KatkaP. KatkaP. komentáře u knih

Prvně do školy Prvně do školy Kate McMullan

Výborná série, přiběhy jsou napínavé, poutavé a hlavně humorné. Mého 7.5 letého syna úplně uchvátily!!!

12.07.2022 5 z 5

Jeden den Jeden den David Nicholls

Z příběhu jsem byla nadšená, dokud nepřišel ten zlom na konci a ten to všechno zabil:( dočetla jsem to jen, aby se neřeklo,už to bylo břitké a o ničem:(

11.07.2022 3 z 5

Když zpívají cvrčci Když zpívají cvrčci Charles Martin

Hora mezi námi mě dostala, proto jsem šla s chutí i do této a byla jsem strašně zklamaná...táhlé, moc sladké, moc prvoplánové.... mohl by to být skvělý dojemný příběh, ale štval mě styl ala červené knihovna,takže se emoce nedostavily:((

25.07.2020 1 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Úžasná kniha,napínavá a romantická, nedala se odložit.

08.07.2020 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Neskutečná slátania. Těžko uvěřitelné, překombinované! Veliké zklamání :(

28.06.2020 odpad!

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Jsem zklamaná. Překombinované, nemožné, přitažené za vlasy :( Příběh byl tak rozvětvený, že postrádal spád a napětí...konec hodně zvláštní a odbytý:(

05.04.2020 1 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Dokonalá, napínavá a velmi překvapivý závěr.Kniha co vás vtáhne do děje.

19.03.2020 5 z 5

Apatykář Apatykář Lucie Hlavinková

Moc příjemná kniha, krásně vykreslené postavy, sympatická hlavní postava Františka.

19.03.2020 5 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Stějně jako první díl série - Maminčin mazánek - super detektivka. Opět psychopatický zvrácený vrah, který nám nechá nahlédnout do své hlavy, ale to konce netušíme, kdo to je.

31.07.2019 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Skvělá detektivka. Neskutečně napínavá. Člověk celou dobu netuší, kdo je vrah. Skvěle vykreslená psychopatická povaha vraha, jeho myšlení a pohled na svět. Sympatický tým vyšetřovatelů. Hned jsem sáhla po 2 dílu - Sběrateli trofejí.

31.07.2019 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Příjemný historický román, plný napětí a vášně. Místy ale docela zdlouhavý.

31.07.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Dávám rozhodně plný počet hvězdiček, skvělá kniha. Výborně rozpracovaná psychologie hl. postavy, napínavý děj, zajímavé rozuzlení.

06.06.2019 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Skvělá detektivka. Sympatická postava Martina Servaze, troška milostného života, ale hlavně spousta napětí a tajemna.

30.05.2019 5 z 5

Sestra Sestra Louise Jensen

Skvělý, napínavý psychothriller. Pěkně propracované postavy, zajímavé rozuzlení. Za mě plný počet hvězdiček

30.05.2019 5 z 5

Mlhy Serengeti Mlhy Serengeti Leylah Attar

Od autorky jsem cetla Papirovou labut a ta me nadchla. Tato kniha me velmi zklamala.. klasicka cervena knihovna, dej o nicem, bohuzel me nicim nezaujala.

22.05.2019 1 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Velmi prumerna detektivka. Vubec mi nevyhovoval styl psani ktery trhal napeti... neco se zaclo dit a najednoz stop a dalsi kapitola a uplne z jineho soudku...Chapu ze autorka chtela skladat pribeh jako puzzle a udelat ho zajimavejsi ale bohuzel, naopak... napeti vzdy opadlo a clovek se zas zacital do dalsi kapitoly :( Konec me sice prekvapil ale nenadchnul... Navic se mi nelibila hlavni postava inspektor Fawley... prislo mi, ze byl v knize pouhym pozorovatelem, ktery se skoro nevyjadruje... s novymi zjistenimi prichazeli vzdy jeho kolegove.

17.05.2019 2 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Naprosto skvela kniha, ve ktere se snoubi napeti, vasen, romantika, laska, erotika,smutek, strach... Ve sve podstate je to velka romantarna ale zaroven skvely psycho thriller. Za me 6 hvezdicek z 6

12.05.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Me se kniha libila moc... zadna krev, odrezane udy, ale zato poradny psycho teror... kniha ma spad, udrzuje ctenare v napeti a nuti premyslet ... konec je opravdu prekvapivy! Byla jsem napjata do posledniho pismene a hned me napadlo jestli autorka nechysta pokracovani knihy ;) protoze si pro to doslova pripravila pudu :)))

28.04.2019 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Skvělá detektivka zasazená do zajímavého prostředí, které je skvěle popisováno a tím podtrhuje tajemno a napínavost děje. od poloviny se kniha nedá odložit :)

24.04.2019 5 z 5

Sama mezi Indiány Sama mezi Indiány Ettore Biocca

skvele tema, ale podle me uplne promarnene stylem jakym je kniha napsana. Mohl to byt dokonaly poutavy roman podle skutecne udalosti ale je to jen oklestene vypraveni zeny, ktera leta zila mezi indiany, tudiz ma velmi jednoduchy zpusob mluvy a vse je jak.jsem jiz psala oklestene od vseho-emoci, napeti, vnitrnich myslenkovych pochodu. skoda. Pribeh me velmi zajimal ale bohuzel jsem nedocetla..nudil me a ztracele jsem se v nem. Podobny namet ma kniha " Divka beze jmena" -skutecny pribeh divky ktera vyrostla v pralese s opicemi. ovsem literarni styl se neda rovnat- tuto knihu jsem zhltla jednim dechem;)

01.04.2019 1 z 5