Skandál

Skandál https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4796/bmid_skandal-kH1-4796.jpg 4 106 8

His Trilogy série

< 2. díl

Lady Emmeline Prescottová je udivena a pohoršena, když si jí sir Alexander Thorton, nenapravitelný sukničkář, zničehonic začne všímat, a dokonce s ní i flirtuje. Pohledný mladík ji nejen dokáže přivést do rozpaků, ale probudí v ní i nežádoucí touhu. Alex uzavřel s přítelem sázku, že vyláká polibek od nevinné panny. Nejprve si však musí poradit s gardedámou dívky, jež má být obětí sázky - její upjatou starší sestrou Emmeline. K Tortonovu úžasu ho však rozumná a vyrovnaná Emmeline okouzlí natolik, že zatouží spíše po jejích plných rtech. Na ty však může zapomenout, pokud chce pokračovat ve svém dosavadním svobodném způsobu života. Aby Emmeline získal, musel by se oddat zrádné touze svého srdce po opravdové a vášnivé lásce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

His scandal , 2002

rampapa
09.08.2022 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Krásný příběh moc si mi líbil. Už se nemůžu dočkat až si přečtu knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

petraj30
22.02.2021 2 z 5

Bohužel půjdu proti proudu. Strašně mě to zklamalo. Musela jsem se do čtení strašně nutit a ještě jsem hodně přeskakovala. Vlastně vůbec nechápu, proč má kniha tak vysoké hodnocení
Ne, ne, ne a ne, vždyť tam vůbec o nic nešlo, nebyla tam žádná zápletka, prostě nic, co by tu nudu trochu oživilo.
Alexe bych si nevybrala, ani kdyby to byl poslední mužský na světě a Em si taky celou dobu jen na něco hrála a nežila svůj vlastní život, ale život druhých.
První díl se mi líbil mnohem víc, tam se alespoň něco dělo, ale tohle bylo pro mě jen další utrpení

Ála1968
11.04.2020 4 z 5

Bylo to vtipné,krásné,super.Mám ráda romance tohoto typu.Bavila jsem se.

DUNIKO
04.01.2017 5 z 5

Dost vydařená.

moudivlacek
24.05.2016 4 z 5

Tento díl se mi líbil víc jak první, byl vtipnější, děj měl rychlejší spád a na konci překvapení s dobrým koncem. Určitě se k této knize ráda vrátím. Dokazování vůli mladé dívky a mladého muže v slovních soubojích je zde přímo ukázkové.

PomněnkaPrvní
20.03.2015

Velká slátanina plná nesmyslných zápletek. A Alex rozhodně není typ hrdiny, po kterém bychom my ženy vzdychaly. Pohledný ano, svůdce také, jenže k tomu ublížený uplakánek a zhýčkaný lenoch. Ani nemůže jet na své panství pro své peníze. Je to moc daleko a tu dlouhou cestu se mu absolvovat nechce. Raději poprosí přítele, aby mu tam zajel. Mezitím si zajde na zápas psů s medvědem - sice tento druh zábavy příliš rád nemá, ale co jinému mu chudáčkovi zbývá, když je téměř bez peněz a nějak se zabavit musí? Jediný světlý moment v knize byl, když Alex žárlil na Maxe, kterého učil, jak jednat se ženou. To jsem se i zasmála. Jednou.

gabca007
18.12.2013 4 z 5

Mně se kniha líbila, sbližování obou hrdinů zde bylo moc pěkně popsáno. A i když je předem jasné jak vše dopadne, nevadí.
Na zimní večer....jako dělaná. A že je příběh neoriginální? Ono taky co mají autorky pořád vymýšlet .....láska, nenávist, dobývání..
pro mne je hlavní, aby se kniha dobře četla a nenudila. A tahle rozhodně k těm horším nepatří.

malazluta
16.09.2013 4 z 5

Klasický příběh o tom, jak se hlavní hrdinové snaží odolat vzájemné přitažlivosti, i když je předem jasné, že jde o předem prohranou bitvu. Jde o pokračování knihy "Jeho vyvolená", která se mi líbila o něco víc. K průměrnému hodnocení výrazně přispěla neoriginalita příběhu.