Neobyčejný ženich

Neobyčejný ženich https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54814/bmid_neobycejny-zenich-bOU-54814.jpg 4 98 13

Spies and Lovers série

Milostná historická romance. Jane Whittingtonová si vždy představovala, že se provdá za smělého, podnikavého muže, který vede vzrušující život. A tak pro ni bylo zklamáním, když ji otec zaslíbil vyfintěnému hejskovi Williamu Chadwickovi. Při setkání s ním prožívá zpočátku rozporuplné pocity: na jedné straně uznává, že je ohromně přitažlivý a jeho pohled v ní probouzí dosud nepoznanou touhu, na druhé straně si nedovede představit, že by mohla milovat floutka, jehož zajímá jen poslední móda. Hned po zásnubách ji čeká další překvapení: se svým nastávajícím má odjet na odlehlé sídlo v zapadlém koutě Anglie. V přívalu událostí, jež se na ni hrnou, však poznává, že není všechno tak, jak se na první pohled zdálo. Je to pochopitelné, protože William Chadwick je špion pracující pro britskou vládu a byl nucen skrývat svou pravou totožnost. Přestože touží po klidu po boku nevěsty, k níž zahořel vroucí láskou, musí se opět věnovat nebezpečným úkolům spojeným se svou službou. Jak se mu podaří vyrovnat se s nimi, přitom chránit svoji milovanou, a navíc si získat její srdce?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

No Ordinary Groom , 2004

petraj30
petraj30
22.03.2021 4 z 5

Tuto knihu jsem četla kdysi kdysi dávno, byla moc pěkná, ale popravdě více mě zaujal až druhý díl.
Jane byla na můj vkus moc malicherná a byla tak vřelá a přívětivá jako mrazící box. Vůbec nechápu jak muž jako Will mohl něco takové trpět a už vůbec nechápu jak se do ní mohl zamilovat. Ano celou dobu si musel na někoho jiného hrát, a i když jeho hru prohlédla, tak se to nesnažila ani pochopit.
Ale příběh se mi moc líbil. Všechny tři knihy probíhají současně, takže celkového rozuzlení se dočkáme až ve třetím díle. Jsem zvědavá jak to dopadne a moc se na ten poslední díl těším.

Lembac
Lembac
11.03.2021 5 z 5

Jane mi byla sympatická, i když jsem si myslela, že se do zásnub s protivným Williamem uvrtat nedá a spíš od něho uteče. Zato Williamovu chování jsem často vůbec nerozuměla. On si myslí, že když bude vystupovat jako povrchní hejsek, tak se do něho Jane bezmezně zamiluje? Vždyť vidí, jak jí leze na nervy! Vysvětlení, že tím mlžením ve skutečnosti Jane chrání, je dost podivné.
No nic, nakonec všecho - podle předpokladu - dobře dopadne a já se těším na další díly série.

Ludmila02
Ludmila02
29.10.2020 5 z 5

Mě se to velmi líbilo, dobře se to četlo, velká romantika a ve vedlejší roli trocha napětí, příběhová linka se táhne všemi díly, takže kdo chce vědět jak vše skončí, nutno přečíst všechny tři knihy.

vcielka
vcielka
31.05.2020 4 z 5

tak 3.5 az 4 *. Prva kniha od autorky. Prekvapila celkom, ale az tak neohurila. Mala tam niekolko zopar / dost patetickych chvil, ktore vyzadovali prepisat na nieco menej nerealne, co mi nesposobuje skri[anie zubami. Hlavne tie pasaze so Charlottou. Alebo len tie :) Inak pekna knizka vdaka tomu, ze vidno peknu postupnu premenu vnimania hlavnej hrdinky, ako sa plynulo meni jej postoj voci jej snubencovi.

Jessybelle
Jessybelle
27.06.2019 5 z 5

Romantická oddechovka, občas prostě potřebuju vypnout...

HPmagor
HPmagor
23.03.2019 5 z 5

Oddechovka

Kessy1990
Kessy1990
11.01.2018

Kniha se mi líbila. Byla jsem z ní nadšená, četla se velice rychle :) Už se těším na druhý díl

helenkan
helenkan
11.03.2017

Průměrná romantika o špionech.

miruska1
miruska1
12.03.2016 5 z 5

Kniha sa mi velmi pačila. Ak chcete vedieť ako dopadol zradca tak je treba čitať celu seriu. Už sa tešim na ďalšie časti

havrmoni
havrmoni
27.07.2015 4 z 5

Příběh nebyl špatný,ale něco jakoby tam chybělo. Takové to po kterém následuje ,,páni to bylo něco". Hlavní hrdinky u téhle spisovatelky jsou jakoby rozpolcené,pokrokové, vzpírající se tlaku společnosti a jejich pravidlům a zároveň se min.půl knihy chovají jak ukázkové ang.dámy tehdejší doby. Nejsou mi vyloženě nesympatické,ale nadšená z nich taky nejsem. Budu číst dál a uvidíme.

PomněnkaPrvní
PomněnkaPrvní
08.04.2015

To bylo utrpení. Asi se mi ještě nestalo, že bych nedočetla sérii, ale v tomto případě to udělám. Knihu jsem dočetla, byla to však ztráta času. Námět tuctový, autorčino zpracování podprůměrné. Opravdu mě to nebavilo a další její knihy hned tak číst nebudu.

Lena52
Lena52
02.06.2014 5 z 5

Tohle bylo vážně dobré. Bylo to neuvěřitelně čtivé, vtipné, sem tam docela napínavé. Můžu říct, že se mi to fakt hodně líbilo. Už dlouho jsem nečetla vyloženě romatiku (potažmo pohádku, jak uvedl čtenář přede mnou), která by se četla takto sama.
Můžu jenom doporučit :-)

malazluta
malazluta
16.09.2013 4 z 5

Romantická pohádka o špionech, která se velmi dobře čte.

milostné romány romance historické romance

Gayle Callen
americká