Jezevčík jako svědek

Jezevčík jako svědek https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399791/bmid_jezevcik-jako-svedek-Dew-399791.jpg 4 37 13

Z pohledu jezevčíka série

Carolin a Marc se konečně chtějí vzít! Vlastně důvod k radosti, jenže oba svatební svědkové právě teď ukončují své vztahy a také všichni ostatní lidé zase jednou dělají, co zřejmě umějí nejlépe: totiž mrzutosti! Jezevčík Herkules tak musí znovu urovnávat spory, aby jeho panička Carolin dostala to, co si skutečně zaslouží: vysněnou svatbu se svým vysněným princem!... celý text

Literatura světová , Humor , Romány

Vydáno: , Ikar (ČR)

Hochzeitsküsse , 2013

Renike
12.02.2024 5 z 5

Herkules mě ani tentokrát nezklamal :) vtipný, báječný, zábavný. Těším se i na 5. a 6.díl.

Gweny
16.01.2024 5 z 5

Fantastická oddychová a taky vtipná literatura. Sice čtu ty díly napřeskáčku, ale vlastně mi to příliš nevadí. Pořád se tak nějak zvládám orientovat a směju se při čtení Herkulových myšlenkových pochodů. Téma puberty, proti které by se měly děti očkovat, mě pobavilo velice. A takových témat bylo více. :-)

Fidibus
08.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Konečně opět vtipný díl, scéna alergika ve skříni (dobře mu tak) i tchýnina snaha o organizaci svatby pobaví. Naštěstí to svatebčané dobře vyřešili. Zaláskovaný Herkules se dočká vyznání i nové kamarádky. A oba přátelé se konečně sejdou...

Nymfadora.T.
24.07.2022 2 z 5

Tak nějak nevím, úplně mě to nesedlo, ani mi to nepřipadalo moc vtipné. Zatím další zkoušet nebudu.

_Knihomolka_
31.10.2020

Další díl jezevčíka Herkula mě opět nezklamal, krásný jako zbytek knížek od Frauke Scheunemannové.

daza.dt
13.10.2020 3 z 5

Upřímně 4 díl je asi nejhorší ze všech. Ale nevzdám se a dám i ten pátý

čef
25.01.2020 3 z 5

Tak jsem se tak těšil na trochu humoru po všech těch drasťákách, které jsem četl v poslední době. Bohužel mne tento způsob humoru nesedí. Možná jsem již až příliš daleko od doby problémů s miminky, svatbou, přáteli, rodiči apod. Nebo vidím žvížátka jinak, než jako filosofující bytosti, žasnoucími nad podivnostmi lidského konání. Nevím tedy přesně proč, ale je mi to jedno. Nelíbí.

katka.oo
29.08.2019 5 z 5

Ani 4. pokračování příběhů s jezevčíkem Herkulem mě nezklamalo … pěkná kniha, opět milá a vtipná, já jsem se bavila a milovníkům jezevčíků a ostatních 4nohých kamarádů doporučuji :-) :-).

bagel
01.07.2019 3 z 5

Pohodová kniha, ale už je trochu natahované. A štvalo mě, že paní překladatelka standartně používala "bysme" místo "bychom".

lenkaabooks
03.05.2019 4 z 5

Čtvrté vyprávění o jezevčíku Herkulovi. Připravuje se svatba a hodlá ji zorganizovat nastávající tchýně. Jak to nakonec dopadne, vtipně komentují dva zvířecí kamarádi.

katerina5544
16.04.2019 5 z 5

Super knizka jako vsechny v teto serii. Herkules a Felix jsou nejlepsi :-)

alnahu
09.04.2019 4 z 5

Tuto knihu jsem si půjčila náhodou ,protože ráda čtu knihy o zvířátkách a tato mi také nezklamala. Příběh jezevčíka Herkula ,který se svou paničkou Carolin zúčastní svatby a když se odhazuje svatební kytice ,to by v tom byl čert ,aby ji nechytil a co to bude znamenat-ožení se pes nebo vdá jeho panička.To si přečtete v tomto oddechovém příběhu,který nám vypráví právě Herkules.

karolina0346
03.03.2019 4 z 5

Série o Jezevčíkovi je super. Nadchne každého milovníka psů - či spíš tedy každou milovnici. :)
Celou dobu se v podstatě jedná o milostný román z pohledu psa, který se s pomocí kocoura snaží přicházet na kloub lidskému chování a uvažování.
Na první pohled oddechová literatura přináší mnoho podnětů k zamyšlení. My, lidé, si zkrátka věci mnohdy děláme mnohem složitějšími, než ve skutečnosti jsou. Možná bychom se občas mohli inspirovat v jednodušším psím chování.
Herkules a pan Felix jsou mentálně na mnohem vyšší úrovni, než bychom od psa a kočky čekali. Upřímně doufám, že je to nadsázka. V opačném případě bych se bála, co si o mne myslí moji psi.

Za mne naprosto perfektní série. Jsem ráda, že ji mám celou doma. Za rok za dva se k ní s radostí vrátím.

A nakonec - 4. díl nejlépe ze všech voní.

jezevčík vypráví pes

Frauke Scheunemann
německá, 1969
2015  82%Z pohledu jezevčíka
2015  88%Kocourova tajná mise
2017  86%Jezevčíkova kocovina
2019  77%Jezevčík jako svědek
2018  85%Jezevčíkovy trable

Kniha Jezevčík jako svědek je v