Turbulence touhy

Emmy Clarková ušla dlouhou cestu. Z nevinné dívky se stala zkušená žena, která si umí s problémy poradit. Když se ovšem ukáže, že její nenáviděná šéfka Fiona je těhotná a že otcem by mohl být Emmyin přítel Ben, je toho i na ni příliš a Emmy se musí rozhodnout, zda o jejich vztah bude bojovat, nebo jestli sexy modela Bena opustí.

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272236/turbulence-touhy-NbS-272236.jpg 3.9169

Vášeň ve znamení módy 2.

Vydáno, Cosmopolis

Craving Him, 2014

Kniha Turbulence touhy

Myška43

,,Brala mě takového, jaký jsem-s ní jsem nebyl ten chlap z časopisů a billboardů. Byl jsem to jenom já. Navzdory všem svým nedostatkům, navzdory tomu, že jsem to několikrát podělal, byla tady. Vedle mě. Potom, co jsem ji málem zrtatil, jsem dostal druhou šanci a udělám všechno, co bude v mých silách, abych to dal zase do pořádku."

Měla jsem z pokračování obavy, že to bude jen zbytečné protahování příběhu, ale jsem mile překvapená. Kupodivu jsem se nemohla od čtení odtrhnout, dokud nebyl konec.

,,Nebyla ten typ holky, se kterou byste randili jen tak pro zábavu. Byla to holka navždycky. Ale problém byl, že já nebyl kluk napořád."

Moc se mi líbilo, že tento díl byl vyprávěn z obou pohledů, což mi umožnilo Bena poznat více do hloubky. V prvním dilu neměl tolik prostoru. Dokonce zápletka s Fionou (proradnou mrchou!) nebyla ke konci tak předvídatelná. Emmy byla někdy na pěst, ale snažila jsem se ji pochopit. Dokonce i v popisu erotických scén se autorka zlepšila, už byla více kreativní. Takže za mě ano, celkově jsem spokojená. Plný počet nedávám jen proto, že si myslím, že by opravdu stačil jen jeden díl.

,,Než ses objevila, ani jsem nevěděl, že mi chybí jedna část. Stala ses součástí mého života a zaujala jsi místo v mým srdci, které bylo předtím prázdný. Obohatilas můj život, naplnila ho a já už nechci strávit jedinej den, aniž bych tě měl po boku. Miluju tě celým svým srdcem."

A erotické pohádky je konec.

pollyn
28.09.2020

Bože můj jak já se bála, že to druhým dílem neskončí. Emmy byla strašná fňukna ????

jinbr
27.04.2020

Vůbec si neumím představit, jak vypadá zákulisí modelingu teď. Věřím, že se již v mnohém změnilo, ale myslím, že tam pořád zůstává hodně kontroverzního. A písek v plavkách? Jo, to si umím představit...

Ivanka83
26.04.2020

Začátek se strašně vlekl, až jsem zvažovala, že to nedočtu. Taky mi vadil Benův slovník. Slovo kurva tam bylo zbytečně často. Fiona to je slušná mrcha. K Em nevím co napsat. Nijak mi nevadila ale ani ničím nezaujala.
Nejvíc se mi líbil konec, respektive ochutnávka dalšího dílu, který bude asi o Ellie. Tu si ráda přečtu.

zuzka5372
24.04.2020

Lepší než první díl, druhá polovina knihy měla konečně nějaký děj.

Pajina324
27.02.2020

Pokračování Elegantního hříchu, nezklamalo. Čtení stejně příjemné jako u prvního dílu

happy19
06.01.2020

...takže se uklidníme..sex,vše řešíme sexem..Em ty jsi pruderní?..to asi ta změna vzduchu:-P
Hopsa,hejsa do Brandejsa :-D...
dám si mini pauzu a skočím na... B-2:-D

malazluta
13.06.2019

Zakončení příběhu Emily a Bena... mrcha ostrouhala a hlavní hrdinové žili šťastně až do smrti:-)