Neslušná sázka

Neslušná sázka https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142769/neslusna-sazka-142769.jpg 4 125 37

Lord Harry Traemore chce život prožít hýřením a radovánkami. Když je však princem regentem označen za jednoho z „nemožných starých mládenců“ a zatažen do nemravné sázky, bude muset napnout všechny síly, aby si svobodu uchránil. Pravidla jsou skandálně jednoduchá: ten mládenec, jehož milenka bude označena „nejrozkošnější společnicí“, může zůstat navěky svobodný. Jen stěží uvěřitelná shoda okolností mu do cesty přivede lady Molly Fairbanksovou. Molly je sice nesmírně přitažlivá, ale s Harrym mají už od dětství více než rozporuplný vztah. A navíc – Molly rozhodně nemá náladu na hry... První kniha ze série „Nemožných starých mládenců“ americké autorky Kieran Kramerové. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

When Harry Met Molly , 2012

MAU256
03.07.2021 5 z 5

Jen náhodně jsem vybrala tuto knížku a jsem ráda, že jsem tak učinila. Je to knížka, která se čte jedním dechem, Molly je velice odvážná a Harry? Kde by byl, kdyby se po těch letech nesetkal zase s Molly?

"Tady. Její úsměv mu vyrazil dech. Teď. Přikývla, ještě než jí tu otázku stačil položit. A navždy."

Knížku mohu jen doporučit. Je to krásné, odpočinkové čtení.

rampapa
23.08.2019 5 z 5

Nádherný příběh o lásce a princi regentovi. Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI.

Ála1968
06.08.2019 3 z 5

Byla to má první kniha od této autorky.Začátek byl moc hezký,hlavně vtipná básnička,ale potom dále už to byla trošku nuda.Příběh byl hodně jednoduchý a předvídatelný.

martina.culik
01.01.2019 5 z 5

Jednou za čas si ráda přečtu knihu s historického prostředí a tahle mě opravdu bavila. Doporučuji, pokud hledáte něco pro oddych, protože u téhle knihy není třeba nijak výrazně přemýšlet a stačí si jen vychutnat jednoduchý ale dobře napsaný příběh.

Kiwicatko
08.08.2018 4 z 5

Me se to libilo a celkem sem se bavila :-) cekala jsem na konci trosku vetsi zvrat, ale i tak jsem moc spokojena.

havrmoni
02.01.2018 3 z 5

Jak už tady někdo psal, roztomilá blbina,ano nenáročná oddechová romantická pohádka. Něco bylo úsměvné,ale abych se smála to ne. Spíš jsem si někdy říkala ,, to jako fakt?" Pravda,ale je,že jsem nepřeskakovala,takže číst se to dalo.

Evaho73
28.07.2017 2 z 5

Bez komentára....

Petra-Janů
21.07.2017 5 z 5

Tak za mě paráda,knížku jsem přečetla rychle.Byla úsměvná a napínavá do konce.

Doubravka1975
29.05.2017 4 z 5

Pěkné, zajímavé, oddychové čtení.

Pedruska01
25.02.2017 5 z 5

Kniha se četla rychle a fakt úplně sama. Nenašla jsem nudné místo, každý konec stránky, konec kapitoly člověka nutí číst dál. Ve své kategorii, příběh byl milý a hezký - romantika hadr, proto plný počet hvězd. :D Sice v komentařích pode mnou jsou zmíňky, že se čtenářky nasmály. Nezažila jsem, že by mě čtení přivedlo k záchvatu smíchu, ale úsměvné situace tam tedy jsou. Neměla jsem ani páru, jak to dopadne, i když, kdybych se pořádně zamyslela, tak je jasné, že musí dobře. (Ale v jednu chvíli to tak rozhodně nevypadalo.) Ale já nechtěla, byla jsem zvědavá a každou větou jsem to napětí z konce rozmotávala radši. Bylo to tak určitě lepší - lepší požitek ze čtení. Molly s Harrym si nelze neoblíbit. :)

mynamail
15.11.2016 4 z 5

Taková blbost! A taková sranda! Fakt se mi to líbilo, i když jsem se bála, že zasazení příběhu do "historie" mi nebude sedět. Ale doba, ve které se vše odehrává, je zcela irelevantní a podle mě by bylo zajímavé uzavřít podobnou sázku v současnosti.... A já bych pak chtěla být muška jenom zlatá a vše pozorovat :-D

ariel platto
06.08.2016 4 z 5

Chtěla jsem dát 3 hvězdičky, ale protože na začátku knihy, po přečtení situace kolem odrecitované básně, jsem se nahlas smála, musím jednu hvězdičku přidat :)

Karolína18
26.03.2016 3 z 5

Ačkoli jsem se u knihy často smála, protože Molly a její nápady někdy stály vážně za to, nemohu dát vyšší hodnocení. Příběh vlastně nebyl ničím výjimečným, spíš taková lehká oddechovka. Styl psaní mi vyhovoval a lehce se četla, čemuž pravděpodobně napomohla bezprostřednost užívaného jazyka. Autorka se též vyhnula krkolomnému vyjadřování, jímž se spoustu spisovatelek snaží navodit atmosféru dávných časů, což je v tomto druhu literatury přínosem pouze, pokud to autor opravdu umí. Rozhodně však knihu řadím k těm lepším v tomto žánru.

Shanib
06.03.2016 3 z 5

Přemýšlela jsem nad 4 hvězdičkami, ale nakonec jsem přeci jen dala tři. První třetina knihy byla super. Hodně jsem se nasmála a líbilo se mi kočkování hlavních hrdinů. Pak ta vzájemná nevraživost ale až příliš rychle vyprchala, přitom si s tím šlo pohrát o trochu víc. A konec byl pojatý poněkud zbrkle.

Izzy87
02.03.2016 5 z 5

Moc hezká kniha. Doporučuji :-)

liletka_a
26.07.2015 3 z 5

Kniha byla zajímavá a určitě i zabávná chvílema, ale nebude to kniha ke které bych se někdy vracela.. Nevím čím to je, jestli už nejsem zahlcená knihami plné romantiky a todle už mi ke spokojenosti nestačí..:D asi to bude hlavními hrdniny, prostě jsem jim tu jejich "lásku" nevěřila a jak už to tak bývá, potom je celá kniha jen o přelouskání..;)

PomněnkaPrvní
06.07.2015

Byla to naprosto nereálná blbina. Ale tak vtipná! Neuvěřitelně jsem se u čtení bavila. Knížku, u které se opakovaně směju nahlas, nemohu hodnotit jinak, než kladně. I zpětně mi zlepší náladu, když si vzpomenu na dvě milenky "přes palubu" nebo "jak se daří Vaší matce" v líbací skříni :))

jaja1989
02.07.2015 5 z 5

Osvěžující příběh, který mě zaujal hned od začátku, což se nestává:))))
Žrala jsem ho od začátku až do konce.

LilianaFalcon
08.06.2015 3 z 5

Roztomilé naivní romantické erotické... prostě přesně takové, jak každý čeká.

SindyEM
07.02.2015 4 z 5

Krásna nenáročná historická romanca. Jedna z mála, pri ktorej som prežívala príbeh hlavných hrdinov intenzívnejšie, preto knihu radím k lepším svojho žánru. Páčil sa mi nápad s hrou, aj akým spôsobom sa postavy vyvíjali, hoci záver príbehu pôsobil mierne prehnane a urýchlene. Ku knihe sa rada po čase opäť vrátim.

Kieran Kramer
americká