Falešný vévoda

Falešný vévoda https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76036/falesny-vevoda-76036.jpg 4 86 8

Sestry z Willow Pond série

Milostný román z prostředí anglické aristokracie. Když Richarda O´Neilla požádá jeho nemocný nevlastní bratr, vévoda z Thanetu, aby chránil jeho šestiletého dědice před chamtivým nepřítelem, Richard souhlasí. Musí se za vévodu vydávat, což však není tak snadné, jak si představoval. A už vůbec by ho nenapadlo, že ho bude přitahovat chlapcova zvídavá guvernantka Meriel Shelbyová. Podlehne svůdná dívka muži, který nemá zrovna nejlepší pověst?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Oldag

The Duke in Disguise , 2006

rampapa
24.11.2022 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená mám moc ráda knížky od této autorky. Richarda jsem si hnedka zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

Jessybelle
09.08.2020 4 z 5

Oddechovka, nenáročná, dobře se čte, příběh pěkný, trocha milostných pletek...

Kiwicatko
21.05.2017 3 z 5

Nektere casti pribehu bych vice rozvedla, nektere naopak trochu utlumila. Ale jinak se to cetlo dobre a byl to prijemne straveny cas.

DUNIKO
04.01.2017 5 z 5

Vydařená.

moudivlacek
03.09.2015 4 z 5

Děj docela ujde, je vše jasné hned od začátku, na pár místech se člověk pobaví, ale není to knížka, kterou bych četla pořád dokola.

PomněnkaPrvní
11.03.2015

Příběh je klasická romance, sympatičtí hlavní hrdinové k sobě nacházejí cestu. Kniha není humorná. Místy je tam romantika, místy erotika, podařily se i dvě napínavé scény. Ale celkově je styl autorky velmi jednoduchý až nudný. Žádný dialog vás nepřinutí k hlubšímu zamyšlení. Z historických romancí řadím toto dílko k těm slabším.

munka
13.01.2014 5 z 5

Pekný príbeh , zaujímavá zápletka. Autorka nesklamala.

malazluta
26.07.2013 4 z 5

Tato kniha mě k této autorce přivedla a to, že jsem začala číst její další díla mluví za vše. Příběh Meriel a Richarda se mi moc líbil.