katka.oo katka.oo komentáře u knih

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Mě se texty líbily, nic složitého, v některých jsem se i sama shlédla. Dle mého názoru by byla kniha v menším formátu lepší, další knihu od R.P. si určitě přečtu.

13.04.2019 4 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Kniha mě také moc neoslovila, čekala jsem víc, začátek nic moc, konec už se trochu rozjel, ale za přečtení stojí. Charlie a její tým mě taky nijak moc nepřirostl k srdci, nicméně ze zvědavosti si přečtu i Mazánka, abych mohla porovnat jestli je lepší nebo horší než Sběratel.

08.04.2019 3 z 5

Moudrost lesa Moudrost lesa Peter Wohlleben

Les miluju a opravdu je mi líto co se v něm poslední době děje, s panem Wohllebenem plně souhlasím. Vidím to za domem, kácí se hlava nehlava kde se dá, se slzou v oku vzpomínám jaký krásný les jsme měli za zahradou a opravdu jsem ráda, že takoví jak p.W. existují a les i s jeho obyvately se snaží chránit a starat se o něho tak aby netrpěl!!!

08.04.2019 5 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Skvělá kniha, velice dobrá česká detektivka, líbily se mi i ostatní knihy od J.Březiny. Těším se na další pokračování...

25.03.2019 5 z 5

Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Příjemné povídání, krásné fotky a určitě spousta nezapomenutelných zážitků, já bych to takového putování asi určitě nikdy nešla takže velký obdiv pro celou vaši partu, super! :-)

25.03.2019 4 z 5

Stále vládne mráz Stále vládne mráz Rolf Börjlind

Skvělá kniha, sice opět téma uprchlíci, připadne mi že v poslední době je skoro v každé detektivce, ale tady mi to nevadilo, kniha se dobře četla, napínavá. Mette, její tým, Tom a spol. jsou mi velice sympatičtí a mám je ráda a už se těším na pokračování!

05.03.2019 4 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Na knihu jsem se chystala už dávno, ale pak jsem od ní upustila a teď jsem si ji přečetla do výzvy a můžu říct velice mile mě překvapila, čtivé, pro mě výborné téma, dobré propojení 2 příběhů z minulosti a současnosti. Hlavně ten z minulosti mě zaujal, smutný příběh, ale je pořád potřeba o tom psát, aby se nezapomnělo...

05.03.2019 5 z 5

Tajná síť přírody Tajná síť přírody Peter Wohlleben

Kniha hezká, hlavně se mi líbí ta obálka :-), opět se dovídáme zajímavé informace o přírodě - o zvířatech a stromech, ale připadne mi, že se informace opakují. To co bylo v ostatních knihách je i částečně tady, nicméně jako milovník přírody jsem si ji musela přečíst a hlavně jsem ji chtěla do výzvy - příroda jako moje oblíbené místo.

05.03.2019 4 z 5

Červená lucerna Červená lucerna Graham Masterton

Kniha mi moc nesedla, sice se dobře četla, ale téma prostituce a imigranti se mi moc nelíbilo takže jen 3* a ano také jsem fandila pachateli :-). Katie je mi ale sympatická a proto půjdu i do dalšího pokračování.

05.03.2019 3 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Plně souhlasím s předchozím komentářem Ms. Floyd. Předchozí kniha se mi líbila více, ale taky je to možná tím, že mě tak moc nezaujalo téma kněží, uvidíme co další kniha.

18.02.2019 3 z 5

Neuvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Příjemné a milé povídání party kamarádů o putování po horách, čekala jsem to o trošičku vtipnější, ale dobré. Hned mám chuť se taky sbalit a vyrazit někam na kopec :-).

18.02.2019 4 z 5

Zpětný ráz Zpětný ráz Peter May

Skvělý P. May, přečteno jedním dechem, všechny knihy od něho jsou dost dobré! Enzo je sympaťák :-).

18.02.2019 4 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Na knihu jsem se hodně těšila, ale zklamala mě, nevím, nešlo mi do ní začíst, vykreslení Grónska jsem čekala drsnější a hlavní hrdinové mě taky moc nezaujali, škoda. Dočetla jsem, ale další díl už nee.

18.02.2019 3 z 5

Atomka Atomka Franck Thilliez

Výborná kniha … krimi a věda dohromady zaujme … super! Doporučuji.

18.02.2019 5 z 5

Stav ohrožení Stav ohrožení Viveca Sten

Velmi dobrá detektivka od V.Sten, žádné krveprolití, odpočinkové čtení :-).

03.02.2019 4 z 5

Modřiny Modřiny Michal Kliment

Příjemná česká detektivka, kde se prolínají 2 vyšetřování, jedno z doby přítomné a druhé z doby minulé, mě se kniha líbila.

01.02.2019 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Tento žánr knih moc nečtu, ale zaujala mě obálka i anotace tak jsem do ní šla a nelituji, kniha se mi líbila, nářečí mi vůbec nevadilo, povídky mi vyhovovali, pěkné, prostě ze života na vesnici.

24.01.2019 4 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Kniha se mi hodně líbila, lepší než první díl, napínavé, drsné, přečteno jedním dechem, jak mi byl Luc na začátku nesympatický tak teď už není :-) jsem zvědavá jak to bude mezi ním a Avou dál. Už čekám na pokračování...

20.01.2019 5 z 5

Chlapec, který přestal plakat Chlapec, který přestal plakat Ninni Schulman

Nebylo to špatné, kniha je čtivá, ale i tak se mi první díl líbil více. Tady se více řeší vztahy a méně se vyšetřuje. Nicméně pokud bude pokračování tak si ho přečtu, zajímalo by mě co bude dál.

20.01.2019 3 z 5

Italské dvojhubky Italské dvojhubky Marta Kučíková

Skvělá kniha, opět milé a humorné příběhy ze života české ženy a její rodiny v Itálii. Jsem ráda, že se paní Kučíkové daří a doufám, že má dost zážitků na to aby mohly být i italské trojhubky :-).

20.01.2019 5 z 5