Lekce svádění

Lekce svádění https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108246/skandalni-synove-lek.jpg 4 106 11

Skandální synové série

Grace Banburyová je šokovaná, když se dozví, že ji její matka použila jako hlavní cenu v karetní hře. Grace má jiné plány a potřebuje, aby muž, který ji vyhrál, na ně přistoupil. Daniela Throckmortena, nechvalně proslulého prostopášníka z rodiny se skandální pověstí, nikdy pýřící se panny nezajímaly. Krásná Grace ho však přitahuje. Navrhne mu zajímavou sázku: On se ji pokusí okouzlit a svést, zatímco ona mu musí odolat. Pokud se jí to podaří, vyhraje dost peněz, aby měla zajištěnou budoucnost. Pokud vyhraje on..., bude jeho. Daniel nikdy nepoznal takové pokušení a rozhodně nemá v úmyslu prohrát. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Never Trust a Scoundrel , 2008

moudivlacek
11.01.2022 4 z 5

Nádherná romantika, při které žasnete nad Grace, která si myslí, že dokáže odolat svůdníkovi Danielovi. Ten si zas myslí, jak snadné to bude. Ale.... ani jeden to nebude mít snadné. Zároveň se chtě nechtě u toho všeho poznávají a zjišťují, jaký ten druhý opravdu je a co pro něj znamená. Umanutost Grace, neodolatelnost Daniela a všech okolo je "kořením" příběhu. Do příběhu jsou zahrnuty i hrdinové z jiných sérií autorky a vše tak nějak do sebe zapadá.
Autorku mám moc ráda, a opět se jí povedla kniha jak pro odreagování, tak i pro požitek.

lusitta05
10.01.2022 3 z 5

Tiez mi to pripadá absolútne priemerná romantika,ale čítať sa to dalo.

johana3160
12.02.2021 3 z 5

Nemuzu si pomoct, ale skoro kazdou myslenku z tehle knihy jsem cetla uz nekde jinde. Ale dobra bylo to dobre napsane, a bylo jasne jak to dopadne. Ctive, ale ne uplne poutave. Chci od knihy vic.

petraj30
11.08.2019 3 z 5

Kniha byla pěkná, ale místy zdlouhavá, spisovatelka má i lepší knihy

karamelka57
13.05.2018 5 z 5

milé, pekné, láskyplné.... moja druhá kniha od tejto autorky a znova sa zopakovalo to, čo pri prvej- na mňa rázne useknutý záver. Síce romantický, ale zrazu strihnutý.

DUNIKO
04.01.2017 3 z 5

Ma i lepší.

havrmoni
15.08.2015 5 z 5

Přečetla jsem většinu knih od této autorky a i když ta většina nebyla ,,můj šálek čaje", četla jsem dále a byla jsem odměněna touto hezkou romantikou. Uvidíme co přinesou další díly. ☺

PomněnkaPrvní
24.06.2015

Kniha se mi líbila až tak od poloviny, to mě začala bavit, bylo to zábavné. To Graceino odolávání svodu mohlo být propracovanější a duchaplnější. Ale přesto jsem si čtení užila. Příjemné bylo, že jste se v knížce potkali s Louisou a Simonem, které známe z knihy S vikomtem v ložnici. Závěr byl moc milý a romantický, to už jsem dlouho v romancích pro ženy nečetla.

sisulisa
16.05.2014 4 z 5

Zápletka sa mi páčila,príjemne romantická. Obaja hrdinovia sa pokúšajú vyhrať nad tým druhým. Ale je fakt, že v deji chýbala logika ako sa tu už napísalo. Rozprávkovo romantická kniha, nad ktorou sa radšej ani nezamýšľajte.

malazluta
16.09.2013 4 z 5

Průměrná romantická kniha, je pravda, že originalita příběhu nic moc, ale postavy jsou sympatické a příjemně se čte.

modranka
22.05.2012 1 z 5

Text síce napísaný pekne, ale námet absolútne neoriginálny, dej sa nehýbal z miesta, príbehu chvíľami chýbala logika. Tak napríklad, syn zdedí celý majetok, teda je dedičom a vlastníkom, ale jeho matka majetok vloží do kariet a nový majiteľ si ho nechá prepísať. Bez vedomia syna. Zvyšok zápletky radšej nechám bez slov, skúste prečítať a posúdiť. Jedinú hviezdičku som dala za to, že je súčasťou série.

láska romance historické romance

Gayle Callen