Pod kůží

Pod kůží https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274478/mid_pod-kuzi-Zcl-274478.jpg 4 134 16

Stark International série

< 3. díl

V závěrečném dílu série s názvem Pod kůží prožívá Sylvia drama: opravdu Jackson zavraždil muže, jenž byl klíčem k temné minulosti, která je oba nečekaně spojila? Jackson Steele byl jediným světlem mého světa. Charismatický, odvážný a sebevědomý muž, který věděl, co chce i jak to dostat – nic mu nesmělo stát v cestě. Přitahoval mě jako magnet, dokonale mě ovládal, a jeho polibky byly v té spoušti kolem podezření z vraždy mým jediným únikem před realitou. Oba jsme skrývali chmurná tajemství, a ta nás mohla odervat jednoho od druhého. I když jsme se snažili na svou minulost zapomenout, stále se kolem nás pohybovali lidé, kteří nám ji nedovolili pohřbít. Čím víc se nebezpečí blížilo, tím žhavějším plamenem hořela naše láska. Extáze nás oba pohlcovala a konejšila zároveň. Netušila jsem, co nás čeká, ale věděla jsem, že Jackson se nevzdá bez boje. Udělala bych cokoliv, abych mu pomohla. Odejít by mě nepřimělo ani nejhlubší zoufalství. Překoná však síla Sylviiny lásky i smrt?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Under My Skin , 2015

petraj30
petraj30
10.04.2023 2 z 5

Sláva, konečně dočteno, ale myslím, že třetí kniha nebyla potřeba. Celou dobu se nic nedělo, jen sex a neopodstatněné obavy. Jejich konverzaci mi hlava nebrala. A co se týče vraždy myslím, že každý už od druhého dílu tušil, kdo asi bude vrahem.
Tohle byl nejhorší díl. Myslím, že kdyby se to proškrtalo, byl by výsledek podstatně lepší.
Jednou to stačilo.

LilluLong
LilluLong
26.05.2021 5 z 5

Séria z ktorej som si zapametovala jedinú vec , urcite si ju prečítam este raz, len sa čudujem, ze mi stačilo precitatcca 50 kníh aby som premýšľala o com to bolo, ale nakoľko si verím , viem ze ked dam ohodnotenie maximálne 5* na celu sériu tak je to v pohode a viem ju len doporučiť :)

kacenka6144
kacenka6144
19.08.2020 4 z 5

Jo, musím souhlasit s komentářem, že Sylvia byla občas trochu hysterická blbka a ano, silnou ženu si taky představuju trošku jinak, ale nakonec to vlastně docela šlo. Proč čteme tyhle knížky? Protože se chceme samotné aspoň trošku zasnít a nechat se unést. Problémů si člověk užije v běžném životě dost a dost. A nevím proč, ale ani služební limuzínu a tryskáč nemám taky běžně k dispozici. :-)

georginaa
georginaa
01.04.2020 5 z 5

Dočtena celá série a mě to bavilo. Mám ráda knihy, které se čtou jedním dechem. Přijdete na jiné myšlenky a nemusíte se nijak zvlášť zamýšlet co tím autor chtěl říct. Což se u některých děl stává. Pokud chcete pohodu a nic neřešit, jen se pobavit, tato série je k tomu přesně určená.

Tesset
Tesset
27.12.2019 odpad!

Tohle už se fakt nedalo. Předchozí díly se aspoň rychle četly, když už nic jiného, ale tyhle žvásty byly moc. Sylvia měla být silná, jak několikrát bylo řečeno, ale hroutila se sotva fouknul větřík. Ty jejich krize, které přešly po jednom dni atd. No hrůza hrůz.

Nikyna8
Nikyna8
07.11.2019 5 z 5

Nádherné zakončení série. Všechny tři knihy byli úžasné.

havrmoni
havrmoni
24.08.2019 1 z 5

Klesající úroveň i líbivost . Tolik jsem přeskakovala, že jsem jí přečetla v rekordním čase. Sylvie opět zralá na ránu, od začátku měla všechmy indicie, aby odhalila sabotáž a sabotéra. No být to chlap, tak bych řekla kam se jí odkrvil mozek, ale takhle?? A vrah?? To by uhodl snad i ten co četl jen tento díl. Když to shrnu, první díl ušel a kdyby do něj strčila všechno podstatný z obou zbývajících mohlo to být celkem dobré čtení.

Paluska
Paluska
12.05.2019 1 z 5

Tak tento díl byl nejhorší ze všech erotických románů, které jsem měla možnost číst...

ves.lucie
ves.lucie
28.07.2018 5 z 5

Jsem rada, ze jsem se k cele teto serii konecne dostala a docetla ji ... ale v tom dobrem slova smyslu a take, ze jsem se nenechala odradit nekterymi komentari ... Ano, bylo tam hodne sexu ... Ano, Sylvie byla nekdy na pěsťovku, ale kdo neni, že :-) a prirovnani Jacksona Steela k Muzi z oceli bylo velmi vtipne.

Byl to hezky pribeh, ktery je provazan postavami z predchozi serie a vsechno do sebe zapadlo presne tak jak melo :-)

Takze pokud nekoho pobuřuje divoke řádění a divočení hlavních postav .. tak to proste nectete a je to ... :-)

veveronka
veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Doubravka1975
Doubravka1975
26.01.2018 1 z 5

Moc mě to nebavilo, úplně přesně řečeno dva komentáře pode mnou, tak ať to nevypadá, že opisuji. Předešlé díly série určitě číst nebudu.

Kiwicatko
Kiwicatko
31.07.2017 2 z 5

Tak opetovne cteni si rozhodne necham ujit.
To proste nebylo nic, co by me bavilo....

avalonek
avalonek
13.03.2017 1 z 5

Zbytečné kecání okolo, zbytečně moc sexu..Že mám ráda erotické romány,ale tohle bylo fakt moc i na mě.Uz od začátku sem věděla,kdo dělá problémy a Sylvia mi přišla dosti hloupá.Ke knize už se nikdy nevrátím.

kacaaba
kacaaba
17.07.2016 5 z 5

Jak jsem se podle komentářů bála, tak se mi série moc líbila. Přečetla jsem jí jedním dechem. Občas tam bylo možná zbytečně dost ,zásunů' ale příběh se mi líbil.

cukrovka
cukrovka
21.05.2016 3 z 5

Ani poslední díl trilogie mne nenadchnul. Neustálá Sylviina nerozhodnost a strach z budoucnosti mne nudil.

janesy
janesy
28.03.2016 3 z 5

Tak jak jsem se na tenhle poslední díl těšila, tak jsem byla částečně zklamaná. Autorka zbytečně popisovala ze široka psychiku Sylvie, její neustálé pochybnosti a obavy..prostě mne to docela "vytáčelo" a často jsem tyto pasáže přeskakovala.
Naopak se mi líbil pohled Jacksona. Ale pasáží, jak on prožíval potíže, které pronásledovaly oba, bylo poskrovnu. A pak mne docela rozladil slovník autorky, myslím, že erotické situace se dají popsat zajímavěji, než sprostými výrazy, ale je to jen můj názor. Také to může být překladem. V každém případě předcházející díly mne zaujaly mnohem víc.

Julie Kenner
americká, 1965