KerrKnock KerrKnock komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Má ještě cenu psát nějaký komentář, abych případně přesvědčila vás všechny, kteří nad touto knihou váháte, nebo jste přesvědčeni z těch předchozích osmiset komentářů, že ta kniha je prostě BOŽÍ? Chtěla bych vymazat svojí paměť jen proto, abych si jí mohla přečíst znovu! Jsem naprosto okouzlená touto knižní sérií a opravdu mě mrzí, že už mám všechny přečtené a při otevření knihy už to není ten "wow" pocit, který to byl dřív.
S Americou asi nebudete pokaždé souhlasit, občas je na pár facek, občas hrozně nerozhodná, ale máte tam dalších 29 dívek a taky spoustu dalších postav na to, abyste si tam našli tu svojí "nej". Doporučuji všem!
Každopádně mají nádherný obal, v knihovně ta série vypadá opravdu luxusně :)

09.08.2018 5 z 5

Lola a kluk od vedle Lola a kluk od vedle Stephanie Perkins

Jejej, jak já miluju knihy této autorky! Nejlíp se čtou u moře na dovolený nebo o Vánocích, protože se snadno dostanete do té romantické nálady, která v těchto knihách je. Rozhodně doporučuji všem, kteří si chtějí přečíst romantickou knížku, která vás chytí za srdce ♥

09.08.2018 5 z 5

Rozhodně čtenářský zážitek, který byste si neměli nechat ujít. Už jen pro ty zajímavé fotografie a krásný vzhled knihy (i když se říká "nesuď podle obalu", já vím:) ) Každopádně jen musím podotknout, že mi trvalo se do knihy začíst. Začátek mi přišel až příliš zdlouhavý a chtělo se mi pořád něco přeskakovat, ale jakmile se dostanete k jádru věci, knížka vás nepustí.

09.08.2018 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Naprosto úžasná knížka, doporučuji! Totálně jsem se do ní zamilovala, je čtivá, skvěle se čte.

13.03.2015 5 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Neskutečně úžasná a čtivá knížka! Byla to první, kterou jsem si od spisovatelky přečetla a zároveň určitě ne poslední. Ze začátku mě sice moc nechytla, ale pak jsem se do ní začetla a tři dny jsem se od ní nemohla odtrhnout, četla jsem si jí pod lavicí i při jídle, no pořád. Určitě doporučuji, příběh měl spád a opravdu konec mě překvapil, doporučuji!

13.01.2015 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Já tuto knížku naprosto zbožňuju! Přečetla jsem jí za dva dny a kdybych mezitím nemusela spát/jíst/do školy, přečetla bych to naráz. Naprosto mě naprosto pohltil, Čtyřka se mi už od začátku líbil a knížka taktéž. Je napsaná poutavě, nešlo se od ní odtrhnout. Opravdu doporučuji, některé pasáže jsem četla snad stokrát :)

13.12.2014 5 z 5

Vstříc temnotě Vstříc temnotě Lisa McMann

Naprosto úžasná kniha, z celé úžasné série. Přečetla jsem jí za jedno odpoledne, opravdu "jedním dechem". Neustále mě překvapovaly zvraty a situace v knize, opravdu můžu jenom doporučit.

16.08.2014 5 z 5

Rytířovo kopí Rytířovo kopí Martina Drijverová

Knížka mě vůbec neupoutala, nepřišla mi ničím výjimečná.

01.08.2014 odpad!

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Musím přiznat, že kniha mě nijak nezaujala. Nutila jsem se jí číst jen proto, že ostatní tvrdili, jak je kniha úžasná. Stále jsem doufala a čekala, že budu to samé moci říct i já, avšak nedočkala jsem se. Knihu jsem ani nedočetla, nebavila mě, ale námět je to pěkný.

31.07.2014 2 z 5

Zápas o osud lidstva Zápas o osud lidstva Christy Raedeke

Knihu jsem četla před rokem a pamatuji si, jak jsem z ní byla unesena. Tohle téma mě hodně zajímalo a knížka byla s informacemi, zároveň ale měla příběh. Moc se mi líbíla, doporučuji!

25.07.2014 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Kniha mi přišla zvláštní už od začátku, nedokázala jsem se začíst a knihu jsem odložila asi 30 stránek před koncem.

25.07.2014 2 z 5

Přes překážky Přes překážky Anna Sellberg

Byla to jedna z prvních knížek o jezdectví/románech kterou jsem vůbec přečetla. Pamatuji si, jak jsem si jí vzala do Chorvatska a přečetla jí za dva dny, byla moc pěkná, spíše pro menší. Má větší písmena a málo stran.

23.07.2014 3 z 5

Srdce a růže Srdce a růže Jitka Komendová

Knížka byla pěkná, četla jsem jí dvakrát, měla jsem jí přečtenou za jedno odpoledne.

A všechno je jinak A všechno je jinak Brigitte Blobel

Kniha se mi líbila, byla pěkně napsaná. Jednoduchá oddychovka od skvělé autorky, čtyři hvězdičky:)

23.07.2014 4 z 5

Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Isabelle Caro

Isabelle byla neskutečně silná osobnost. Knihu jsem si půjčila s tím, že si jí nechám na dovolenou, ale nevydržela jsem to. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a přečetla jsem jí jedním dechem. Nepochopila jsem, co se muselo honit její matce hlavou. Brala si do péče malé dívky a Isabelle nechávala samotnou, čímž projevila nezájem. Pak se odstěhovala a matka se o ní najednou začala strachovat a pečovat o ní jako o malou. Že by si konečně uvědomila skutečnost, že každý vyroste a ona svojí blbostí promarnila dvacet let se svojí dcerou? To, že o anorexii nebylo psáno hned ze začátku mi nevadilo, život téhle dívky byl zajímavý a poutavý. Když jsem knihu zaklapla a libovala si, jak pěkná byla, uvědomila jsem si "sakra, vždyť to je skutečnost" a skoro jsem se až rozbrečela, tak silné pocity jsem po dočtení měla. Doporučuji jí přečíst každé slečně.

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

Přečíst si knihu bylo mé velké přání, ale dlouhou dobu jsem se k tomu nedostala. Když se mi kniha do rukou po dlouhé době konečně dostala, začala jsem jí číst a měla jsem jí přelouskanou za pár dní. Některé scénky ale byly zdlouhavé a celkem se tam vše omýlalo, tím, že se toho moc dělat nedalo to prostě bylo stále to samé. Ke konci už jsem sloupce přeskakovala, celkově ale kniha byla zajímavá a poutavá.

23.07.2014 3 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Kniha nebyla tolik čtivá jako dva předchozí díly, ale s chutí jsem jí přeci jen přečetla. Konec mě trochu zklamal, ale přesto jsem si jí, stejně jako ostatní díly, přečetla znovu. Víc jsem si všimla detailů a zabrala se do série mnohem víc. Hunger games jsou jednou z nejlepších sérii, které jsem četla.

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne, bavila mě od začátku do konce a konec mě naprosto šokoval. Byla opravdu čtivě a poutavě napsána, byly tam zvraty, při kterých jsem ani nedýchala. Myslím, že toto téma bylo zpracováno velmi dobře a budu někde muset sehnat další díly, protože jsem neskutečně zvědavá, jak to dopadne.

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Ze začátku jsem si myslela, že to ani nedočtu. Došla jsem na čtyřicátou stránku, zaklapla jí a zařekla se, že jí číst nebudu. Jenže jsem se na pláži nudila a tak jsem vzala knihu znovu do ruky a musím říct, že jsem za to byla velmi ráda. Knížka mě zaujala, byla to příjemná oddychovka, byla zajímavá, téma opravdu neotřelé. Sice tomu chyběla nějaká větší zápletka, ale příběh byl poutavý a přečetla jsem ho jedním dechem. Určitě si knihu přečtěte, dávám si jí do doporučených, stojí to za to si jí přečíst a těším se na další díly :-)

23.07.2014 5 z 5

Zrození zabijáka Zrození zabijáka Darren Shan (p)

Ságu Darrena Shana jsem přečetla jedním dechem, chodila jsem si do knihovny pro další díly téměř každý den a když jsem se dozvěděla o této knize, která popisovala život mé nejoblíbenější postavy vůbec (nemluvě o skvělém filmovém zpracování v Upírův pomocník) musela jsem jí mít. Dneska už mi krásně leží v poličce a myslím, že se k ní budu ještě vracet. Ačkoliv byl začátek řekla bych až nudný, obsah celé knihy mě pak celkem bavil. Sice jsem čekala něco víc, ale uvidíme, byl to první díl, třeba ty další budou o to lepší:)

19.03.2014 4 z 5