. Tucker byl sladkej a hodnej a mel s ni svatou trpelivost. Na muj vkus teda az moc.
Vic nez hlavni postavy jsem si uzivala jakekoliv zminky o predchozich "hrdinech".
A spisovatelka me dost navnadila na Fitzyho. Doufam, ze bude nejak figurovat v navazujici serii :-)

20.05.2017 3 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Tenhle dil jsem cetla jako prvni, takze nemam srovnani s predchozim, ktery me jeste ceka :-) me fascinovala ta jejoch zravost :-D vzdyt museli vseci Bradfordovi vypadat jako koule :-D
Ja se teda prijemne bavila.

10.05.2017 5 z 5

Zkrocení šarmantního rebela Zkrocení šarmantního rebela Suzanne Enoch

Namet se mi libil, dokonce i postavy, ale z nejakeho duvodu jsem se musela nutit do cteni a chvilkama jsem dokonce zamerne vyhledavala jinou cinnost. Nevim, jestli spatne zvoleny cas pro tuhle knizku a nebo mi proste nesedla...

08.05.2017 3 z 5

Dokážete udržet tajemství? Dokážete udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Ja se tak paradne pobavila. Chlapa jsem v noci az budila, jak jsem se smala :-D
Za me teda hodne povedena knizka.

24.04.2017 5 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Tak nejak sem cekala ke konci jeste nejaky zvrat a zadny neprisel. A prestoze mi bylo Astona lito za to, jake mel detstvi, tak to ne me bylo vsechno nejak plynule a vpodstate bezproblemove. Predchozi dil se mi libil daleko vic.

20.04.2017 3 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Kendall Ryan

Mela jsem silny dojem, ze hlavni hrdinove prodelali lobotomii. Takovou zmenu osobnosti jsem snad jeste nevidela. Kdybych si o nich neudelala obrazek z predchozich dilu, tak by mi to nejspis nevadilo, ale takhle sem se mlatila cteckou do hlavy, aby se mi rozsvitilo a ja zacala nejak pobirat jejich "nove" ja...

26.03.2017 3 z 5