katka639 Online katka639 komentáře u knih

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Není to úplně žánr, který vyhledávám, proto jsem od knihy moc neočekávala. Myslela jsem, že ji stejně odložím, proto jsem nedala na rady všech, kdo říkali, že je třeba mít u sebe i druhý díl. Oba jsem si půjčila v knihovně ale odjela jsem na chatu pouze prvním dílem. Samozřejmě to byla chyba. Hned, když jsem se vrátila, jsem se pustila do druhého dílu. Naprosto skvělá kniha. Doporučuji.

12.08.2019 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Wow. Miluju tuhle sérii. Je skvělá. Rozhodně doporučuji přečíst.

04.08.2019 5 z 5

Za zrcadlem Za zrcadlem Gena Showalter

Prostě WOW! Bavilo mě to víc než první díl. Pohltilo mě to od první do poslední stránky. V AJ jsem ještě nic nečetla ale tuhle sérii chci dočíst, takže půjdu shánět originály, když zatím není přeloženo. Určitě doporučuji.

14.07.2019 5 z 5

Summer Summer Eden Maguire

POZOR SPOILER!

Kniha nebyla špatná, ale přestává mě bavit, jak každý díl vlastně skončí stejně. Nemyslím tím ani tak vracení v čase. Vrátí se vždy ten, kdo byl u vraždy přítomen - vrah. V případě tohoto dílu Darina (protože u vraždy Summer byla), aby si byli jisti, že vrah je ten, o kom si to myslí. Ale co mě irituje je to, že v každém díle nakonec každý vrah zemře. V prvním díle zemřel Matt spolu s Jonasovým otcem, ve druhém byl zastřen a teď vraha zabil Phoenix elektrickým proudem. Přijde mi, jakoby autorka nevěděla, jak knihy zakončit a tak nakonec i vrahy zabije. Knihy chci přečíst všechny proto, protože mě zajímá, jak to s vraždami bylo ale když se blížím k tomuto konci, už se mi to ani číst nechce, protože je mi jasné, jak to dopadne. Stejně jako vždy!

11.06.2019 3 z 5

Posmrtný život Holly Chaseové Posmrtný život Holly Chaseové Cynthia Hand

Moc pěkná kniha, zajímavý nápad. Doporučuji.

24.03.2019 4 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

Skvělá oddychovka. Zajímavý nápad. Určitě si přečtu i další díly.

25.02.2019 5 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

První kniha, která mě na konci opravdu rozbrečela. Zajímavý nápad. Dobře se mi četla. Doporučuji.

19.01.2019 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Zamilovala jsem se do téhle série. Už se těším na Winter.

19.01.2019 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Nádhera! Úžasné zakončení celé série. Určitě doporučuji přečíst.

10.12.2018 5 z 5

Se psem mě baví svět Se psem mě baví svět Igor Chaun

Úžasná kniha pro milovníky pejsků. Některé příběhy bych z knihy úplně vyškrtla, za to srážím hvězdičku. Jinak nádhera.

03.11.2018 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Skvělé zakončení úžasné série. Čtyři hvězdičky dávám z důvodu, že druhý díl mne bavil o něco víc. I tak jsem ale spokojená. :)

26.08.2018 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Kniha pěkná, čtivá, ale strašně předvídatelná. Ke konci jsem se do čtení nutila. První dvě části skvělý. Proto 4*

07.08.2018 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Začátek série jsem zhltla za několik dní. U tohoto dílu jsem se však zasekla na několik let. Opravdu jsem se jím nemohla prokousat. Začala mne bavit až ke konci, kdy jsem ji dočetla za jedno odpoledne. Proto 3*.

27.05.2018 3 z 5

Díky za vzpomínky Díky za vzpomínky Cecelia Ahern

Kniha mě opravdu pohltila. Od této spisovatelky je to moje již třetí a jsem naprosto spokojena. Zhltla jsem ji doslova za dva dny a to se nejedná o žánr, kterému bych zrovna holdovala. Určitě doporučuji.

09.05.2018 5 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Kniha se moc dobře četla. Příběh je úžasný. Doporučuji.

03.05.2018 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Podle mého názoru skvělé zakončení série. Osobně se mi tento díl líbil ze všech nejvíc. Ode mne zasloužených 5*

22.04.2018 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Stejně jako první díl mne tento naprosto pohltil. Přečetla jsem ho vesměs za několik večerů a nemohla jsem se odtrhnout. Jako milovnice fantasy knih jsem spokojena. Peeta a Katniss jsou moje nejoblíbenější dvojice. Rozhodně doporučuji a dávám knize 5*.

08.04.2018 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Peeta s Katniss jsou moje nejoblíbenější dvojice vůbec. Kniha a myslím, že i celá série se nyní zařadila k mým nejoblíbenějším. Rozhodně doporučuji.

28.03.2018 5 z 5

Marie Terezie: Miluj a panuj Marie Terezie: Miluj a panuj Miroslava Zlatníková

Opravdu se mi líbily oba dva filmy, tak jsem se rozhodla si přečíst i knihu a nezklamala mě. Velice dobře se mi četla. Mrzelo mě, že oproti filmu tam nebylo téměř nic navíc, jako tomu bývá u jiných knížek, ale to je detail.
Za mě určitě 5*. Doporučuji.

16.03.2018 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Miluju film a teď miluju i knihu. Naprosto splnila moje očekávání. Četla se úplně sama. Doporučuji.

06.02.2018 5 z 5