Bez dechu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vrchní komisařka Frankie Sheehanová by případ Eleanor Costellové nejraději odepsala jako sebevraždu. Před čtyřmi měsíci ji hon na vraha málem stál život a na vyšetřování další vraždy se necítí. Ale během pitvy lékaři objeví špatně zahojené kosti, staré bodné rány a nový řez na ruce, který někdo pečlivě překryl barvou. Manžel oběti není k zastižení. Po prohledání jejich bytu se objeví jen dvě věci, které poukazují na osobnost svých majitelů: milovaná kniha o umění a počítač s přístupem na darknet. Eleanor si svá tajemství střeží i po smrti......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380841/bez-dechu-Rxy-380841.jpg 4.712
Série:

Frankie Sheehan (1.)

Orig. název:

Too Close to Breathe (2018)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Host
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Bez dechu

Přidat komentář
kneslova
předevčírem

Za mne, průměrná detektivka, nijak špatná, ale ani nadprůměrná

evonra
05. února

Nějak se nám ty krimi série se sympatickými komisařkami rozrůstají.. :-)
Bez dechu je startovním dílem nové série, a myslím, že velmi povedeným. Hlavní hrdinka sympaťanda s dobře mířeným lehce černým humorem.
Ráda si počkám na další díl.

mikika
28. ledna

sympatická hrdinka, parádní atmosféra, napínavé pátrání, dobré to bylo.

Kekik
23. ledna

Dobrý začátek série. V knize se setkáváme s obvyklým typem vyšetřovatele (nerespektuje nařízení nadřízených, prožívá trauma, má čich na detaily, super tým). Frankie Sheehanová před pár měsíci jen o vlásek unikla smrti. Nyní se vrací zpět do služby a má další případ- oběšení Eleanory Costellové. Co se zpočátku jeví jako sebevražda odstartuje hon na sériového vraha. Jenže ten jim zdatně uniká a navíc Eleanora možná není jen pouhou obětí. A aby toho nebylo málo, předchozí případ, kdy Frankie málem přišla o život, ještě není uzavřen. Frankie musí soudu dokázat, že zadržený, který již několik měsíců čeká ve vazbě, je skutečně vinen. A v tom se příběh opět zamotává.
Na prvotinu velmi povedená detektivka. Určitě si nenechám ujít další pokračování.
Frankie Shehan zřejmě nedosáhne takové pozornosti čtenářů jako Kim Stone či Erika Foster, ale zdatně jim sekunduje a u mě zabodovala.
Krásné zhotovení knihy.