Všechno, nebo nic

od:


KoupitKoupit eknihu

Jako jeden z nejvyhledávanějších mužských modelů na světě si Braydon užívá přízně svých fanynek. To poslední, co chce udělat, je sám sebe omezovat, a to zejména pokud jde o ženy. Jeho nejlepší přítel Ben se již usadil, ale Braydon se na žádné závazky necítí. Chce se bavit. Ellie naopak touží po trvalém vztahu, ale když jí Braydon nabídne „přátelství s výhodami“, nemůže mu odolat. Jak se jejich vztah rozvíjí, musí se Ellie rozhodnout: všechno, nebo nic?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/272238/vsechno-nebo-nic-Mzv-272238.jpg 3.8100
Série:

Love By Design (3.)

Orig. název:

All or Nothing (2014)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Grada
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Přidat komentář
Tanya007
10. června

Pěkne zakončení série, zase trochu jiným příběhem...

jani.ruzicko
19. února

Na tohle jsem se vážně těšila, Braydon byl miláček už v předchozích dílech a tady to jen potvrdil. Trochu mě zklamalo, že je kniha psaná pouze z pohledu Ellie, těšila jsem se na Brayovu hlavu, už jen ta ochutnávka Epilogu z jeho pohledu byla bezva, celá knížka by pak byla parádní =) Zároveň mě Ellie dost překvapila, a asi né úplně mile. Byla jiná než se zdálo v předchozích dílech. Chvílemi z ní byla tak trochu troska... těšila jsem se na přestřelky mezi nimi, ale moc jsem jich nedostala... Každopádně i tak jsem si příběh užila =)

Kiwicatko
26.03.2017

Mela jsem silny dojem, ze hlavni hrdinove prodelali lobotomii. Takovou zmenu osobnosti jsem snad jeste nevidela. Kdybych si o nich neudelala obrazek z predchozich dilu, tak by mi to nejspis nevadilo, ale takhle sem se mlatila cteckou do hlavy, aby se mi rozsvitilo a ja zacala nejak pobirat jejich "nove" ja...

Makulka1992
15.03.2017

Tak na tomhle díle jsem si s celý serie pochutnala nejvíc hlavně díky Braydonovy .... Byl to sebestřednej hajzl kterýho není možný nesnášet. Já si ho zamilovala hlavně díky tomu piercingu :D a taky popisu :D nooo dobře tak pro všechno. Nechapala jsem celou dobu proč se tak strašně bojí vztahu,konec mi to logicky osvětlil a já byla doma. Ellie mi byla sympatická od prvního dílu. Typická šťouralka ;)

kik68
05.09.2016

Pokud by tohle byl samostatný příběh bez předchozího, tak by to bylo dobré, jenže potíž je v tom, že představa o Ellie a Braydonovi byla úplně jiná. Ellie měla být podle prvních dvou dílů energická, samostatná, nezávislá a oprásklá osůbka jenže tady je z ní vlastně od začátku emocionální troska bez humoru. Chyběl mi ten nadhled, který měla mít. A Braydon taky nebyl tím za koho jsem ho považovala. Tohle nebyl ten samý chlap, který si v Paříži užíval trojku.
V knize mi taky scházel Braydonův pohled, už jsem si na to zvykla díky Benovi a tady to chybělo.
Konec mě potěšil, celkem hezké ukončení celé série. Tam byl ten Benův humor parádní :-)

alzbeta4340
12.07.2016

Roztomilé a dokonce i uvěřitelné. Určitě nejlepší díl z celé trilogie.

Samira
05.04.2016

Příjemné zakončení, u kterého by se bez znalosti předchozího děje zdálo, že na to hrdinové šli opravdu rychle, ale v kontextu dílů předešlých jim to vlastně trvalo. Ellie byla nakonec výrazně jemnější než jsem čekala, ale mně to nijak nevadilo, k tomu skvělý Braydon a moc pěkná oddechovka na jeden večer je na světě.

Ditules
29.03.2016

Braydon mě uchvátil v prvním díle....Ellie je taková víla kmotřička Emmy. Čekala jsem tedy, že kolem svého ,,prince" bude kroužit daleko déle a s větším slovním zaujetím... Nejslabší díl ze série.

cukrovka
17.02.2016

Vcelku slušné zakončení série. I když jsem čekala trochu více slovních přestřelek mezi Braydnem a Ellie.

jitka7
13.01.2016

Tak na Braydona a Ellie jsem se moc těšila. Ale bylo to zklamání. Braydon byl super, ale Ellie na to, jak to rozjížděla v předešlých knih mě fakt zklamala. Strašné popsání její postavy a osobnosti. Škoda. Její postava mi opravdu knihu dost zkazila.

EvaSupovic
23.12.2015

Nakonec hodnotím tuto sérii celkem pozitivně. Opravdu se to četlo samo, akorát skoro stejný scénář :-*