KateTheBlogger KateTheBlogger komentáře u knih

Jedz, modli sa a miluj Jedz, modli sa a miluj Elizabeth Gilbert

Knihu jsem četla už třikrát, nebo čtyřikrát, a pokaždé si v ní najdu něco nového. Moje nejoblíbenější část je Itálie.

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Naprosto odlišné od prvního dílu, čekala jsem úplně jiný příběh, ale líbila se mi.

05.10.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Film jsem viděla třikrát a pokaždé si ho zamilovala víc a víc, tak jsem chtěla přečíst i knížku, která byla krásná, nádherná, dokonalá a hltala jsem ji jedním dechem.

Papírová města Papírová města John Green

Bohužel jsem viděla nejdřív film, takže jsem věděla o čem knížka bude, jenomže film mě natolik zklamal, že jsem potřebovala zjistit jestli je knížka opravdu tak špatná, a nebyla. Mám ráda Caru DeLevigne a v roli Margo Roth Spiegelman jsem si ji představovala i při čtení, ale knížka je nesrovnatelně lepší než filmové zpracování.

05.10.2017 4 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Jmenuji se Kateřina a knížku jsem dostala k svátku, což mi přišlo nápadité, takže jsem se hned dala do čtení. A protože mám navíc ráda i matiku, tak jsem si čtení užívala.

Girl Online - Na turné Girl Online - Na turné Zoe Sugg

Skvělé pokračování, knížka se čte skoro sama!

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Hlavní hrdinka je naprosto normální holka, která si na nic nehraje, píše si svůj blogm má skvělou rodinu, njelepší kamarád bydlí hned vedle, ále přeci jen přijde zvrat v ději :-) Knížka se mi líbila, byla čtivá a hlavní hrdinka Penny je sympaťanda.

04.10.2017 5 z 5

Jak mi Starbucks zachránil život Jak mi Starbucks zachránil život Michael Gates Gill

Užívala jsem si každou stránku :-) Miluji kávu a také jsem nějakou dobu pracovala v kavárně, takže se mi líbilo, že děj a celý příběh se točí kolem kavárny. Hlavní hrdina je sympaťák a líbil se mi úvod do každé kapitoly.
A taky už vím jak vznikl název Starbucks!

04.10.2017 5 z 5

Naprosto odlišný styl než klasické Fulghumovy krátké příběhy, ale báječné počtení.

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Když jsem viděla rozhovor s Patrikem Hartlem, čekala jsem veselou četbu se spoustou vtipných momentů, takže jsem byla překvapená, že knížka byla tak realistická, vážná, smutná,...ale rozhodně ne přehaněn optimistická a veselá. Ale i tak mě čtení bavilo a knížka se mi líbila.
P.S. : Začala jsem Jáchymem.

04.10.2017 4 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na styl, kterým je knížka napsaná-autoři se střídají po kapitolách a zprvu mi vadilo, že jeden Will o sobě píše jenom malými písmeny, ale na konci už mi to ani nepřišlo. Oceňuji zajímavou myšlenku propojení dvou různých lidí se stejným jménem i vzájemné propojování příběhů. Knížka se mi četla rychle a bavila mne.

04.10.2017 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Knížka ze které jsem měla husí kůži.

28.09.2017 4 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Jako vždy báječná oddychovka od Kinselly, jedna z mých nejoblíbenějších!

28.09.2017 5 z 5

Touhle knížkou začala má láska k tvorbě Roberta Fulguma. Jeho příběhy z každodenního života se čtou samy.

27.09.2017 5 z 5

Svatební noc Svatební noc Sophie Kinsella (p)

V životě jsem se u četby knížky tak nenasmála. Je v ní tolik absurdních situací, že si říkáte, že nic dalšího už se snad stát ani nemůže, ale víte co? Může. Lottie a Fliss jsou praštěné sestry, ačkoli každá úplně jinak. Pro mě ideální forma relaxace :-)

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Povinná četba pro všechny věkové kategorie.

27.09.2017 5 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

Ačkoli mi hlavní hrdinka přišla nejdřív nesympatická, postupně jsem pro ní měla pochopení. A zvrat v ději jsem ocenila. Prostě knížka stvořená na čtení pod dekou s hrnkem čaje v ruce.

27.09.2017 5 z 5

Dokážete udržet tajemství? Dokážete udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

U knížky jsem málem brečela smíchy. Je to jedna z nejlepších, kterou jsem od Kinselly četla! Pokud máte splín, nebo náladu pod psa, tahle knížka Vám zaručeně zvedne náladu!

27.09.2017 5 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Knížku jsem četla jedním dechem. Byla vtipná a neskutečně nápaditá. Patří k mým nejoblíbenějším od Sophie.