Turbulence touhy

Turbulence touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272236/bmid_turbulence-touhy-NbS-272236.jpg 4 208 25

Vášeň ve znamení módy série

Emmy Clarková ušla dlouhou cestu. Z nevinné dívky se stala zkušená žena, která si umí s problémy poradit. Když se ovšem ukáže, že její nenáviděná šéfka Fiona je těhotná a že otcem by mohl být Emmyin přítel Ben, je toho i na ni příliš a Emmy se musí rozhodnout, zda o jejich vztah bude bojovat, nebo jestli sexy modela Bena opustí.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

Craving Him , 2014

dana_vrana
17.02.2024 2 z 5

(SPOILER) Pokračování příběhu šedé myšky a pana božského supermodela s temnou minulostí. Aneb mrcha ostrouhala a svatební zvony zní.

Njangu
29.09.2021 3 z 5

První díl byl vcelku pěkný, ale tohle už se tolik nepovedlo. Emmi nevěděla co chce a chovala se jako ublížená chudinka a vlastně jsem ani nepochopila proč. OK, byl to erotický román, ale tohle bylo trochu moc přitažené za vlasy. Hlavní hrdinka byla fňukna a to moc nemusím. Mám radši sebevědomé ženské, které ví co chtějí. Tahle se nechala jen přemlouvat.

No tak snad třetí díl bude lepší.

Kristy.Seb
24.04.2021 3 z 5

Druhý díl byl rozhodně lepší než první. Konečně se Emmy vzchopila.

Myška43
20.02.2021 4 z 5

,,Brala mě takového, jaký jsem-s ní jsem nebyl ten chlap z časopisů a billboardů. Byl jsem to jenom já. Navzdory všem svým nedostatkům, navzdory tomu, že jsem to několikrát podělal, byla tady. Vedle mě. Potom, co jsem ji málem zrtatil, jsem dostal druhou šanci a udělám všechno, co bude v mých silách, abych to dal zase do pořádku."

Měla jsem z pokračování obavy, že to bude jen zbytečné protahování příběhu, ale jsem mile překvapená. Kupodivu jsem se nemohla od čtení odtrhnout, dokud nebyl konec.

,,Nebyla ten typ holky, se kterou byste randili jen tak pro zábavu. Byla to holka navždycky. Ale problém byl, že já nebyl kluk napořád."

Moc se mi líbilo, že tento díl byl vyprávěn z obou pohledů, což mi umožnilo Bena poznat více do hloubky. V prvním dilu neměl tolik prostoru. Dokonce zápletka s Fionou (proradnou mrchou!) nebyla ke konci tak předvídatelná. Emmy byla někdy na pěst, ale snažila jsem se ji pochopit. Dokonce i v popisu erotických scén se autorka zlepšila, už byla více kreativní. Takže za mě ano, celkově jsem spokojená. Plný počet nedávám jen proto, že si myslím, že by opravdu stačil jen jeden díl.

,,Než ses objevila, ani jsem nevěděl, že mi chybí jedna část. Stala ses součástí mého života a zaujala jsi místo v mým srdci, které bylo předtím prázdný. Obohatilas můj život, naplnila ho a já už nechci strávit jedinej den, aniž bych tě měl po boku. Miluju tě celým svým srdcem."

A erotické pohádky je konec.

pollyn
28.09.2020

Bože můj jak já se bála, že to druhým dílem neskončí. Emmy byla strašná fňukna ????

jinbr
27.04.2020 4 z 5

Vůbec si neumím představit, jak vypadá zákulisí modelingu teď. Věřím, že se již v mnohém změnilo, ale myslím, že tam pořád zůstává hodně kontroverzního. A písek v plavkách? Jo, to si umím představit...

Ivanka83
26.04.2020 3 z 5

Začátek se strašně vlekl, až jsem zvažovala, že to nedočtu. Taky mi vadil Benův slovník. Slovo kurva tam bylo zbytečně často. Fiona to je slušná mrcha. K Em nevím co napsat. Nijak mi nevadila ale ani ničím nezaujala.
Nejvíc se mi líbil konec, respektive ochutnávka dalšího dílu, který bude asi o Ellie. Tu si ráda přečtu.

zuzka5372
24.04.2020 3 z 5

Lepší než první díl, druhá polovina knihy měla konečně nějaký děj.

Pajina324
27.02.2020 4 z 5

Pokračování Elegantního hříchu, nezklamalo. Čtení stejně příjemné jako u prvního dílu

happy19
06.01.2020 4 z 5

...takže se uklidníme..sex,vše řešíme sexem..Em ty jsi pruderní?..to asi ta změna vzduchu:-P
Hopsa,hejsa do Brandejsa :-D...
dám si mini pauzu a skočím na... B-2:-D

malazluta
13.06.2019 4 z 5

Zakončení příběhu Emily a Bena... mrcha ostrouhala a hlavní hrdinové žili šťastně až do smrti:-)

Tanya007
10.06.2018 5 z 5

Pěkně napsaný druhý díl! Naprostá spokojenost!

ves.lucie
11.04.2018 5 z 5

Cim zacit ... kniha se mi cetla moc hezky, i kdyz delsi casovy usek nez obvykle, ale ne kvuli nudnosti knihy .. pribeh Bena a Emmy se mi moc libil a i to, ze si o ni dokazal bojovat ... Uuuffffd k Fione bych napsala spousty sprostych vyrazu a jeji vety zacinajici "ahoj lasko" tak z toho uz by jeden fakt zvracel :-) pobavila jsem a jsem rada, ze jsem precetla :-)

Hospodyňka
10.04.2018 1 z 5

Ke kávě to není, možná snad k palačinkám s nutellou, ale pozor na přejedení...té knihy.

jani.ruzicko
17.02.2018 4 z 5

I druhý díl mě bavil. Příběh se četl rychle a příjemně. Fiona mě fakt štvala a možná jsem čekala ještě nějakou dohru, která teda nepřišla =) Těším se na příběh Braye ;o)

Makulka1992
15.03.2017 3 z 5

Jak naznačuje už název tak tady už se rozjíždíme ;) Fioně bych jako svojí šefový otevřela okno v tý obrovský budově dala pod něj stoličku a řekla jí skoč Ben tě dole chytí a pak žádný komplikace,žádnej stres :D .... Řekla bych že Ben věděl co chce jen si nechával otevřený zadní vrátka.... Typickej chlap :D

Kiwicatko
13.03.2017 4 z 5

Ta Fiona je ale c..ka, bych ji nejradsi necim majzla po skebli. Ale musim uznat, ze dokazala zasadit brouka do hlavy a to jakoze dokonale. A Ben? To je takove nase nespave zlaticko :-)
Sem zvedava, co prinese treti dil :-)

kik68
03.09.2016 4 z 5

Ale jo i druhý díl byl dobrý. Lehké, čtivé, sexy a romantické. Ti kdo mají radši romantiku než sex by tuhle sérii číst neměli, ale mě to nevadí. Konec typický pro ně dva :-).
Benův pohled už není tak zábavný jako v prvním díle, ale pořád je lepší než Emmin. Těším se na Braydona a Ellie, doufám že mi autorka nezkazí představu o Braydonovi.

alzbeta4340
26.06.2016 3 z 5

Přečteno za večer, pokračování série ve stejném duchu. Přišlo mi, že by se tyto dva díly daly spojit v jeden.

Ditules
29.03.2016 3 z 5

Příběh pokračuje ve stejném tempu. Zakončení se dalo očekávat. Jen mě mrzí ta Fiona...

sex láska erotika USA (Spojené státy americké) móda

Kendall Ryan