Všechno, nebo nic

Všechno, nebo nic

Jako jeden z nejvyhledávanějších mužských modelů na světě si Braydon užívá přízně svých fanynek. To poslední, co chce udělat, je sám sebe omezovat, a to zejména pokud jde o ženy. Jeho nejlepší přítel Ben se již usadil, ale Braydon se na žádné závazky necítí. Chce se bavit. Ellie naopak touží po trvalém vztahu, ale když jí Braydon nabídne „přátelství s výhodami“, nemůže mu odolat. Jak se jejich vztah rozvíjí, musí se Ellie rozhodnout: všechno, nebo nic?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/272238/vsechno-nebo-nic-Mzv-272238.jpg 3.881

Love By Design (3.)

All or Nothing (2014)

Vydáno:, Grada

Kiwicatko
26.03.2017

Mela jsem silny dojem, ze hlavni hrdinove prodelali lobotomii. Takovou zmenu osobnosti jsem snad jeste nevidela. Kdybych si o nich neudelala obrazek z predchozich dilu, tak by mi to nejspis nevadilo, ale takhle sem se mlatila cteckou do hlavy, aby se mi rozsvitilo a ja zacala nejak pobirat jejich "nove" ja...

Makulka1992
15.03.2017

Tak na tomhle díle jsem si s celý serie pochutnala nejvíc hlavně díky Braydonovy .... Byl to sebestřednej hajzl kterýho není možný nesnášet. Já si ho zamilovala hlavně díky tomu piercingu :D a taky popisu :D nooo dobře tak pro všechno. Nechapala jsem celou dobu proč se tak strašně bojí vztahu,konec mi to logicky osvětlil a já byla doma. Ellie mi byla sympatická od prvního dílu. Typická šťouralka ;)

kik68
05.09.2016

Pokud by tohle byl samostatný příběh bez předchozího, tak by to bylo dobré, jenže potíž je v tom, že představa o Ellie a Braydonovi byla úplně jiná. Ellie měla být podle prvních dvou dílů energická, samostatná, nezávislá a oprásklá osůbka jenže tady je z ní vlastně od začátku emocionální troska bez humoru. Chyběl mi ten nadhled, který měla mít. A Braydon taky nebyl tím za koho jsem ho považovala. Tohle nebyl ten samý chlap, který si v Paříži užíval trojku.
V knize mi taky scházel Braydonův pohled, už jsem si na to zvykla díky Benovi a tady to chybělo.
Konec mě potěšil, celkem hezké ukončení celé série. Tam byl ten Benův humor parádní :-)

DominaCZ
31.08.2016

Kterak nadrženec děvku za manželku pojal a zplodil s ní jak jinak než dokonalou dceru, nejspíš stejnou čubaňu, jakou byla matka žejo...
Roztomilé? ne, spíš pubertální a v té linii příběhu těch dvou tam tihle dva nemaj co dělat.

alzbeta4340
12.07.2016

Roztomilé a dokonce i uvěřitelné. Určitě nejlepší díl z celé trilogie.

Samira
05.04.2016

Příjemné zakončení, u kterého by se bez znalosti předchozího děje zdálo, že na to hrdinové šli opravdu rychle, ale v kontextu dílů předešlých jim to vlastně trvalo. Ellie byla nakonec výrazně jemnější než jsem čekala, ale mně to nijak nevadilo, k tomu skvělý Braydon a moc pěkná oddechovka na jeden večer je na světě.

Ditules
29.03.2016

Braydon mě uchvátil v prvním díle....Ellie je taková víla kmotřička Emmy. Čekala jsem tedy, že kolem svého ,,prince" bude kroužit daleko déle a s větším slovním zaujetím... Nejslabší díl ze série.

cukrovka
17.02.2016

Vcelku slušné zakončení série. I když jsem čekala trochu více slovních přestřelek mezi Braydnem a Ellie.

jitka7
13.01.2016

Tak na Braydona a Ellie jsem se moc těšila. Ale bylo to zklamání. Braydon byl super, ale Ellie na to, jak to rozjížděla v předešlých knih mě fakt zklamala. Strašné popsání její postavy a osobnosti. Škoda. Její postava mi opravdu knihu dost zkazila.

EvaSupovic
23.12.2015

Nakonec hodnotím tuto sérii celkem pozitivně. Opravdu se to četlo samo, akorát skoro stejný scénář :-*

móda USA láska erotika

Kendall Ryan