katka.oo katka.oo komentáře u knih

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Tak to byla jízda, super, napínavé až do poslední stránky, příběh teda neuvěřitelný a ten konec … kdy bude další díl ??! :-)

01.09.2019 5 z 5

Jojo kniha není špatná, já jsem se bavila, první díl byl lepší, ale tenhle mohl být i horší takže u mě dobrý :-).

29.08.2019 4 z 5

Jezevčík jako svědek Jezevčík jako svědek Frauke Scheunemann

Ani 4. pokračování příběhů s jezevčíkem Herkulem mě nezklamalo … pěkná kniha, opět milá a vtipná, já jsem se bavila a milovníkům jezevčíků a ostatních 4nohých kamarádů doporučuji :-) :-).

29.08.2019 5 z 5

Květy nad peklem Květy nad peklem Ilaria Tuti

Super kniha, sympatičtí hlavní vyšetřovatelé, krásná příroda italských hor, zajímavý příběh, opravdu velmi povedená detektivka, doporučuji a doufám, že bude pokračování.

22.08.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásná kniha, silný příběh, sice jsem četla i o malinko lepší knihy na toto téma např. Zvuk slunečních hodin od H.Andronikove, ale příbeh ve mě zůstal a ještě chvíli o něm budu přemýšlet ….

06.07.2019 5 z 5

Labyrint záhad Labyrint záhad Arnošt Vašíček

Zajímavá kniha o našem českém tajemnu, to mám ráda. Některé kapitoly lepší, některé jsem jen rychle přeletěla, ale myslím, že každého určitě něco zaujme a když už nic tak aspoň obrázky :-).

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

První jsem četla Sběratele a ten se mi líbil víc, za mě kniha moc ne, postavy mě opravdu nijak moc nezaujaly, nevím, ale oproti jiným detektivkám co jsem četla to prostě nebylo ono.

Podivné počasí v Tokiu Podivné počasí v Tokiu Hiromi Kawakami

Příjemná, milá, zajímavá kniha...jídlo, pití, vztahy, Japonsko... Doporučuji.

Lovci ohně Lovci ohně Mons Kallentoft

Malin ach Malin, mám tě moc ráda, ale ze začátku se mi ty knihy s tebou líbily mnohem víc. Nebylo to špatné, ale ani nejlepší, uvidíme co bude dál. Souhlasím s níže uvedeným komentářem whiolet, Malin sice už nepije, ale zase pořád přemýšlí jaké to bylo, když pila.

Bez dechu Bez dechu Olivia Kiernan

Od knihy jsem očekávala víc, těšila jsem se na ni, ale trochu zklamání, takové nijaké, rozevláté, pořádné vyšetřování nikde, škoda, nicméně jestli bude další kniha tak uvidíme, možná jí dám ještě šanci.

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Opět perfektní Kim a oblíbené téma v poslední době-přistěhovalci, ale tady mi to nevadilo. Ze začátku jsem se nemohla nějak začíst, asi to bylo tím, že se střídaly kapitoly Kim a ostatních, ale pak už to jelo...dobrá kniha.

Malé temné lži Malé temné lži Sharon J. Bolton

Výborná autorka, skvělá kniha, ale dám jen 4*, protože série s Lacey je mnohem lepší.

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Za mě super, tento díl se mi líbil mnohem více než předchozí a jdu na pokračování :-).

14.05.2019 5 z 5

Ďáblův spár Ďáblův spár Lara Dearman

Kniha se mi také líbila, souhlasím s předchozím komentářem mirka71. Pokračování si určitě přečtu.

14.05.2019 4 z 5

Historie včel Historie včel Maja Lunde

Úžasná kniha, chvíli mi doma ležela než jsem se na ni vrhla, ale pak jsem ji přečetla jedním dechem. Krásně napsaná, dobře se četla, poučná … příběhy tří rodin v různých časových obdobích a včely-dokonalá stvoření. Doporučuji všem a pevně doufám, že nedopadneme jak Tao v budoucnosti při našem drancování životního prostředí!

14.05.2019 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Pecka, super kniha, dobře se četla, zajímavé neotřelé téma, hlavní postavy mi sympatické, doufám, že bude pokračování.

25.04.2019 5 z 5

Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 1 Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka 1 Miloslav Švandrlík

Příhody žáků Kopyta a Mňouka jsou jedny z nejoblíbenějších knih mého dětství, moje srdcovka. Četla jsem teda to první vydání z roku 91, které není tak tlusté, ale s chutí se pustím i do dalších jejich dobrodružství :-). Doporučuji malým i velkým čtenářům :-).

21.04.2019 5 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Skvělá kniha, napínavé, čtivé, ten konec mě dostal. S.J.Bolton snad nikdy nezklame. Vřele doporučuji.

15.04.2019 5 z 5

Dívka, která spadla z nebe Dívka, která spadla z nebe Simon Mawer

Na knihu jsem se těšila, ale moc mě neoslovila, není špatná, je dobrá, ale Pražské jaro je za mě rozhodně lepší, asi je to i tím, že je z naší země. Člověk ví a zná a dokáže si vše lépe představit.

13.04.2019 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Opět skvělá kniha s Erikou a jejím týmem. Těším se na další :-).

13.04.2019 4 z 5